Пиши-пропало• 19 июля 2023

Автокрісло на 1.3місяці

Скажіть будь ласка, на вік дитини 1.3дана модель підходить . Можливо у когось було таке крісло , як воно ? Ми їздимо не дуже часто , зазвичай все що нам потрібно біля будинку . Але крісло потрібно бо хочемо поїхати до рідні , їхати 3години .
Психологічка• 19 июля 2023
Ні, воно не зручне для сну. Беріть з базою і регулюванням нахилу спинки

Матраскин Брат• 19 июля 2023
Не дуже.
Ще великувате.
Але один раз на 3 години може і підійде.
Лялькодзьоб• 19 июля 2023
Це для більш дорослих діток
Сиреневенькая• 19 июля 2023
Ні, це крісло від 4 років. Малюкам треба з регулюванням нахилу, щоб можна було поспати. В мене теж манюня один рік, купили недавно крісло 9-18, хоча спочатку хотіли 9-36 кг, в магазині сідали і в таке і в таке, воно хоч і дешевше, але дитині капець як незручно. Ми купили з нахилом спинки, тобто крісло виїждає вперед і малюк напівлежить, коли спить. Не економте на комфорті, краще вже взяти бу гарної якості за ті ж гроші.
Колупалочка• 19 июля 2023
Это группа 2-3.
Ван нужна группа 1-2.