400 мільйонів гривень виділила держава на виробництво розважальних серіалів для структур, пов’язаних з друзями офісу президента та міністра культури
Згідно зі аналізом державних закупівель на виробництво серіалів в 2023 році на непрозорих конкурсах під свої фірми, держава виділила 400 мійльонів гривень:
400 мільйонів гривень - це ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ ТИСЯЧІ Fpv-дронів-камікадзе, ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ тисячі точних ударів по російським окупантам, сотні врятованих життів украінських воїнів. Яким під час війни потрібна зброя та забезпечення, а не новорічні серіали, які будуть якось на колінці ліпити.
Краща розвага - коли в новорічну ніч будуть крутити відео з ураженням російських окупантів тими самими дронами-камікадзе, які придбають за гроші, які знімуть з фінансування нікому не потрібних серіалів.
Коли президент обмежить нецільові витрати державного бюджету на «новорічні комедії» під час війни? Невже телевізійники не могли б якийсь час попрацювати за волонтерський рахунок, збирати гроші на свою творчість?
Бо народ збирає кошти на озброєння і в першу чергу на дрони, тому що державний бюджет в значній мірі йде на інші, далекі від війни цілі.
Як тільки совість дозволяє видавати на це гроші, і як тільки совість дозволяє тягнути з бюджету ці гроші у кіношників
Президент Зеленський та голова офісу Єрмак, які самі є кінопродюсерами, мають негайно відмінити цю ганебну розтрату державних коштів, і спрямувати ці гроші на озброєння. Закупівлі цих фільмів треба відмінити, контракти розірвати, а гроші спрямувати на Fpv. Це буде правильна історія, яка викличе повагу до президента і позитивну реакцію серед суспільства.
Чекаємо на рішення Верхоновго Головнокомандувача і відміну усіх витрат на далекі від війни розважальні проекти.
під час війни такі сумнівні «розваги» - це ганьба для держави.
ФБ Бутусов
Олександр Поворознюк, український підприємець-аграрій, відомий своїм зверненням до Володимира Зеленського, розповів чому став палким прихильником президента.
За словами Поворознюка, попри заяви інших політиків, що Зеленський нібито ’вкрав ковідні гроші’, у пам‘яті українців він залишиться як ’президент, який зробив дороги’.
’Для мене, як для людини, яка більшість часу проводить в машині, це не те, що ’уважуха’». Він залишиться назавжди в людських головах як президент, який зробив дороги. Я впевнений в цьому. Що б там не розказували. З ’ковіда’ вкрав гроші, пустив на дороги. Він же не в карман украв. Він же зробив дороги. А ви крали все життя і крадете і кладете в карман’, - заявив бізнесмен.
Поворознюк зізнався, що і сам раніше ’грішив’ і порушував закон.
’Я такий самий порушник закону. Я колись крав солярку і за це був засуджений, але я пишаюся таким минулим’, - наголосив бізнесмен.
Фільм про тричі судимого уголовника Поворознюка саме те,чого зараз так не вистачає Україні.
comeonbabyloosecontrol• 19 июля 2023
Я после таких новостей все время впадаю в отчаянье. Как тут выиграть войну, когда у верхушки война уже закончилась и деньги пилятся на удвоенной скорости, когда тарифы повысили, когда военное положение, а не война уже 1.5 года. Даже мой оптимизм постепенно угасает.
Шматочок хмарки• 19 июля 2023
А що Вас дивує? Пам´ятаю був траур в Умані, так Майстер Шеф відмінили випуск, бо траур і розважальна програма, а Квартал чи щось подібне можна і показати. Поржемо в траур.
Мені сьогодні чоловік показував допис в телеграмі, суть якого в тому, що кошти, які нам виділяються іншими країнами в якості допомоги, ми не маємо права витрачати на воєнні цілі((
Можливо, в цьому й причина всіх цих неадекватних витрат під час війни((
Не знаю, наскільки це правда...
Ответ дляРеверанс
Нуашо. Хотилы шоу? Поприкалывались на выборах? Вот получите-распишитесь.
И что, автор? Все молчат. И мы молчим. Попробуй что сказать-неначаси. И ладно бы дело в деньгах, пацаны тысячами гибнут. А мы сериальчики будем смотреть
Donnafugata• 19 июля 2023
Хоч би про одного загиблого героя зняли фільм...
А в них одні ржаки... Сюр
Ответ дляPole
Не знаю, наскільки це правда...
Мені мій чоловік те саме розповідав.
Cvetochek...• 19 июля 2023
Ответ дляdiana32
Можно петицию создать против этого п..зца?
не на часі
Korsika999• 19 июля 2023
Ответ дляPole
Не знаю, наскільки це правда...
Ну так почему не потратить их на помощь восстановлении жилья?
Korsika999• 19 июля 2023
Мне иногда кажется, что они специально это делают, что бы спровоцировать новый майдан😐
Korsika999• 19 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
Та куда майдан, русня только этого и ждёт
Я не говорю, что хочу этого и что это правильно. Но власти провоцируют на это как будто бы специально. Ну так это выглядит
Ответ дляPole
Не знаю, наскільки це правда...
Ну так хай ВПО займуться. Може й люди почнуть повертатися з закордону
Ответ дляKorsika999
То что провоцирует это факт.
Меня уже даже бесит, что выборы отменили, я не хочу такое руководство. Но как поменять это без переворота ( который сделает только хуже) я хз. Ждать окончание войны только