Не гоню• 19 июля 2023

Есть смысл сделать анализы на "поломки генов" для предупреждения онкологии?

Чтобы, в случае наличия "поломки", "контролировать состояние органа (чаще делать УЗИ и т.д.).
автор Не гоню • 19 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
У мене рак молочної залози. Слава Богу після операції пройшло 6 років. Кілька років тому питала одного онколога чи є сенс в цьому аналізі, то він сказав, що сенс є лише на стадії прийняття рішення про лікування. В інших випадках немає сенсу. У мене в родині по лінії маминої мами майже всі помирають від раку підшлункової, цей вид раку невиліковний і часто успадковується, чесно кажучи я би не хотіла знати чи є в мене така поломка гена.
Ви робите УЗД підшлункової хоча б раз на рік?
У моєї мами на почтаковій стадії знайшли пухлину у молочній залозі, зараз вона проходить хіміотерапію.
__Jane__• 19 июля 2023
Ответ дляНе гоню
А если планирую, то что?

Насчет 65 лет, да, статистика есть, но это не значит, что нужно ’ориентироваться’ на эту цифру и в 64 ползти в сторону кладбища.
Делать все возможное для сохранения здоровья - разве это неправильно?

И еще: у вас не было знакомых или родственников (пра-пра..), которые прожили более 65 лет? Если есть, значит это возможно, не так ли?
Делать все для сохранения здоровья важно и нужно потому, что не дай Бог стать обузой для кого- то. Но это ж не значит, что нужно мошенникам деньги носить за непонятные ’ анализы’. Про 65- это просто статистика, даже если 100? Туда - сюда 40 лет для мироздания это не время, это просто взмах ресниц. Радуйтесь каждому дню, не думайте о плохом и проживаете дольше,чем статистика обещает.
автор Не гоню • 19 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Якщо покаже що поломка і можливий рак грудей, то відрізати зразу циці?
Можливо, не відразу, але бути більш уважним до конкретного органу.
Я знаю багато жінок, які взагалі не пам´ятають, коли останній раз робили УЗД молочних залоз, на кажучи вже про мамографію. А лікарі радять робити УЗД раз на рік жінкам до 40 років (без симптомів), з 40 років - маммографію.
__Jane__• 19 июля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
мой источник worldlifeexpectancy:
мужчины 68,0
женщины 77,8
среднее число 73,0.
Место в рейтинге - 100.

А ваш источник - пересказ девочки из тик-тока?
Серьезно?
Удалено администрацией...
В моїй хаті моя правда• 19 июля 2023
Ответ для__Jane__
Удалено администрацией...
ясно.
Не позорьтесь так больше.
руки_Крюги• 19 июля 2023
Ответ дляМой завтрак
Нема смисла
Бо онко від стилю життя образа мислення
Точно! Медицині невідома причина (окрім генетичних), а анонім на сайті давно знайшов.
автор Не гоню • 19 июля 2023
Ответ для__Jane__
Я свою цифру взяла из данных ООН.73- то в вашей стране розовых пони.
Ок. Если бы даже 100. 100 лет и ты труп. Зачем анализы на ’ побитые гены’, если все равно умрёшь?
Вы не правы. Понятно, что все когда-то умрут. Но лучше умереть позже, чем раньше, и прожить максимально здоровую жизнь, без страданий и не быть обузой родственникам.
__Jane__• 19 июля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
ясно.
Не позорьтесь так больше.
Удалено администрацией...
автор Не гоню • 19 июля 2023
Ответ для__Jane__
Удалено администрацией...
Слушайте, ну вы же не правы. Зачем вы ругаетесь и оскорбляете? К чему столько эмоций?
В моїй хаті моя правда• 19 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
есть такая лжетеория. Дико бесит. Мол, это ваша карма за неправильное (далее вписать): дыхание, мысли, поступки, прошлую жизнь и прочее....
Обычно на вопрос почему онкология у животных есть, новорожденных - обычно уходят в дебри.. Но это как религия. Не переубедить.
руки_Крюги• 19 июля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У младенцев виноваты предки. До 7-го колена.
Тоже бесит.
Огірок та Помідорчик• 19 июля 2023
Я за своевременную проверку здоровья и понимание всех рисков заранее
Огірок та Помідорчик• 19 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Тоже бесит.
Напомните таким про Иова Многострадального, который пережил много несчастий не из-за грехов
Г@Л@В@ломка• 19 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
Мені сказали лікарі зараз так: що медицина не стоїть на місці і раніше (2 роки тому) ще не було потрібно робити цей аналіз обов’язково, тільки по бажанню вони пропонували. А зараз іже точно доведено, що якщо є ці мутаціі, то точно після 45 буле хвороба і треба починати лікуватися .
У нас цей аналіз дорого коштує.
Але те, що він зараз обов’язковий (при онко в анамнезі) доводить ще й те, що я рік була за кордоном і там мені його зробили за замовчуванням безкоштовно по страховці. Хоча багато чого вони по тій страховці не робили іншого.
sky-labs• 19 июля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
про поджелудочную - наверное стоило бы. Хотя бы для того чтобы точно знать что у вас это тоже есть и регулярно обследуясь, словить на раннем этапе.
Словить на раннем этапе это когда?
Даже если и словили (что почти невозможно), что тогда?
Конкретно по поджелудочной...
sky-labs• 19 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
Я і так онкосхвильована. Раз на рік КТ, 2 рази УЗД. Але рак підшлункової навіть на першій стадії при оптимістичному прогнозі дає лише 15 % виживання в 5-ти річній перспективі. Цей вид раку, нажаль, вирок на будь-який стадії.
Каждый год КТ... хотите приблизить то, чего боитесь?
sky-labs• 19 июля 2023
Ответ дляНе гоню
А есть врачи, которые утверждают что любое облучение, в т.ч. и маммография увеличивает вероятность развития онкологии...
sky-labs• 19 июля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У нас цей аналіз дорого коштує.
’якщо є ці мутаціі, то точно після 45 буле хвороба і треба починати лікуватися’
Это как понять?
Когда именно начинать лечение? Какими методами?
автор Не гоню • 19 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Тоже бесит.
Я читала такое: потому что ’душа пришла на этот свет, сама выбрала именно этих родителей, чтобы проходить уроки и развиваться’. И болезни это тоже ’уроки’.
Г@Л@В@ломка• 19 июля 2023
Ответ дляsky-labs
Это как понять?
Це недоречно питати на анонімному форумі. Як лікуватись вам скаже лікар.
sky-labs• 19 июля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Написали А, стоило бы написать и Б...
Вам уже сказал?
Г@Л@В@ломка• 19 июля 2023
Ответ дляsky-labs
Написали А, стоило бы написать и Б...
Вам уже сказал?
Так мені все сказали лікарі.
Що вам відповідати, якщо ваше питання чисто теоретичне , ви навіть не питаєте конкретно що здавати і які гені і при яких хворобах.
sky-labs• 19 июля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Так мені все сказали лікарі.
Вы написали что к лечению нужно приступать если есть поломка, т.к. точно будет болезнь после 45.
Т.е. заранее начинать лечение, т.с. превентивно химию, облучение, таргетную и т.д. и т.п.?
Или по факту выявления? Ну тогда и коню понятно (без анализов на мутацию) что как-то пора бы начинать лечение...
Говорю відверто• 19 июля 2023
Ответ дляsky-labs
Всі онкохворі мають раз на рік проходити КТ з контрастом. перший рік їх було 4 в рік, ще 2 роки раз в півроку. Маємо обстежуватися, щоб завчасно виявити проблему.
Говорю відверто• 19 июля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У нас цей аналіз дорого коштує.
Я консультувалася в цьому році, т.я. мені запропонували цей аналіз зробити в штатах. Як мені пояснив лікар, якому я довіряю, то цей аналіз покаже який тип раку може розвитися, але він може розвитися у 90 років, а інфаркт у мене може бути, наприклад, у 60 і я банально не доживу до того раку. Тим більше ніхто не буде тобі після отримання вирізати здорові органи тільки тому, що у тебе поломані гени. От якби цей аналіз зробити при наявності раку але до початку лікування, тоді, можливо, замість секторальної операцій провели би повну резекцію, а може й обидві молочні залози прибрали.
sky-labs• 19 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
Когда опухоль видно на КТ это уже не завчасно, к сожалению.
А сама процедура способствует вторичной онкологии (метастазирование).
Не говоря уже о ’пользе’ контрастного вещества...
Говорю відверто• 19 июля 2023
Не думаю, що КТ призводить до метастазів. Але сам процес лікування онкології може призвести до онкології інших органів, достатньо прочитати інструкцію тамоксіфена, але з двоих зол як відомо....