Кусюче сонечко• 20 июля 2023

Оля Сумська, побачила в інсті пост, для чого ця показуха?

Яи не показуха?
автор Кусюче сонечко • 20 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Автор, вам нечем заняться??
Ой, поділіться чим ви тут займаєтесь?

автор Кусюче сонечко • 20 июля 2023
Ответ дляКокошинЭль
Автор как кацапка, своих же обстрает
Вот честно, я не знаю по какой причине докопаться до Сумской?
Я тоже плачу иногда из за войны, да наверно все это периодически делают.
І виставляєте в сторіз?
Встидаюся запитать• 20 июля 2023
Ответ дляП´яна вишня
Моя рідна сестра також має громадянство росії і живе там з 2011 року, спілкуюся з нею підтримую зв’язок, але ненавиджу рашку і люблю Україну, ми не можемо ж впливати на родичів своїх…
Не можемо, але можемо відмовитися від спілкування.
автор Кусюче сонечко • 20 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Обычно кто такие темы создает, у самого ,,рыло в пушку,,
А як ви ведете таку статистику?
КоКоКоКоКоКо...• 20 июля 2023
Ну прям показуха (если вы про фото). Обычное утреннее состояние 50-летней дамы без мейк-апа. Гуинплена вместо рта зря она конечно сделала.
КокошинЭль• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
І виставляєте в сторіз?
Я не популярный человек, а она да. Пусть видят её слезы, те актёры с раши которые выступали или снимались с нашими актёрами. Пусть видят боль украинцев, наши слезы
П´яна вишня• 20 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Я свою сім’ю не збираюся викреслювати зі свого життя, в них адекватні погляди на це все.

40ка• 20 июля 2023
Жінка просто зробила фото, а вже причепилися
Встидаюся запитать• 20 июля 2023
Ответ дляП´яна вишня
Адекватні виїхали, або не беруть громадянство. Всі інші підтримують режим тим чи іншим способом.
ПростоБелка• 20 июля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Вы достали.

Радуются - плохо, покупают машины - плохо, плачут - плохо.
Можно отстать от людей? Или они должны думать, чувствовать и делать так как вы хотите/скажете !?
Если от нее отстанут- она пойдёт работать на завод.
А туда не хоцца

Поэтому и греем аудиторию регулярно
П´яна вишня• 20 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Мої взяли громадянство до 2014 року, а куди виїжати з маленькою дитиною? В Україну де небезпечно зараз і де мабуть не приймуть або і інших країнах кому вони ,,сильно потрібні…,, зрозуміло що ті кому фінанси дозволяють виїдуть, а інші звичайні люди навряд чи
Тётя Хрюша• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
я про те що її донька живе в мацкаляндії
Донька доросла, зробила свій вибір. Мати в Україні зробила свій. Ви хочете, щоб мати відмовилась від доньки та писала, що та.зрадниця чи що?
Банка з медом• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А що ви би хотіли бачити від тих, у кого родичі у мацкаляндії?
ПростоБелка• 20 июля 2023
Ответ дляП´яна вишня
Охренеть
Даже доцю живущую в москве оправдали

Советчица жжёт
П´яна вишня• 20 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
Охренеть
Даже доцю живущую в москве оправдали

Советчица жжёт
Чому вона має відповідати за свою дорослу дочку? Я з 18 років переїхала і не рахуюся з батьками…
Тётя Хрюша• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
І ви ридаєте на камеру?
На родичів не можете - на себе можете
Вона акторка, публічна людина.
Моторошні троянди• 20 июля 2023
А губы наколотые у неё...
ПростоБелка• 20 июля 2023
Ответ дляП´яна вишня
Она тоже не общается и отказалась?)
ХуАнита• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А що її донці робити? Вона там жила до війни, в неї діти і чоловік.

КокошинЭль• 20 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Да дело даже не в её дочери. Люди которые ведут инстаграм или канал на ютубе постоянно держат свою аудиторию, не скрывают эмоций как весёлых, так и нет.
Просто поражает отношение наших людей к своим же
Сірничок• 20 июля 2023
И что там такого? Куча людей каждый день пишут посты в соцсетях. Что именно в этом показушного?
Уси Пуси• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Ну и что с этого следует?
Крем для арбуза• 20 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Ні. Потрібно туди поїхати і всіх загризти мабуть
Уси Пуси• 20 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
В нас в половини апарату президента і верховної ради, родичі живуть в мацкаляндії))
И 2 паспорт рф имеют.
П´яна вишня• 20 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
Она тоже не общается и отказалась?)
Я спілкуюся з своєю рідною сестрою з росії, хрестила її дочку, вони наприклад не підтримують політику путлєра, так мене тепер також розстріляти?
ПростоБелка• 20 июля 2023
А теперь дорогие зрители, вы посмотрели рубрику ’двойные стандарты’
Тримбулька• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Какая разница, где живет ее взрослая дочь?
Kidstaff Bot• 20 июля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Remensa• 20 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Какая разница где живёт ее дочка, если она сама донатит / организовывает сборы / не поддерживает рашистов?
Ви це серйозно?
ZhukOlena• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
У чоловіка мого знайомий, і його дочка в Москві живе.Сам з Волині чи Рівненщини, точно не пам´ятаю. Ще й як війна почалася, він якраз до неї в гості поїхав. Телефонував нам, питав, що відбувається. Зараз так і живуть. Доця в Москві, а батько тут під ракетами з матір´ю. Однокласник мій теж переїхав в Москву. З початку війни жодного разу не пікнув, сидить тихо як миша там....