navariya• 20 июля 2023

Контрактная служба в армии (сегодня)

Президент Украины подписал закон про испытательный срок для контрактников.
Т.е., согласно которому, даётся 3 мес., чтобы доказать, что ты достойный (ая). Тогда и будет утверждён контракт (если выживешь).
Natalisa7613• 20 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Якби я не стикалась з цим, то б так не говорила б.
Племінник на данний момент строковик. Більшість з його бригади - підписали котракт - але хто не хотів - той не підписав.
Плюс, я член протестантської церкви. Наших хлопців по повістці забирають і відпускають з частин - бо вони відмовляються брати зброю.
Как он оказался срочником?Сейчас не призывают на срочную службу.
Polz• 20 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Як заставляли? Хто не хоче підписувати контракт - той не підписує.
Це не контракт явно. Там ще купу бумаг треба зібрати на контракт. Майже всі по мобілізації служать, це інше
Polz• 20 июля 2023
Ответ дляNatalisa7613
То зараз. А два роки тому призивали аж гай шумів
Zwezdatat• 20 июля 2023
Ответ дляNatalisa7613
Їх призвали ще до війни. Мій син теж срочник. Але в них майже всі вже контракт підписали.
Карина75• 20 июля 2023
Ответ дляvalentyn_a
а де беруться строковики,якщо призову вже давно немає?
Срочники те кто до начала войны пошел в армию. Их не отпускали ещё.
Svitlo_• 20 июля 2023
Ответ дляvalentyn_a
Так ті, яких встигли до війни призвати на строкову службу.
Svitlo_• 20 июля 2023
Ответ дляNatalisa7613
Його призвали весною 2021 року. Так і є троковиком нацгвардії.
Svitlo_• 20 июля 2023
Ответ дляZwezdatat
В племінника так само, майже всі підписали. І половину з них, вже немає вживих.
Мій не підписав. Перевели в Ужгород.
L-i-s-a-92af• 20 июля 2023
Ответ дляFlower Girl23
Это значит, что погибших 18-19-20 летних мальчишек, о которых я ежедневно читаю на ФБ, будет ещё больше...(((
Пока не закочится испытательный срок,контрактники не будут отправлены в зону боевых действий.
А вы очередное рашистское ипсо тут разгоняете
valentyn_a• 20 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
зрозуміло
Flower Girl23• 20 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А где об этом сказано? Что они не будут отправлены на фронт, до истечения испытательного срока? И да, я ’матрёшка’, а как же иначе?
Svitlo_• 20 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ага. Строковиків відправляли в лютому-березні 2022
L-i-s-a-92af• 20 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Не було такого
Svitlo_• 21 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не було такого
Не було? А за що по вашому ці хлопці (мій племінник - отримали учасника бойових дій)
L-i-s-a-92af• 21 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
https://youtu.be/VHJ5L7RKN2s?t=183
Контракт подписали
Svitlo_• 21 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Контракт подписали
Ці хлопці, що на відео, і далі проходять строкову службу і мають посвідчення учасника бойових дій.