Машуля2010• 19 июля 2023

Порадьте готель в Львові біля залізничного вокзалу

Вітаю!! Порадьте будь ласка, готель в Львові біля залізничного вокзалу, так як дітей потрібно посадити на поїзд в 03.00, і боюсь що не знайду таксі в комендантську годину, тому хочу біля вокзалу, дякую
Ежеви4ка• 19 июля 2023
Так Вы и пешком не можете по городу передвигаться в комендантский час. Вам нужно приехать на вокзал до его начала и ждать в зале ожидания

Ежеви4ка• 19 июля 2023
Возможно, есть комнаты на самом вокзале, в Одессе точно такое есть, может, и во Львове, посмотрите на сайте Укрзалізниці
Yuko4a• 19 июля 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Так, там є такі кімнати.
Baronesa• 19 июля 2023
panska gora restaurant&hotel