ЯяяКакаджамбо• 1 час назад
Интимный вопрос по поводу секса, вернее его последствий
Воздух из письки выходит сильно, после секса. Что делать? Ну вот что делать?
Фрикаделька• 41 минуту назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Как?
Не слухайте дурню. Укріпляти, звісно, це добре, але ніяким боком до вашого повітря. Ваш партнер при фрікціях майже, або повністю виймає член, тому так відбувається.
ЯяяКакаджамбо
• 39 минут назад
Ответ дляФрикаделька
Да, но бывает и не вынимает при этом. То есть полностью не избавиться от этого звука?
Царевна_несушка• 20 минут назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А чим настільки звук заважає, що за гіперфікс на ньому? Ну звук і звук. З чого взагалі про це навіть думати?
ЯяяКакаджамбо
• 16 минут назад
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну это звук пука, смачного такого. И после секса через время может такое быть. Это не эстетично
Царевна_несушка• 12 минут назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Секс взагалі абсолютно не естетичне заняття, люди пітніють, сервоніють, виділення зі статевих органів, звуки і рухи дивні. Тому циклитися на якихось звуках немає сенсу. Прийміть що під час сексу ви вся мало естетична з точки зору зовнішньої естетики.