Поддакиваю иногДА• 19 июля 2023

18 років. Що після?

Розкажіть як ваші діти пішли в самостійне життя.
Хочу лайфхаки дізнатися як пришвидшити процес.

Син грає спить їсть. Допомоги практично нема. Хоч і просимо.
Відправити жити окремо? З нами тільки на канікулах. Вчиться в іншому місті.
Якось би хотілося і стосунки нормальні зберегти але і стан речей не влаштовує:(
ГугелП@лАмался• 19 июля 2023
Якщо ви досі в Україні, то вибір не великий
Джавеліна• 19 июля 2023
А вчиться, працює?
автор Поддакиваю иногДА • 19 июля 2023
Ответ дляДжавеліна
А вчиться, працює?
Студент на канікулах. Підробіток має невеликий. На кишенькові.
Пес Патрон• 19 июля 2023
Учится, сидит дома
ЖонДуан• 19 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
А за кордоном який в 18? Навіть вчитись не буде, не візьмуть,посуд мити в барах? Поки мамо на біженських сидить…
После 18• 19 июля 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
вы нуждаетесь в деньгах?
мои родители, например, не требовали от меня выхода на работу сразу после школы.

Нормально выучилась и пошла работать.
Невісточка ж• 19 июля 2023
Я в самостійне пішла далеко за 20. До того вчилася, потім працювала, жила з батьками. З´явились стосунки, переїхала, вийшла заміж. Все, доросле життя)
kate81• 19 июля 2023
якщо він вчиться в іншому місті, то це вже крок до сепарації
ГугелП@лАмался• 19 июля 2023
Ответ дляЖонДуан
Захоче буде вчитися, ні, то працювати , воєнкомат полювати на буде. Для молоді дуже багато можливостей.
Летала_НаМетле• 19 июля 2023
все норм. навіщо пришвидшувати??

але якщо дуже чешеться, то віддайте його заміж, молодят відправте жити на територію свахи, най по вуха пірнає в справжнє доросле життя ;)
автор Поддакиваю иногДА • 19 июля 2023
Ответ дляПосле 18
вы нуждаетесь в деньгах?

Нормально выучилась и пошла работать.
Ні. Справа не в грошах. А в тому що ми всі крутимось. По дому повно роботи. А син викручується тільки б не допомагати.
kate81• 19 июля 2023
в мене теж син 17 років, ми в Київі, але краще йому поступати у Львів, наприклад ))) Через рік подам йому цю ідею ))
Форс мажор• 19 июля 2023
Ще в 15 років відвезла в іншу країну на навчання

Як добре зараз жити вдвох з чоловіком
Дайте подуться• 19 июля 2023
У всіх по різному. Моя живе окремо в своїй квартирі з 18. Зараз 20, підробляє. 3 курс
Меряю линейкой• 19 июля 2023
Відчепіться від дитини. Він вчиться. Зараз канікули. Так, допомогти трішки може: в магазин збігати, трішки по дому допомогти. Але трішки.
Якщо чесно, то мене в юності завжди це бісило: батьки собі понавигадують справ, а потім частину на мене намагаються перевалити. А в мене канікули. Я хочу вдень відпочити, а ввечорі піти гуляти. Чи поїхати кудись з друзями. А неможна, бо треба зробити купу справ, які мені, аж ніяк, не вперлися.
Якщо що, то зараз сама маю двох дітей. В них є основні обов´язки: вчитися. Все інше - за бажанням і ще рідше - за потребою.
Форс мажор• 19 июля 2023
Ответ дляkate81
КиЄЄЄЄві
Ну як так можна
Ви ж не пишете своє ім’я -Кятя
kate81• 19 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
КиЄЄЄЄві
Ну як так можна
Ви ж не пишете своє ім’я -Кятя
головне що ваше имя форс мажор
ФФФФристайла• 19 июля 2023
Мій студент, зараз влаштувався в свій вуз на 2 місяці працювати в приймальну комісію. Поки вчився, часто готував, ходив в магазин, займався іншими хатніми справами, бо ми з чоловіком багато працюємо
kate81• 19 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
КиЄЄЄЄві
Ну як так можна
Ви ж не пишете своє ім’я -Кятя
ви там подивиться, я кому не поставила, і без апострофа написала. це ж тема про граматику, так ?
Не цілуюсь з бодуна• 19 июля 2023
Ответ дляЖонДуан
Полагаю, Вы не поняли смысл первого ответа...
Не цілуюсь з бодуна• 19 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
100%((
ЖонДуан• 19 июля 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Полагайте, кто ж мешает…
Не цілуюсь з бодуна• 19 июля 2023
Ответ дляЖонДуан
Полагайте, кто ж мешает…
автор Поддакиваю иногДА • 19 июля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Ну то якось неприродньо. Є донька. Теж вчиться. І на канікулах теж. Гуляє багато з подругами. Але ж допомагає.
А син ні. Грає до 4 ранку. Вдень як сонна муха. І з проханнями допомогти і не підходь:(
І допомога та запевняю вас 15-20 хв у день зайняла б.
автор Поддакиваю иногДА • 19 июля 2023
Я б не випихувала б дитину. Але задумовуюсь чи то правильно так? Тому питаю як в інших.
Форс мажор• 19 июля 2023
Ответ дляkate81
Рідне місто писати з помилками
Ну треш якийсь
🤯
автор Поддакиваю иногДА • 19 июля 2023
Ответ дляПосле 18
вы нуждаетесь в деньгах?

Нормально выучилась и пошла работать.
Нік у вас😄
После 18• 19 июля 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
ну, пост ваш дещо не про то, що город не тяпає. а про сепарацію.

вам які поради давати? як його заохотити щось робити вдома чи як піти у велике життя та вас не напружувати?
автор Поддакиваю иногДА • 19 июля 2023
Ответ дляПосле 18

Мене влаштує або допомога як ’плата’ що утримуєм його або тоді велике життя. Це грубо якщо.
Дайте подумать• 19 июля 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Це погано, купить йому мелатонин ( сон нормалізується, буде бадьорий, так він ходить розбитий цілий день, яка робота?краще б в футбол гоняв) вайфай може на ніч відключати?