tarveldy• 19 июля 2023

Зашквар )))

Працюю, в піввуха слухаю ютубчик, там триндить хтось розумний, купа реклами, не відволікаюсь щоб переклацнути, і тут ... афігєваю, чувак каже що навчить будь-кого бути цілитилем, для цього не потрібно ніяких знать і освіти взагалі, потрібно лише купити його семінари і всьо! Диплом він випише і вперед, заробляти гроші мішками цілительством !
Ви ходите до цілителей, тіки чесно?
Результат:
вже голосів: 117
91 (77.78%) Боже збав!
23 (19.66%) Хто такі цілителі ?
3 (2.56%) Хожу
автор tarveldy • 19 июля 2023
Дядєчка такий солідний, хальоний )))

Патриоточка• 19 июля 2023
Я цілитель)
автор tarveldy • 19 июля 2023
Ответ дляПатриоточка
Я цілитель)
А диплом є?
Кринжова баба• 19 июля 2023
Я хожу до лікарів, постійно здаю аналізи,гормони, але ні покращення стану ні грошей))
Вже б і до цілителя пішла, пишіть контакти, якщо знаєте))
Коржик• 19 июля 2023
За оце все має бути кримінальна відповідальність. Тут теж на сайті розгул шарлатанів. Таро і т.п.
виканастя• 19 июля 2023
Это вы ещё про трансформационные игры не слышали
Моя коллега уже гуру в них рубит бабло
автор tarveldy • 19 июля 2023
Ответ длявиканастя
Моя коллега уже гуру в них рубит бабло
Що це?

Біле пальто• 19 июля 2023
А что удивительного, если человек целитель, то он может и других научить.
Вот мед институт тоже продает 12 курсов за 6 лет, потом диплом выписывает, а потом еще и квалификацию ’врач’ присваивает. Я в шоке
Перловая Кашка• 19 июля 2023
Ответ дляtarveldy
А диплом є?
А як же, я їй випишу.
Кринжова баба• 19 июля 2023
Ответ длявиканастя
Моя коллега уже гуру в них рубит бабло
А розпаковка особистості?
Родологія? .... зараз стільки всього
А я ще натальну карту ніяк не замовлю
Ні за холодну воду• 19 июля 2023
Та ну. Я хоч дурна і наївна, але не настільки.
автор tarveldy • 19 июля 2023
Ответ дляБіле пальто
Нічого так порівняння , маю друзів медиків, вони вчились як прокляті , не всі в медицині залишились
автор tarveldy • 19 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
А розпаковка особистості?
Родологія? .... зараз стільки всього
А я ще натальну карту ніяк не замовлю
А це що?
неДоПриличий• 19 июля 2023
Люди поняли что курсы могут решить проблему образования и все, начались курсы, вебинары..
Кринжова баба• 19 июля 2023
Ответ дляtarveldy
А це що?
Нові напрямки інстациганства)
Курочка• 19 июля 2023
Ответ длявиканастя
Моя коллега уже гуру в них рубит бабло
Так это просто психолгия, никакого волшебства
Перловая Кашка• 19 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
А розпаковка особистості?
Родологія? .... зараз стільки всього
А я ще натальну карту ніяк не замовлю
Розпаковка особистості.... Всьо, я в обмороці
Сирожено_пирожено• 19 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
А розпаковка особистості?
Родологія? .... зараз стільки всього
А я ще натальну карту ніяк не замовлю
А еще видела: кем вы были в прошлой жизни ))) и так уверено, мол вы были известным актером алкоголиком в 50-е или девочкой из Азии . А по каким критериям они это говорят - мол секрет.
Я конечно люблю всякое такое , но вот такие истории не понимаю
)))
Патриоточка• 19 июля 2023
Ответ дляtarveldy
А диплом є?
Я від Бога)

автор tarveldy • 19 июля 2023
Ответ дляКоржик
Ну це таке, а от за ’інтенсив по запуску мови’ для дітей з зпрр я б реально судила , і воно таке є, і ті бідні батьки несуть тим шарлатанам величезні гроші
Біле пальто• 19 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Видимо не по призванию ваши друзья, раз им трудно было. Просто все обучение состоит из блоков или курсов. Что институт, что частные курсы.

Тут предлагает частные курсы человек, там институт предлагает официальные. Но суть одна. Думаю усердные студенты целителя более перспективны, чем мучающиеся слушатели курсов мед института)))
автор tarveldy • 19 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Нові напрямки інстациганства)

Я відстала
автор tarveldy • 19 июля 2023
Ответ дляПатриоточка
Я від Бога)
О!! Тоді всьо, ціліть
Просто звязда• 19 июля 2023
А французский на уровне носителя за месяц от девицы лет 18-20?
автор tarveldy • 19 июля 2023
Ответ дляБіле пальто

Ага
ОйЙой• 19 июля 2023
Та я сама цілитель 🤣🤣🤣
Як в кого зайві гроші, то я можу від них зцілити. Дорого, але з гарантією
Аристократка-тунеядка• 19 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Дядєчка такий солідний, хальоний )))
дуйко? він за 10 років так помолодів. і пересадку волосся зробив собі
happy camomile• 19 июля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Подождите пока,не падайте в обморок так быстро🤣 Там сначала распаковка,потом какая-то хрень и дальше уже упаковка✌️ Покуда есть на свете дураки наёб....ь нам стало быть с руки😁
Кіна не буде• 19 июля 2023
Ответ длявиканастя
Моя коллега уже гуру в них рубит бабло
Шо это такое?
автор tarveldy • 19 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Не запам´ятала, трохи афігевша була