tarveldy• 19 июля 2023

Зашквар )))

Працюю, в піввуха слухаю ютубчик, там триндить хтось розумний, купа реклами, не відволікаюсь щоб переклацнути, і тут ... афігєваю, чувак каже що навчить будь-кого бути цілитилем, для цього не потрібно ніяких знать і освіти взагалі, потрібно лише купити його семінари і всьо! Диплом він випише і вперед, заробляти гроші мішками цілительством !
Ви ходите до цілителей, тіки чесно?
Результат:
вже голосів: 117
91 (77.78%) Боже збав!
23 (19.66%) Хто такі цілителі ?
3 (2.56%) Хожу
Аристократка-тунеядка• 19 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Не запам´ятала, трохи афігевша була
так в історіі переглядів гляньте

ОйЙой• 19 июля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
А еще видела: кем вы были в прошлой жизни ))) и так уверено, мол вы были известным актером алкоголиком в 50-е или девочкой из Азии . А по каким критериям они это говорят - мол секрет.
Я конечно люблю всякое такое , но вот такие истории не понимаю
)))
Та в мене ще в кінці 90-х на компʼютері була якась програма, яка по даті народження давала опис зодіаку, дерево, камінь, колір та все інше. А надодачу писала ким був у минулому житті. Так ось я була якимось африканським чи то шаманом, чи то цілителем, чи то знахарем.
автор tarveldy • 19 июля 2023
Ответ дляhappy camomile
Подождите пока,не падайте в обморок так быстро🤣 Там сначала распаковка,потом какая-то хрень и дальше уже упаковка✌️ Покуда есть на свете дураки наёб....ь нам стало быть с руки😁
Нє, то буває, нас не так давно разводіли з олх як дітей малих розвели
Снідаю авокадо• 19 июля 2023
Лично не хожу, но есть люди, которых знаю лично, ходили, думали, онко вылечат.
Так там у целителей такие дома, с прудиком и ландшафтным дизайном, видно, что лохов тьма у нас.
автор tarveldy • 19 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
так в історіі переглядів гляньте
Так то реклама була
Чавонадо• 19 июля 2023
Ответ дляПатриоточка
Я від Бога)
Так як він такий всемогутній, то міг би і диплом дать.
Кіна не буде• 19 июля 2023
Ответ дляОйЙой
Ну, все...Вам навіть курси не потрібні! Дівчата, кому потрібне лікування,скидайте сюди фото, зараз всіх вилікують.

виканастя• 19 июля 2023
Ответ дляКурочка
Так это просто психолгия, никакого волшебства
Да, особенно когда ведёт игру, психолог после двухнедельных курсов по психологии)))
Волшебство для меня, это те люди которые ходят на такое
Аристократка-тунеядка• 19 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Так то реклама була
на русском говорит? с противним гнусавим голосом? часто тоже вилазив..
автор tarveldy • 19 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ага
ОйЙой• 19 июля 2023
Ответ дляКіна не буде
Та ви шо?! Тільки приватні консультації за шалені гроші
Аристократка-тунеядка• 19 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Ага
небось, оце чудо? вже років 5 вилазить
СhanelKa• 19 июля 2023
Ніколи не була
Як і у гадалок, бабок і подібне
Боюсь
Альдебаран• 19 июля 2023
Не хожу к врачам и целителям даже когда очень хреново! Для меня врач только стоматолог
Кіна не буде• 19 июля 2023
Ответ дляОйЙой
Ви меркантильна, як всі целітєлі!(( А я вже майже пішла фотографуватися((
Наверняка• 19 июля 2023
Ответ дляБіле пальто
Видимо не по призванию ваши друзья, раз им трудно было. Просто все обучение состоит из блоков или курсов. Что институт, что частные курсы.

Тут предлагает частные курсы человек, там институт предлагает официальные. Но суть одна. Думаю усердные студенты целителя более перспективны, чем мучающиеся слушатели курсов мед института)))
Боже, шо вы несете
Снідаю авокадо• 19 июля 2023
Ответ дляЧавонадо
Диплом это от дьявола.
Перловая Кашка• 19 июля 2023
Ответ дляhappy camomile
Упаковка... Rip коффін денс?)
Біле пальто• 19 июля 2023
Ответ дляНаверняка
Боже, шо вы несете
А вы считаете, что блоки знаний в мед институте не из курсов состоят? Ну просвещайтесь тогда)

ОйЙой• 19 июля 2023
Ответ дляКіна не буде
Я профі. А це коштує грошей 🤣🤣🤣🤣🤣 тим паче мені ще диплом купувати
Наверняка• 19 июля 2023
Ответ дляБіле пальто
Я считаю, что странно сравнивать мед курсы из блоков в ВУЗах и непонятно шо из овна и палок от дядек в инете
Новопоштинская• 19 июля 2023
Ответ дляПатриоточка
Я цілитель)
Исцеляете кошелек от денег? :)
Мурзилка• 19 июля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Люди поняли что курсы могут решить проблему образования и все, начались курсы, вебинары..
Так это реально так
Біле пальто• 19 июля 2023
Ответ дляНаверняка
Ну если это какой-то дядька, то может. Но если на самом деле целитель, то с его курсами не сравнится ни один вшивый мед институт.
Мира всем• 19 июля 2023
У дядечка прізвище не на ’А’ починається? 😁
Кіна не буде• 19 июля 2023
Ответ дляОйЙой

Це точно! Але б я,на вашому місці, не витрачала гроші на незрозумілі дипломи,а знов би звернулась до комп´ютера. Зараз такі програми круті, будь-який диплом можна зробити! Тільки на упаковку паперу та рамки витратите! За ідею візьму небагато, тільки 10% з кожного клієнта, я не жадібна))
Татьяна-bfd8• 19 июля 2023
Ответ дляКоржик
За оце все має бути кримінальна відповідальність. Тут теж на сайті розгул шарлатанів. Таро і т.п.
Ага. И асе закрывают глаза на эту дичь и даже промо публикуют делают
ОйЙой• 19 июля 2023
Ответ дляКіна не буде

В мене чоловік поліграфією займається. Наберете замовлень - звертайтеся. Паралельний бізнес відкриємо
ГонУрова дівка• 19 июля 2023
Натраплю на ваші вис… тобто пости іноді, вам би не завадив «цілитель», з дипломом медичного університету, психіатр називається
Губки-уточкой• 19 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Я хожу до лікарів, постійно здаю аналізи,гормони, але ні покращення стану ні грошей))
Вже б і до цілителя пішла, пишіть контакти, якщо знаєте))
Клініка смартмед київ
Сучасні цілителі:) мені нра