Раз одела не бу• 20 июля 2023
что выдает ухоженную женщину?
что впринице выдает,что женщина ходит например регулярно к косметологу, например ногти может быть видно ,что есть покрытие гель лаком,а как понять по лицу ,что уход есть или нет?
Рятівник Малібу• 20 июля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А чому на 32?
Чому не на 28? Не на 34?
А почему вам не дает покоя этот вопрос?
Нічний дожор• 20 июля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Аналогічно. Мені 46. У косметолога була у підлітковому віці коли мала проблему з акне.
Жодної зморшки. Я напевне у менопаузі ’попливу’ в далекі далі.
Але замість 2 годин у косметолога я завжди оберу 2 години прогулянки у лісі.
А зачем выбирать если можно иметь и прогулку и косметолога? Это де не взаимоисключающие вещи.
Рятівник Малібу• 20 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дівчата, ви про кого? Заінтригували. Де можна фото глянути?
Ищите недавнюю тему 35+ фото кажется
Душка-свекрушка)))• 20 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
А почему вам не дает покоя этот вопрос?
Ну просто цікаво стало. Чому саме цифра 32.
Мені ’застрягло’ що мені 23 роки. Це - вік народження першої дитини. Чомусь там я зачепилась. Надовго, згідна.
Рятівник Малібу• 20 июля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Потому что она так выглядит в моем понимании, у вас может быть иное, отличное от моего, мнение
Душка-свекрушка)))• 20 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
Тому що у добі є 24 години. Є речі, які необхідно робити для своєї життєдіяльності. Спати, їсти, спілкуватись з сім’єю. Комусь ще працювати. Решта час - дозвілля.
От я весь свій час дозвілля віддаю перебуванню на природі.
Душка-свекрушка)))• 20 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Я не сперечаюсь, що Віка гарно виглядає - то якраз мій улюблений типаж жінок. Просто дивно чому 32. Чим 31 і 33 відрізняються від 32.
Я оперую поняттями ’трохи за 30’ наприклад.
Бабуся мороз• 20 июля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
От виклали б ви сюди їх фото - їх би тут розібрали на молекули.
Взагалі на фото люди як правило виглядають значно гірше ніж у житті.
Ну якщо це звичайне фото, а не постановочне з фотошопом.
По-різному. Знаю тих, хто гірше, і тих, хто на фото завжди гарніший, ніж у житті))
Душка-свекрушка)))• 20 июля 2023
Ответ дляБабуся мороз
Я на фото просто жесть. Мої діти офігівають як мені вдається так себе спотворити у порівнянні з реальністю :)))
Стрекоза любви• 20 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Ищите недавнюю тему 35+ фото кажется
Щось не знаходжу за таким запитом. Раптом хтось знайде, киньте посилання, будь ласка.
Бабуся мороз• 20 июля 2023
Ответ дляосень харашо
зараз мені 38, лоб не набагато гірший, ніж був в 20 )))))
Ну от, у нас з вами різна міміка, різні м´язи і шкіра. Я про те, що зморшки не від догляду залежать (ну чи не тільки від нього). І комусь нічого не треба робити, комусь масажі, комусь ботокс з ранніх літ
Душка-свекрушка)))• 20 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Та зараз прийде сюди. Вона жодної такої теми не пропускає.
Ленивица-красавица• 20 июля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Зараз в Україні у всіх підвищений кортизол - це факт. А екологія, вода - різна. Україна велика.
Когда многие выехали ,наших узнавали по оченплозой коже. Почти у каждой. Я тогда вспоминала сиаетчицу, темы про доглянутисть и думала - где же они все?
Там же вся Украина писала в принципе.
Душка-свекрушка)))• 20 июля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Там же вся Украина писала в принципе.
Ну коли виїжджали на відпочинок то чогось так не писали про наших.
Стрес. Побачите ще скільки всього повилазить. Шкіра - то квіточки.
Щедрик ведрик• 20 июля 2023
Ответ дляТеща дочки
Я не о мимических морщинах. А от глубоких есть ботокс. Все ухоженные женщины делают мезо, био, полимолочку, ботокс, нити, радиес (нужное подчеркнуть) И всегда они выглядят моложе своих лет
Ничего из перечисленного Вами не делаю и выгляжу на 10 лет моложе фактического возраста.
Ленивица-красавица• 20 июля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я не пишу о тех кто выезжал через 8 месяцев или полгода
А те которые в феврале. Значит они такими и были.
Душка-свекрушка)))• 20 июля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
У важкому стресі людина за день старіє на 10 років. Навіть повністю сивіє.
Нічний дожор• 20 июля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Понятно. А что вы делаете на природе? Я в ближайший месяц живу возле леса. Сходила 2 раза, прогулялась часик и мне нудно становится.
Ленивица-красавица• 20 июля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Они выглядят на свой возраст, но кода полная грязь. Мы виделись и после 7 месяцев, они жили в Швейцарии в горах лесах , ничего не изменилось.
Душка-свекрушка)))• 20 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
Ви така як мій чоловік :))) Йому нудно. Ну сидить на веранді, втикає в телефон. Я можу цілодобово десь лазити, аби погода була. Сьогодні змокла до останньої ниточки і лише грім з блискавкою загнали мене додому.
Не зарікаюсь, може через 10-20 років я не буду з тих салонів вилазити. Зараз якось воно мені не цікаво. На косметику доглядову коштів чимало витрачаю. Люблю якісь собі спа процедурки перед сном. А от час на косметолога не бачу як виділити. Те саме манікюру стосується. В мене просто короткі нігті. Кутикула не росте взагалі.
Душка-свекрушка)))• 20 июля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну не знаю. За моїми особистими спостереженнями в оточенні чим менше людина користується декоративкою - тим краще шкіра. Можливо нехтують правильним очищенням.
Нічний дожор• 20 июля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Да, я больше городской житель. Город, архитектура, прогулки улочками это мое. Тишина и спокойствие леса меня угнетают.
Душка-свекрушка)))• 20 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
Я також маю квартиру у старовинному історичному місті з цікавою архітектурою, але люблю коли там малолюдно. Осінь. Дощ. Усі по машинам запхались. І все місто - моє. А натовп людей (особливо зараз, з повномасштабною, наше місто багато впо прийняло) мене дуже виснажує. А може вік вже дається взнаки. Хоча гори я змалечку обожнюю. Ще покійна бабуся мене наскала всюди. Напевне і я своїх онуків буду.
Сірничок• 20 июля 2023
В первую очередь надо быть здоровым человеком.Все болячки на лице.Уход, в этом случае ,может быть и минимальным
осень харашо• 20 июля 2023
Ответ дляБабуся мороз
Щось ви переплутали, подивіться історію нашої переписки. Тож я й писала, що в мене як з´явилися зморщки на лобі від активної міміки ще в юності, такі вони і є досі. І я не з тих, хто переймається особливо, нічого не колола і окрім кремів/масок не робила. Не так воно залежить від догляду, як від генетики
Раз одела не бу
• 20 июля 2023
Ответ дляТеща дочки
Возьмите хотя бы здешнюю Вику виниры и тему, которая была в топе, где три девушки встретились. И сравните. Они написали что им до 40, 35 лет. Я ужаснулась, потому что думала женщинам хорошо за 40. И Вика, которой за 40. Сравните! Она минимум на 5 лет выглядит моложе. И не спорьте
Какая вика?
Раз одела не бу
• 20 июля 2023
Ответ дляосень харашо
+1 в мене на лобі горизонталіні зморщки років з 20 )) бо така міміка
Я теж знаю людей в котрих зморшки з 16 років на лобі
Раз одела не бу
• 20 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Состояние кожи. Ухоженная кожа всегда имеет нормальное состояние ( ни смотря на тип) ровного цвета, без шелушений, избытка сала, высыпаний, забитых пор.
я вот хожу к косметологу довольно давно, а кожа все ровно вся блестит, как блинчик намазан маслом и точек вагон и тележка, я не ухоженная получается?
Маю сечі• 20 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Жирная кожа в нормальном состоянии выделяет жидкий себум, он практически не блестит и не забивает поры. Если у вас не так, то стоит уделить внимание именно разжижению себума, правильному ( без спирта очищению) , и восстановлению/ сохранению микробиома
Раз одела не бу
• 20 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Дякую за пораду!