Повітруля• 19 июля 2023
А що б ви порекомендували сину?
На що звертати увагу при виборі дівчини/ дружини?
( Так, це один і той самий автор)
Наверняка• 19 июля 2023
Смотреть чтобы она любила его и не было никаких бывших любовей у нее в голове.
Оце так цабе• 19 июля 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3372060
Вже створили тему про сина. Опіздали.
Повітруля
• 19 июля 2023
Ответ дляОце так цабе
Вже створили тему про сина. Опіздали.
От блін) не встигла)
Едимнаморе• 19 июля 2023
Ви мене вибачте , але Вам би порекомендувала не лізти в життя дорослого сина
Поторописька• 19 июля 2023
Ну в мене син має власну голову на плечах. Але ж весь час він таки отримував від мене якісь підказки поки ріс, то зараз і питає як щось не розуміє. Хоча шукати дружину не поспішає))
Повітруля
• 19 июля 2023
Ответ дляОце так цабе
Вже створили тему про сина. Опіздали.
Так, ну видалити 100 грн. Тому хай буде. Просто без активного спілкування
Повітруля
• 19 июля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
А якщо не дорослий?
Едимнаморе• 19 июля 2023
Ответ дляПовітруля
А якщо не дорослий?
так і слухати не буде , но як по мені люди мають бути ,як то кажуть на одній хвилі , спільні інтереси, друзі , цінності ,тоді їм буде добре разом