Бабуся Бетман• 20 июля 2023
Затримка 10 днів. Вагітність виключена.
Добрий вечір, дівчата.
Другий цикл з затримкою. Минулого було 8 днів, цей уже 10 днів. Низ живота часом потягує як на місячні, но місячних немає.
Сьогодні записалася до гінеколога, но аж на понеділок.
Може в когось таке було. Яка причина була і як лікували дякую.
Вік 38 років.
Бабуся Бетман
• 20 июля 2023
Ответ дляElena1823
Було, в 17-19 років (точно не памʼятаю)
Причина - різко скинула вагу.
А в мене навпаки за пів року різко набрала 5 кг
Фісташкова кава• 20 июля 2023
Сейчас на нервной почве у многих женщин фигня с циклом, это мне врач мой сказал. Говорит, даже те, у которых раньше жалоб не было, сейчас столкнулись с проблемами.
Бабуся Бетман
• 20 июля 2023
Ответ дляФісташкова кава
В мене завжди цикл як годинник був, 28 днів, початок місячних в суботу.
А тут почав скакати, то день, то два затримки.. а останні 2 місяці зовсім атас.
І що Ваш лікар радить робити?
В мене ще бессоняла добавилася. Ніч кукую, а другу сплю і иак уже пів року
І що Ваш лікар радить робити?
Фісташкова кава• 20 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
І що Ваш лікар радить робити?
Я хожу к гинекологу 2 раза в год, но у меня миома, поэтому наблюдение. Было, что в середине цикла мазало немного, буквально пару часов, для меня это не свойственно. По анализам все нормально, поэтому списали тоже на нервы. Тогда как раз прилетало в наш город, было очень страшно.
Бабуся Бетман
• 20 июля 2023
Ответ дляФісташкова кава
Лікар нічого не рекомендував приймати?
Фісташкова кава• 20 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Лікар нічого не рекомендував приймати?
Такого особенного ничего, Тазалок пила, мне на нем хорошо в общем и миома в размерах после курса уменьшалась, немного, но все же.
Малявка ще та• 20 июля 2023
У мене 47р.
Думаю початок клімаксу. Доречі коли була затримка 50 днів то сну не було. Я сильно нервувала по побутовим проблемам, не могла прийняти рішення. От так вилазить побочка від перевтоми виснаження нервове
Форс мажор• 20 июля 2023
Автор, отпишетесь, що скаже Вам гiнеколог? В чому причина, чи справдi початок клiмаксу.
Невгамовна• 20 июля 2023
Было такое у меня в 33, гормональный сбой, сдавала анализы - гормональную панель. Гинеколог назначал лечение, все стабилизировалось
Помогалочка• 20 июля 2023
У многих проблемы с циклом
С войной задержки до 3 мес стали, иногда нормально
Сдавала анализы, УЗИ все в норме
Предложили сдать ещё на количество фолликулов, но я ещё не сдавала, не вижу смысла.
Сдавала анализы, УЗИ все в норме
Кто крайний?• 20 июля 2023
у вас може бути гормональний збій, проблеми з ттг, пролактином, фолікулярна кіста. до 7 днів затримки вважається нормою. я би вам радила зробити УЗД і з ним йти до гінеколога. хіба що гінеколог сам і робить узд
Бабуся Бетман
• 20 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
добре