13 червня ви склепали тему на збір коштів на авто і тупо поцупили текст з фейсбуку сторонньої вам особи.
Добропілля - ЛОМБАРД"АВЕРС" г. Доброполье, пр ...
› dobrepolecomua › posts
2 мар. 2020 г. — складі ЗСУ. Звертаюсь до вас з проханням 🙏🙏🙏 про допомогу у зборі коштів на покупку автомобіля для 426 ОСБ 22 бригади, в якій служить мій
› dobrepolecomua › posts
Ответ дляОлена Oza
Тільки за 20 рік було під якимось ломбардом.Потім вона видалила,але скріншот залишився в памяті гугла!Під копірку вона його сюди,а на фб ні її сторінки,ні тексту нема.Можете і далі їй гроші скидати,а я пас.Бо смердить шахрайством
Так вы и не кидали, чтоб теперь «пас»
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляseami
А за що зводить наклепи? Є якась передісторія? У авторки збору пости усі про війну і чоловіка. Жодного підозрілого.
Удалено администрацией...
є такая оксана донецька обл .ось сестра влада хренкова.у фб на сторінці громади добропілля збору коштів не було .тільки під постом ломбарду за 20 рік було вліплено і потім удалено але гугл все памятає.на фб сторінці сестри оскани немає згадки про пропавшого зятя чи фото,і збору коштів
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
в чём связь? если она собирает/не собирает/собрала/украла на машину, о муж не может быть в Бахмуте?
Удалено администрацией...
НамСвоюРобити• 20 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
У сестри там про ’дівятоє мая’ і ’радной руцкій’. Дивно, якби її переймало зникнення зятя.
Ще раз, вам вище скинули скрін посту з ФБ Добропілля за червень 2023го. + такий же пост в ТГ Добропілля.
Безвідносно до будь-кого - збір на авто був з місяць тому, не у 2020му.
Ответ дляОлена Oza
Вы вообще в себе?! Мало того что оклеветали человека на пустом месте и так подозреваю что из-за пустой головы, так Вы еще имеет наглость писать о пропавшем муже?
Вам уже посты показали и в ФБ от 29.06.23, и в телеграм, а Вы что? Кусок гугла ведущий на архив на арабском. И где скан чека - Вашей доли в 140 тысячах, раз Вы такая справедливая, да и и сльозы, которые Вас там душили меня очень впечатлили.
Ответ дляНамСвоюРобити
Ну а каким образом он в 20 году фигурирует тогда?
Сестра конечно капец..
Ответ дляАбузю
Феномен интернета и соцсетей. В жизни никто не стал бы общаться с полуграмотной полоумной теткой, а тут она клепает темки и кучу страниц спорят и обсуждают ее корявые писули
Я сюда как в паноптикум хожу, не устаю удивляться человеческой мерзости. Это очень отрезвляет в реальной жизни.
Ответ дляОлена Oza
Донецька обл-раз,на сайті громади тиша два,у рідних тиша три ,сторінки фб активні .Дуже багато НО.Людині треба гроши на авто,потім людина взагалі пропали і кругом тиша.Якби ці 140 тис ще ополчєнцам не пішли колаборантам
А Донецкая область уже чем не угодила?
Ответ дляОлена Oza
Є у сестри пост
Ответ дляОлена Oza
Донецкая область не вся под оккупацией это раз и два , все кто живет на Донбассе , что враги и ополченцы ?
Donnafugata• 20 июля 2023
Ответ дляАноним Первый
Я знайшла такий текст ще тут
Ну це вже зовсім інша справа. До цього все виглядало дійсно підозріло.
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляDonnafugata
Удалено администрацией...
Ответ дляDonnafugata
Нет, ничего подозрительного не было , уже хотя бы потому , что тему о сборе админы пропустили , они без подтверждающих доков , бы этого не сделали .
Автор просто как обычно хотела обгадить человека .
НамСвоюРобити• 20 июля 2023
Ответ дляNat-li
Сестра конечно капец..
Це вже не підкажу. Не спец по індексації (чи що воно) Гугла.)
Але вище ж скинули скрін з цього ж ФБ про цей збір датований червнем цього року.
Ответ дляОлена Oza
Дівчата,коли збір то фейсбук весь гремить ,в группи пишуть сільрад,там міст.А це текст за 20 рік раз і тютілка в тютільку геть смайліки,а там їх багато.І більше на вес фейсбук немає!!!!А сюди вивалила,там скопіювала тупо і дала свою карту чи сообщніка .Не вспіла зібрати бабло-уже чоловік пропав і фейсбук вона не пише,їй не треба,а тут -что дєлать?презик придурок и сми дураки.и я я на позиции.Нехай читають це поліція І СБУ бо то є шахрайство з цією мадам
Боже, автор, ви в школі вчились? Ну як там можна висловлювати свої думки? Ви хоч перечитуйте, що пишете.
НамСвоюРобити• 20 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Про Донецьку область - це вас вже геть занесло.
З моїми рідними і знайомими пліч опліч донеччани воюють. Не дай вам боже попастися на них з подібними закидонами.
Знаєте автор, вам повинно бути соромно. Ви щось чули про презумпцію невинуватості? У вас є докази? Чи вам лише б звинуватити? 140 тисяч кажете? Ви колись вели збори, ви знаєте як іх зібрати непублічний людині? Скільки саме ви дали грошей? 0? Ані совісті, ані сорому. Де ж ви такі беретесь?
Ответ дляFilomena
Загалом автор, вона могла бути дійсно шахрайкою, а могла і ні.
Думати потрібно перед тим як таке писати.
Бач як негарно виходить(
Закривайте тему. Нехай хоч та жінка не бачить цієї писанини.
Бач як негарно виходить(
Не буду я нічого закривати,бо я не дурочка.Ми сто разів донатили і знали кому,бо у всіх в фб сторінки і громади свої і люди знають.І тепер вона пише,що пропав чоловік і вона приїхала в Бахмут на позицію,а командир каже шуруй додом,тобі перезвонять.І вона так шукає чоловіка,що на фб не пише і сестра рідна постить подивіться фото безвісти пропавших ЧУЖИХ ЛЮДЕЙ,а зятя нема!
Ответ дляОлена Oza
На фб нічого немає ні у рідних,ні в неї,ні в громаді,бо СБУ там вичислить і люди ж усі один одного знають,мале містечко.Навіть рідна сестра і то не в курсі.
А ви прям з рідними списувались в Фейсбуці і точно знаєте що вони не знають? Чи то суто ваші припущення?
Ответ дляkatykat
Подивіться рідну сестру на фб Оксанину.Вона постійно на сайті,постить всякі картинки ну як жінка і безвісти пропавших хлопців ЧУЖИХ а рідного зятя нема.і збір на авто нема .