13 червня ви склепали тему на збір коштів на авто і тупо поцупили текст з фейсбуку сторонньої вам особи.
Добропілля - ЛОМБАРД"АВЕРС" г. Доброполье, пр ...
› dobrepolecomua › posts
2 мар. 2020 г. — складі ЗСУ. Звертаюсь до вас з проханням 🙏🙏🙏 про допомогу у зборі коштів на покупку автомобіля для 426 ОСБ 22 бригади, в якій служить мій
› dobrepolecomua › posts
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Дайте сторінку тої Оксани на фб ,де збір коштів,де рідня,друзі.А не дасте.БО НЕМА!
Удалено администрацией...
НамСвоюРобити• 20 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Тільки за 20 рік було під якимось ломбардом.Потім вона видалила,але скріншот залишився в памяті гугла!Під копірку вона його сюди,а на фб ні її сторінки,ні тексту нема.Можете і далі їй гроші скидати,а я пас.Бо смердить шахрайством
Там же вище виклади скрін, що на Добропіллі цей пост червнем 2023р.
Asteroidea• 20 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
І що? А якби 2018-го року? Чи 2015-го?
Напевно я не зможу вам пояснити, точніше ви не зможете зрозуміти
Donnafugata• 20 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Там ще автор теми про збір давала свій інстаграм, ніби не бреше, є фото із чоловіком
Так, я дивилась її інсту. 124 лайка і 1 комент, який не можна подивитись. Зазвичай при таких зборах всі пишуть слова підтримки, плюсики ставлять, що скинули. А тут не зрозуміло насправді. Хотілось би помилятись.
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
А я хочу бачити збір коштів на фб за 13 число і її сторінку ,так як роблять усі люди.Ми так однокласникам збирали громадою.
Удалено администрацией...
Белоснежная• 20 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Вижу в инсте этот же сбор с ее страницы.
Ответ дляDonnafugata
То ж так,вони клепають ліві сторінки і свою карту дають.А на фб то всі люди знають героя.От нехай поліція розбирається.Немає ні її,ні її сторінки,ні зборів,ніхєра.Одні слова,свіжа регістр и карта-дай денег.всьо
Семицветка• 20 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Вы не знаете как номер поста смотреть в фейсбуке
По анализу хром вытянул этот пост
Я нажала джерело
И этот номер
?
По анализу хром вытянул этот пост
Я нажала джерело
И этот номер
?
Здесь есть ссылка на инсту Оксаны. А там под одним из постов отписался её муж, но давно. И у него закрытый аккаунт(
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Та до при чому тут зелені чи красні,господи.
Удалено администрацией...
Donnafugata• 20 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
По анализу хром вытянул этот пост
Я нажала джерело
И этот номер
?
По анализу хром вытянул этот пост
Я нажала джерело
И этот номер
?
Ну от ця сторінка Добропілля. Читачів 9,2 тис чоловік, 7 тис подобається. І до більшості постів або зовсім немає лайків, або один комент. Навіть на оцей збір- жодної реакції в 9,2 тис осіб? Це як?
Renesmeе 16• 20 июля 2023
Ответ дляDonnafugata
Вона із Добропілля Донецька обл наскільки я зрозуміла, тому там може не бути такиої підтримки
Ответ дляОлена Oza
Але є ж інстаграм. Цілком реальна родина на фото, акаунт давній, свіжі сторіз, чоловік на фото є, родичі відмічають. Зовсім не схоже на віртуальний персонаж. Може ви поквапилися з висновками і нехай адміністрація висловиться?
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляseami
Удалено администрацией...
Ответ дляseami
Я в флажок Админам написала
Что вопрос о сборе благотворительности
Еще нажмите
Что вопрос о сборе благотворительности
Еще нажмите
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляаллала
Ви якась неадекватна
Я - адекватна. А авторка теми - остання скотина, достає жінку, у якої чоловік зараз в Бахмуті, невідомо, живий чи мертвий чи в полоні.
Ответ дляDonnafugata
Там вообще какая-то рекламная страница. Губы, брови в перемешку со сборами для военных
Donnafugata• 20 июля 2023
Ответ дляNat-li
Та вона якась мертва та сторінка. Таке враження, що накручена.
Ответ дляseami
Тим більше в сторіс є відео її чоловіка у формі