13 червня ви склепали тему на збір коштів на авто і тупо поцупили текст з фейсбуку сторонньої вам особи.
Добропілля - ЛОМБАРД"АВЕРС" г. Доброполье, пр ...
› dobrepolecomua › posts
2 мар. 2020 г. — складі ЗСУ. Звертаюсь до вас з проханням 🙏🙏🙏 про допомогу у зборі коштів на покупку автомобіля для 426 ОСБ 22 бригади, в якій служить мій
› dobrepolecomua › posts
WhiteWidow• 20 июля 2023
Сюр, капєц.
Автор, тут же адміни перевіряють інформацію. Ви взагалі розумієте,що , можливо, ви зараз поливаєте дєрьмом жінку, чоловік якої пропав на війні?
Навіть якщо ви хочете піддати сумніву чиюсь чесність, то робіть це гідно, бо неправі можете бути саме ви. Існує велика вірогідність, що та жінка не обманювала. А от ви ВЖЕ повели себе ну дуже негарно.
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Яку паскудницю?
Мені що вона, що ви, що та Оксана - всі однакові. От Люду особисто знаю. До її дописів інакше ставлюсь.
Просто прокоментувала ваш відверто тупий допис. Як можна написати ’яка різніця’ між 2013, 2015, 2020 та 2022 роком? Ви не бачите різниці?
Ответ дляНамСвоюРобити
У сестри там про ’дівятоє мая’ і ’радной руцкій’. Дивно, якби її переймало зникнення зятя.
Ще раз, вам вище скинули скрін посту з ФБ Добропілля за червень 2023го. + такий же пост в ТГ Добропілля.
Безвідносно до будь-кого - збір на авто був з місяць тому, не у 2020му.
Може глюки у пошукових системах гугла?
Я в тому не розбираюсь.
Дай Боже, щоб усі наші Захисники були цілі та неушкоджені.
А влада...9 з 10 - повне гімно. В усіх владах усіх часів. І це не якась там міфічна інопланетна ’влада’. Це - ми. Все це маємо через нашу дію чи бездіяльність.
Я в тому не розбираюсь.
Ответ дляАбузю
Феномен интернета и соцсетей. В жизни никто не стал бы общаться с полуграмотной полоумной теткой, а тут она клепает темки и кучу страниц спорят и обсуждают ее корявые писули
О Как точно Вы охарактеризовали Маньку. Полоумная тетка, которая тут на зарплате со своими тупыми победобесными темами.
Ответ дляОлена Oza
На фб нічого немає ні у рідних,ні в неї,ні в громаді,бо СБУ там вичислить і люди ж усі один одного знають,мале містечко.Навіть рідна сестра і то не в курсі.
Про що має бути у рідних на ФБ за вашою логікою. Не зовсім доганяю.
Я заради безпеки в тому числі моїх рідних на фронті нічого у соцмережах не публікую.
Ответ дляNat-li
Не знаю
В этом всем должны админы разбираться, которые пропускают такие посты.
Присоединяюсь.
А то как все пропало орать и коррупция - так клепается десяток тем на советчице, а как мошенников поощрять подобными непроверенными сборами здесь же - так пожалуйста и еще и на автора накинулись.
Кто видел отчет той страждущей? Я помню она под прикрытием детей собирала мужа в армию. Ничего не имею против, ситуации разные, но кто то видел отчет? У меня в рабочих группах на тысячи людей кучи сборов на всяко разное и все выставляют либо отчеты, либо имеют в принципе репутацию порядочного волонтера для этой группы.
Як це -тільки доба пройшла як чоловік пропав і Оксана пише,що вона вже в Бахмуті його шукає,приїхала туди?.І така в неї точна інфа вся -скільки загинуло,скільки поранених,І де Оксани сторінка на фб і чому рідна сестра абсолютно не хвилюється на сторінці,хоча виставляє фото чужих людей,які пропали.Не клеїться тут це все,Нова реєстрація і дайте гроші.На фб постійно ми донатимо однокласникам,знайомим,сусідам.І Оксана пропала...Сестра рідна знає все.бо то є в родині біда.Дивно все це,але!якщо дійсно її чоловік воює,і ту машину йому купили,най повертається живим і здоровим.Тільки що гортала фб і купа шайхраїв,фото 14 року пораненого і укр карта ніби на лікування.І люди викрили одразу,а у Оксани в інсти лише 1 коментар...
Ответ дляNat-li
Ну а каким образом он в 20 году фигурирует тогда?
Сестра конечно капец..
Чей то мне вспомнилась тут одна дама, видно что семья бедная, тоже Донецкая обл., а на стене из школы не то дипломы, не то грамоты. Из русской школы! Тоже темы такие с намеком на ’вот вам карта’.
Ответ дляУнция яда
Присоединяюсь.
Ну якщо збір наприклад на авто не закривається, то, за рішенням потребуючих, може бути направлено на інші нагальні потреби бригади.
Ответ для4мама
Я в курсе. Но в целом автор подняла актуальный вопрос на примере той женщины. И уже 6 страниц, но никто так и не отписался, что видел ее отчет, хоть с фото покупок. Мошенников сейчас просто тьма, не вижу проблемы для человека просящего о помощи в последствии отчитаться о потраченных деньгах.
Ответ дляУнция яда
Це все вірно. Особисто я вкрай рідко роблю донати на збори тут. Маю куди донатити по своїм, не хочу навіть вникати. Тому не маю права судити.
Тим більше якщо дійсно її чоловік у ЗСУ та не виходить на зв´язок.
Я не думаю, що тут адміни пропустили б неперевірений збір.
Більше до глюку гугла схиляюсь.
Ответ для4мама
Більше до глюку гугла схиляюсь.
Я ни в чем админов не обвиняю. Но поднятый в теме вопрос считаю уместным. Потому, если та дама вернется с очередным сбором, хотелось бы, что бы админы запросили и выложили отчет за предыдущие сборы чисто из уважения к аудитории сайта.
Ответ дляУнция яда
Мені у цій всій трилогії дивне лише швидке закриття сьогоднішньої теми про чоловіка.