После 18• 20 июля 2023

Питання по поданню заяв на вступ до ВУЗ

Якщо подав заяву на бюджет і не пройшов, то автоматично є шанс по цій заяві потрапити на контракт чи потрібно ще паралельно на контракт подавати заяву туди ж?
Вибачте, може дурні питання, але тільки починаю розбиратись в цій кухні, дитині поступати на наступний рік.
Фляшунька• 20 июля 2023
Так вистачить однієї

Фляшунька• 20 июля 2023
Ще моя порада дивіться мінімальний прохідний бал того року. Бо в одному вузі це може бути 180 балів в іншому 175 і є шанс пройти
Не будь КакСвета• 20 июля 2023
Ответ дляФляшунька
А ще підкажіть де то все дивитись?
На наступний рік поступати, нічого не розумію
автор После 18 • 20 июля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
А ще підкажіть де то все дивитись?
https://vstup.edbo.gov.ua/
Не будь КакСвета• 20 июля 2023
Ответ дляПосле 18
https://vstup.edbo.gov.ua/
Дякую
Метровий сантиметр• 20 июля 2023
Заява подана на бюджет є автоматично і заявою на контракт. Ще прочитайте обов´язково про широкий конкурс, для бюджета, головне пройти по ньому.
Стрекозей• 20 июля 2023
Ще до зарахування на бюджет ,Вам будуть телефонувати і запрошувати на контракт(по одній заяві ,що на бюджет)
Не спішіть .Дочекайтеся списків на бюджет,якщо не пройде,тоді підете на контракт.

66сезон666серия• 20 июля 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
І не мати великих амбіцій з не дуже високими балами, якщо проходить по широкому, шукати для підстраховки вузи менш популярні.
Воздух в банке• 20 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
А де відслідковувати свою позицію по цьому широкому конккурсу?
66сезон666серия• 20 июля 2023
Ответ дляВоздух в банке
Ні, одночасно широкий конкурс і безпосередньо вуз контролювати потрібно. Якщо не проходить широкий, то в жоден вуз за номером спеціальності по всій Україні прольот, а якщо проходить, то в залежності від балів і кількості бюджетних місць моніториться вже безпосередньо вступ у конкретний вуз, тут вже можне на один і той же номер спеціальності в залежності від популярності вузу в одному бути рекомендований, а в іншому ні.
Метровий сантиметр• 20 июля 2023
Ответ дляВоздух в банке
В цьому і вся соль, що ніяк, тільки приблизно. За всю вступну кампанію широкий конкурс публікується 2-3 рази, але там діти з різними приорітетами. Грубо кажучі, дитина проходить по іншій спеціальності по 1 пріорітету, але в вашій спеціальності в неї 5 пріорітет і в публікуємому широкому конкурсі вашої спеціальності вона є, хоча в кінцевому результаті її не буде. Був крутий сайт Абіт Хелп, він платний(2 роки тому було 200 грн), то він прораховував широкий конкурс. Не знаю чи зараз він є
Воздух в банке• 20 июля 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Дякую, на якому сайті публікується це? Мішанина з усім, і багато вгадування, я найбільше орієнтуюсь на минулорічний мінімальний прохідний на бюджет кожної спеціальності, але вони теж можуть дуже відрізнятися між роками.
От із моніторингом широкого конкурсу ще не допетраю
ириска77• 20 июля 2023
Ответ дляВоздух в банке
Vstup.osvita.ua
Abit-poisk.org.ua
ириска77• 20 июля 2023
Если в Киеве рекомендую подготовительные курсы Могилянки
Педиатор_я• 20 июля 2023
Ответ дляириска77
Там за успешное их окончание дают дополнительные баллы на специальности с гос.поддержкой : химия,......
ириска77• 20 июля 2023
Ответ дляПедиатор_я
И готовят хорошо. Сдал хорошо. И проникся любовью к предметам
празники не помню• 20 июля 2023
Ответ дляириска77
Подскажите,эти Курси для тех кто туда поступает или для любых вузов
Нужно с 10 класса на курсы идти или раньше?
ириска77• 20 июля 2023
Ответ дляпразники не помню
Курсы для желающих. Просто подготовка к НМТ/Зно. Учеба длится пару месяцев. Или в выходной день или 2 раза в неделю в будни. Так что это для 11 класса
ириска77• 20 июля 2023
В 10 классе ещё непонятно к чему готовиться. В этом учебном году МО только к декабрю утвердило какие экзамены сдавать.

празники не помню• 20 июля 2023
Ответ дляириска77
Спасибо, малой перешёл в 7 класс, понимаю что придётся на курсы сдавать в будущем
Хоть и склад ума нормальный ,но любит что бы ему объясняли
ириска77• 20 июля 2023
Ответ дляпразники не помню
Ой рано Вам ещё) пусть пока с предметами определяется, что нравится и на кого учиться
празники не помню• 20 июля 2023
Ответ дляириска77
Сказал спорить любит)