Ночь обещает быть веселой! Девочки, пожалуйста, идите в укрытия и берегите себя!🙏🙏🙏
Николь1986• 20 июля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Удалено администрацией...
Да, думали не переживем тот май: страшно, громко, недосып ужаснейший, неизвестность. Но особо не переживали за Киев, а тут вспомнили и Киев еще виноват оказался. А куда ж защиты нужно больше всего? Может в Мукачево или Ужгород тогда?! Все города вообще важны, но есть те, которые кацапам реально не дают покоя, туда и больше дается всего. Жаль всех. И Львов, т Одессу , Николаев, Чернигов, Суммы. И Киев мой родной тоже.
frumoasa17• 20 июля 2023
Ответ дляНиколь1986
Так и зачем она такая? Куда ее вопрут?
Я ж написала. Вже в діючу батарею, де все є, що повинно бути у комплексі. Просто як додаткові пускові дали. Я не знаю скільки є в нашій, але наприклад у складі є 4 пускові, а стане 6 чи інші варіанти.
Николь1986• 20 июля 2023
Ответ дляfrumoasa17
То есть Киеву дадут?
frumoasa17• 20 июля 2023
Ответ дляНиколь1986
То есть Киеву дадут?
Не знаю, у України їх начебто дві батареї, кудись добавлять
Ответ дляНиколь1986
Да ніхто не винить Київ. Питання до партнерів, виглядає так, що ПРО надали лише для захисту Київа, бо там посольства, на всіх інших тупо наср@ти ...
Николь1986• 20 июля 2023
Ответ дляМанула
Вот к кому вопрос.
mirka-milka• 20 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Чому тільки порт?
По Півдню атаки щоночі. Більшість мопедів через Південь летять, ракетних атак теж багато.
Сьогодні вхєрачили по центру Миколаєва, по житловій забудові. Постраждали десятки будинків, 3-поверховий будинок майже знищено. Є люди під завалами, 9 поранені, 5 з них - діти.
Ми менше заслуговуємо на захист, ніж Київ, по вашому? Чи, може, в Одесі діти менш цінні, ніж в столиці?
Ну і порти теж, до речі. Вчора 60 000 тон зерна в терміналі згоріли, і в олійний термінал прилетіло.
Київ вже достатньо прикритий, про інших теж думати треба.
Ох,як завжди Київ всім всрався вже навіть до дітей ....
І в Києві діти вмирають ,вам легше від цього ?
Чи не в такій кількості ?
А так ,про сьогодення
Одесу та Миколаїв били Онікс та х22
Так от, щоб боротися із цими ракетами, необхідно знищувати російські берегові комплекси ’Бастіон,бо Онікси’ – це складна ціль. Вона летить низько над водою, має дальність близько 600 км.Тут, як і у випадку з С-300: з ракетами боротися важко – тож краще знищувати установки на землі.
А х 22 наші нажаль не збивають(
Так що припиніть порівнювати і дорікати ,дуже дуже надіюсь ,що петріоти зможуть щось збивати з оцих іродів і вам буде легше!
Чи не в такій кількості ?
А так ,про сьогодення
Одесу та Миколаїв били Онікс та х22
А х 22 наші нажаль не збивають(
Ответ дляlana-od
И мне последнее время плохие сны снятся, с огнем связаны. Может, это уже на нервах.
Мы понимали, что после окончания зерновой сделки что-то будет, но не думали, что так
А Хуйло просто хочет, чтобы Свифт подключили. Шантажик такой.. я не удивлюсь, что они опять специально свой мост подорвали, чтобы херачить по портам. Как раз под конец зерновой угоды.. Суки. И это весь мир понимает. И нихрена сделать не может((
Belosnezka1980• 20 июля 2023
Ответ дляКузякин
Отправила на вас жалобу.
Вы ж не дома, держите себя в руках.
Навіть, якщо я буду в бані, то Яночка і без мене буде знати, що вона волшебна на всю голову)
Belosnezka1980• 20 июля 2023
До речі, Яночко, це ж ти мене в блок поставила, я тебе не блокувала, то ж сміливо відповідай тут, в особисті не потрібно писати))
trickywicky• 20 июля 2023
Ответ дляAlve
Вас не бесит фраза ’ идите в укрытие’? Почему никто при этом не уточняет, где это укрытие?
Деньги ж только на сериалы есть, а на укрытия не осталось
Так укрытия тоже есть
На бумаге
Хорошие
С барабанами и овощерезками
На бумаге
Хорошие
С барабанами и овощерезками
КлаваЧерепиця• 20 июля 2023
Ответ дляmirka-milka
Чи не в такій кількості ?
А так ,про сьогодення
Одесу та Миколаїв били Онікс та х22
А х 22 наші нажаль не збивають(
Чи не в такій кількості ?
А так ,про сьогодення
Одесу та Миколаїв били Онікс та х22
А х 22 наші нажаль не збивають(
Київ мені не всрався (с).
Якби ви уважно читали тему, то побачили б, на що я відповідала.
Я написала, що, сподіваюся, 2 нових обіцяних Петріота підуть, щоб прикривати Південь. Мені відповіли, що важливіше Київ, а не порти. І вже у відповідь на ці слова я написала пост, що так зачепив киян.
KrupinkaSs• 20 июля 2023
Ответ дляmari_klim
О,хоть у кого-то логика работает.Конечно они сами мост рванули.
1)В аккурат к окончанию зерновой сделки.
2)Железнодорожное полотно и одна полоса не повреждены.
3)Выгода от выхода русских зерновых на международные рынки и подключение к свифт гораздо выше, чем ремонт моста.
4)Можно открыто устраивать массированые атаки на нашу портовую инфраструктуру.
5)Почему атаки на крымский мост одиночны?Добивали бы уже хотя-бы до разрушения ж.д пути и второй полосы.
Ochen_lubov• 20 июля 2023
Ответ дляМанула
Не дають необхідну наступальну зброю, ще якось можна зрозуміти, бояться ескалації... Блін, но чому не дають ПРО? Будуть і далі висловлювати стурбованість, дивлячись як рашисти вбивають та руйнують наши міста ...
А нам прямо обязаны все давать как в бездонную бочку. Проснитесь уже!
mirka-milka• 20 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Київ мені не всрався (с).
Тоді вибачте ,не все прочитала,а останні сторінки,а там жах.
Звісно системи треба розповсюджувати по всій країні
Ответ дляKrupinkaSs
Тільки чому наша СБУ підігрує, буцімто це вона?
Ответ дляInno4ka-ya
Удалено администрацией...
Не было и опять . Всем очень невыносимо . Но за Киев уже достало . Приедьте поживите . Киев хреначили так месяц без перерывов . Месяц . И самое страшное было , когда была атака на петриот . Харьков бью почти каждый день . ПВО не панацея , особенно когда оно в городе . Потом поймёте .
Харошая русская на фейсбуці сьогодні написала, що то просто город с такой енергетикай притягивает к себе такое🤬🤬🤬
Щоб їм поперек горла стала Одеська енергетика🙏🙏🙏.
Цинічні тварі,їздили, купалися, жерли як не в себе, а потім ’енєргєтіка’ виявилося у Одеси не така🙈.
Руські ви свині🐷🐷🐷. Фашисти у Другу світову були дууууже праві.
Ответ дляКлаваЧерепиця
Київ мені не всрався (с).
В Києві дуже багато переселенців з інших міст України, тому зачепили ви всіх.
І про установки пояснили, що без командного комплексу вони просто стоятимуть
Ответ дляkirpichenko
Мої підлітки нікуды бігти не хосуть,вони не боятся,якби в нас в Киеве не херячило
Под шахиды и мы всегда спим, под калибры тоже, но под х 22 не поспишь, они лупят так , что все гремит, как раз под х 22 мои и просыпаются и в коридор бежим.
То как сейчас нам достается - прямо как в фильмах, летит все подряд((((
Ответ дляmirka-milka
Чи не в такій кількості ?
А так ,про сьогодення
Одесу та Миколаїв били Онікс та х22
А х 22 наші нажаль не збивають(
Чи не в такій кількості ?
А так ,про сьогодення
Одесу та Миколаїв били Онікс та х22
А х 22 наші нажаль не збивають(
Х22 сбиваются пэтриотом. Вчерашней ночью прилетели три рядом, я думала это конец. Очень страшные дуры. А укрытий нет и сбивать нечем.