Яйцеголовая• 20 июля 2023
Підкажіть по Інсті)
Чи є можливість в Інстаграмі налаштувати так,щоб мій підписник не бачив на кого я підписана?)Щоб не бачив кого я відслідковую)
Наполеон Бонапарт• 20 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Только заблокировать его
А если ограничить?
Яйцеголовая
• 20 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Только заблокировать его
Дивно,але я заходжу до знайомого в профіль,а мені не показує на кого він підписаний.Я бачу кількість людей,але коли нажимаю,щоб глянути конкретно хто там,ніякого списку не випадає...По іншим такого нема...
Масяня Я• 20 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
знайшла, settings - privacy - restricted accounts