Апрель Ивановна• 19 июля 2023

На якому сайті можна подивитись , чи є в мене податок на квартиру

Дівчата, поділіться будь ласка, інформацією, на якому сайті я можу зареєструватись і подивитись, чи нарахували мені податок на нерухомість. Завчасно всім дякую.
Трохи злякана• 19 июля 2023
Я колись ходила в податкову. Сказали, що мене нема в їх реєстрі.

ТаПрямТам• 19 июля 2023
Не все внесены в реест, а потом штрафы блин начислять будут( Сделайте ключ в привате или через дию можно, в кабинете налогоплательщика, там стан розрахункыв
автор Апрель Ивановна • 19 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Як через дію подивитись? Я не бачила там такої опції.
Icosmo• 19 июля 2023
Ось тут https://cabinet.tax.gov.ua/login
Трохи злякана• 19 июля 2023
Я тільки що зайшла, так тут не вірно прописана навіть адреса реєстрації
автор Апрель Ивановна • 19 июля 2023
Ответ дляIcosmo
Дякую
Сама вумна тутички• 19 июля 2023
Это налог у кого есть не одна квартира , ?

Шмоточницаца• 19 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Как они задним числом начислят? Я смотрела в кабинете, нет ничего
Шмоточницаца• 19 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Нет, квартира более 60кв м
Icosmo• 19 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Здається, якщо більша 60 м2
Сама вумна тутички• 19 июля 2023
Ответ дляIcosmo
Здається, якщо більша 60 м2
А если 3 человека в квартире
автор Апрель Ивановна • 19 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
А де дивитись? У графі Загальна інформація про платника?
автор Апрель Ивановна • 19 июля 2023
Ответ дляТрохи злякана
І в мене так само не вірно вказана
Шмоточницаца• 19 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Ключ там сначала нужно сделать
автор Апрель Ивановна • 19 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Ключ там сначала нужно сделать
Я вже зайшла на сайт і в кабінет
ТаПрямТам• 19 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
А кто сказал, что задним, вышла постанова прочтите внимательно ее.
Copy-Paste• 19 июля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Дайте угадаю. В налоговой адрес по которому Вы получили свой индификационный код?
Icosmo• 19 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
А если 3 человека в квартире
3 власника?

Ось що Гугл пише
якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом.
Трохи злякана• 19 июля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Стара прописка

автор Апрель Ивановна • 19 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Ключ там сначала нужно сделать
Я дивлюсь на вкладку Загальна інформація про платника. Ви також там дивились чи є борги по квартирі ?
ТаПрямТам• 19 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
А если 3 человека в квартире
Важно не сколько прописано а кто владелец , мы с мужем сразу выделили доли и получилось по 45 на каждого , налог не платим, сосед оформил на себя хотя и покупали в браке + прописано 4 он платит за 32 лишних
автор Апрель Ивановна • 19 июля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Так
Шмоточницаца• 19 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Я не помню
Icosmo• 19 июля 2023
Взагалі, тим кому потрібно платити, приходить заказним листом по почті
Copy-Paste• 19 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Так
Это такая фичечка налоговиков. Нам присылают квитанцию на адрес, где мы не живем уже 25 лет. Даже пояснение официальное читала, что это такая у них инструкция.
Пришлось повторно ехать в налоговую и писать заявление куда отсылать квитанции.

Не будет в нашей стране порядка с такой фискальной службой.
автор Апрель Ивановна • 19 июля 2023
Ответ дляIcosmo
Я не в Україні тому не маю доступу , а дізнатись потрібно.
До• 19 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Яка постанова, можна номер і дату?
До• 19 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Стан розрахунків з бюджетом
ТаПрямТам• 19 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Через дию можно зайти на сайт, чтоб ключ не делать
До• 19 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
І в мене так само не вірно вказана
У мене адреса в кабінеті вказана вірно, але повідомлення приходять на стару адресу. Ще й за об´єктом, який я продала в 2020 році)