Кусюче сонечко• 20 июля 2023
Оля Сумська, побачила в інсті пост, для чого ця показуха?
Яи не показуха?
Кусюче сонечко
• 20 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Автор, вам нечем заняться??
Ой, поділіться чим ви тут займаєтесь?
Кусюче сонечко
• 20 июля 2023
Ответ дляКокошинЭль
Автор как кацапка, своих же обстрает
Вот честно, я не знаю по какой причине докопаться до Сумской?
Я тоже плачу иногда из за войны, да наверно все это периодически делают.
І виставляєте в сторіз?
Встидаюся запитать• 20 июля 2023
Ответ дляП´яна вишня
Моя рідна сестра також має громадянство росії і живе там з 2011 року, спілкуюся з нею підтримую зв’язок, але ненавиджу рашку і люблю Україну, ми не можемо ж впливати на родичів своїх…
Не можемо, але можемо відмовитися від спілкування.
Кусюче сонечко
• 20 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Обычно кто такие темы создает, у самого ,,рыло в пушку,,
А як ви ведете таку статистику?
КоКоКоКоКоКо...• 20 июля 2023
Ну прям показуха (если вы про фото). Обычное утреннее состояние 50-летней дамы без мейк-апа. Гуинплена вместо рта зря она конечно сделала.
КокошинЭль• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
І виставляєте в сторіз?
Я не популярный человек, а она да. Пусть видят её слезы, те актёры с раши которые выступали или снимались с нашими актёрами. Пусть видят боль украинцев, наши слезы
П´яна вишня• 20 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Я свою сім’ю не збираюся викреслювати зі свого життя, в них адекватні погляди на це все.
Встидаюся запитать• 20 июля 2023
Ответ дляП´яна вишня
Адекватні виїхали, або не беруть громадянство. Всі інші підтримують режим тим чи іншим способом.
ПростоБелка• 20 июля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Вы достали.
Радуются - плохо, покупают машины - плохо, плачут - плохо.
Можно отстать от людей? Или они должны думать, чувствовать и делать так как вы хотите/скажете !?
Если от нее отстанут- она пойдёт работать на завод.
А туда не хоцца
Поэтому и греем аудиторию регулярно
А туда не хоцца
Поэтому и греем аудиторию регулярно
П´яна вишня• 20 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Мої взяли громадянство до 2014 року, а куди виїжати з маленькою дитиною? В Україну де небезпечно зараз і де мабуть не приймуть або і інших країнах кому вони ,,сильно потрібні…,, зрозуміло що ті кому фінанси дозволяють виїдуть, а інші звичайні люди навряд чи
Тётя Хрюша• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
я про те що її донька живе в мацкаляндії
Донька доросла, зробила свій вибір. Мати в Україні зробила свій. Ви хочете, щоб мати відмовилась від доньки та писала, що та.зрадниця чи що?
Банка з медом• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А що ви би хотіли бачити від тих, у кого родичі у мацкаляндії?
ПростоБелка• 20 июля 2023
Ответ дляП´яна вишня
Охренеть
Даже доцю живущую в москве оправдали
Советчица жжёт
Даже доцю живущую в москве оправдали
Советчица жжёт
П´яна вишня• 20 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
Охренеть
Даже доцю живущую в москве оправдали
Советчица жжёт
Даже доцю живущую в москве оправдали
Советчица жжёт
Чому вона має відповідати за свою дорослу дочку? Я з 18 років переїхала і не рахуюся з батьками…
Тётя Хрюша• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
І ви ридаєте на камеру?
На родичів не можете - на себе можете
Вона акторка, публічна людина.
ПростоБелка• 20 июля 2023
Ответ дляП´яна вишня
Она тоже не общается и отказалась?)
ХуАнита• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А що її донці робити? Вона там жила до війни, в неї діти і чоловік.
КокошинЭль• 20 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Да дело даже не в её дочери. Люди которые ведут инстаграм или канал на ютубе постоянно держат свою аудиторию, не скрывают эмоций как весёлых, так и нет.
Просто поражает отношение наших людей к своим же
Сірничок• 20 июля 2023
И что там такого? Куча людей каждый день пишут посты в соцсетях. Что именно в этом показушного?
Уси Пуси• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Ну и что с этого следует?
Крем для арбуза• 20 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Ні. Потрібно туди поїхати і всіх загризти мабуть
Уси Пуси• 20 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
В нас в половини апарату президента і верховної ради, родичі живуть в мацкаляндії))
И 2 паспорт рф имеют.
П´яна вишня• 20 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
Она тоже не общается и отказалась?)
Я спілкуюся з своєю рідною сестрою з росії, хрестила її дочку, вони наприклад не підтримують політику путлєра, так мене тепер також розстріляти?
Тримбулька• 20 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Какая разница, где живет ее взрослая дочь?
Ответ дляКусюче сонечко
У чоловіка мого знайомий, і його дочка в Москві живе.Сам з Волині чи Рівненщини, точно не пам´ятаю. Ще й як війна почалася, він якраз до неї в гості поїхав. Телефонував нам, питав, що відбувається. Зараз так і живуть. Доця в Москві, а батько тут під ракетами з матір´ю. Однокласник мій теж переїхав в Москву. З початку війни жодного разу не пікнув, сидить тихо як миша там....