Мусяндра• 19 июля 2023

Помогите расшифровать карты

Девочки, на вопрос "что будет ,если пойду на собеседование" выпали эти карты. Я сейчас трудоустроена,но тут ловить больше нечего. Выпали эти карты, я так понимаю, что прогноз позитивный.
Нехай щастить• 19 июля 2023
Вопрос не корректный, точнее бессмысленный. Вам отвечают, что после вашей никакой работы вы можете найти новую. Но как бы для этого и ищут работу. Вы по конкретной вакансии спрашиваете, какие там перспективы, какой коллектив, что по реальной зп, есть ли карьерный рост и тд

автор Мусяндра • 19 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Я спросила именно про вакансию и определенное собеседование, или не то? Спасибо.
Печальки.нет• 19 июля 2023
Я б сказала по картах, що звільнитесь і будете поки вдома на утриманні чоловіка. Дев´ять жезлів - намагання вирішити не просту ситуацію. Імператриця - карта жінок, яких утримують чоловіки. Блазень - звільнення з/від роботи. Так ці карти програються в мене, в вас може бути інакше. Та й ситуацію я вашу не знаю. Але співбесіди цей триплет геть не показав.
автор Мусяндра • 19 июля 2023
Ответ дляПечальки.нет
А. Ну можливо. Питання точно звучало так. Що мені чекати від співбесіди на яку я записалась. Я просто не зовсім розумію як правильно формулювати питання. Дякую.
Десь так, але...• 19 июля 2023
Ответ дляМусяндра
Потеряете силы вымотаетесь , результата не будет .
Все силы высосут
Печальки.нет• 19 июля 2023
Ответ дляМусяндра
Сходите і будете знати, як у вас відіграються карти. Так і пропрацьовують Таро))
Та не реву я• 19 июля 2023
Ответ дляМусяндра
нічого не чекати. пропозиції роботи тут нема
Кава з перцем• 19 июля 2023
Задайте вопрос иначе- получу ли я эту работу?
Анонім Секретар• 19 июля 2023
Хаха картишки из Авроры)))

MiraTarot• 19 июля 2023
Я вообще не вижу, что встреча состоится
Но тут не хватает итоговой карты.
Либо ’не по сеньке шапка’. Не ваш вариант. В целом вопрос неверно сформирован. Поэтому и ответ такой себе
Отпишитесь пожалуйста после собеседования.
EvdoKiev• 19 июля 2023
не вижу тут реального предложения
разве что пойдете совсем в новую для вас сферу на стажировку, опыта набраться
автор Мусяндра • 20 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Хаха картишки из Авроры)))
Є різниця де купувати карти? Чи треба,щоб їх шаман Матвій малював?
Анонім Секретар• 20 июля 2023
Ответ дляМусяндра
Не де купувати, а що. Колода таке собі. Якщо ви тільки почали працювати з таро, то краще щось класичне.
автор Мусяндра • 20 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Не те що тільки почала, а перші декілька розкладів. Мені сестра сестра привезла їх, я теж хотіла собі класичні,але руки не доходили купити. Я так розумію багато чого залежить від зображення на картах, по них легше трактувати. вірно?
Анонім Секретар• 20 июля 2023
Ответ дляМусяндра
Так. Але класична я маю на увазі Таро Уейта, або якийсь її клон. Там молодші аркани промальовані. Там самі картинки вже розмовляють. Ну а значення карт, то саме собою. Багато символів, кольори має значення для трактування. Цю для колекції можна залишити, хоча якість в них не дуже)
MiraTarot• 22 июля 2023
Автор, сходили на собеседование? Состоялось? Дайте обратную связь
автор Мусяндра • 22 июля 2023
Ответ дляMiraTarot
Ні ,не сходила. Порахувала , і виходить ,що мені треба звільнитися спочатку,а потім вже шукати ,щось інше, бо мені ще 2 тижні потрібно відробити .
MiraTarot• 22 июля 2023
Ответ дляМусяндра
Благодарю за обратную связь..я ж сказала не дойдёт до встречи)
автор Мусяндра • 22 июля 2023
Ответ дляMiraTarot
Підкажіть будьласка, де вчилися читати карти? Я чомусь розтрактувала це як позитивні карти

MiraTarot• 22 июля 2023
Ответ дляМусяндра
Самоучка) я хорошо знаю теорию, люблю что-то изучать. Никаких учителей и магических школ)) Та и вижу кроме карт)Ну что ж там позитивного? 9 жезлов карта ноши как минимум) колода если честно не очень. Пока не изучите классику Райдера, то такие колоды нет смысла брать. Основы нужны и знания системы арканов. Либо уже авторскими смотреть по типу Манары.
Читайте , изучайте. Но все ж главное- хорошо проводить энергию и хоть что-то видеть. Иначе это зубрежка по книге.
автор Мусяндра • 23 июля 2023
Ответ дляMiraTarot
Ну я так розумію, що навчитись працювати з енергією і відчуттями не навчишся, тут вже маємо що маємо. Я ніколи не задумувалась на тим, чи маю щось подібне, чи ні. Більше того, навіть не особливо вірила в таке, та і в Бога в принципі. Чому вирішила спробувати хто зна. Чи то життя таке склалося,що хоч кудись свою голову та думки притулити треба, чи й не знаю навіть. Але ще в дитинстві дуже любила такі речі, навіть колись не пам´ятаю де взяла, в мене була старезна книга з різними то наговорами, то ворожіннями - я її обожнювала.
MiraTarot• 23 июля 2023
Ответ дляМусяндра
Всему свое время) просто аккуратнее с трактовками, пока не изучена теория хотя бы. Можно ж себе настроение или испортить или наоборот, верить в неверный положительный исход ситуации. А зачем оно надо) Таро если часть Вашего Пути, то научитесь.