Указка• 20 июля 2023
Чоловік завів коханку
Чоловік завів коханку, на 29 років молодше. Ми на відстані, вони разом працюють. Вона лише і робить що виставляє фото в білизні на свою сторінку. Гарною я не можу її назвати, чим вона його взяла, також не розумію. Що робити?
Весняний Марафон• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
І я про це, це ж треба абсолютно не мати совісті і хвостом крутити перед чоловіками які дружин більше ніж рік не бачили
Кожен собі будує, як тільки може
Указка
• 20 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
Так ,а давно ви на відстані?
З початку війни
Говорю відверто• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
З початку війни
А взагалі за цей час бачились?
А довго він з нею ,це скільки?
Указка
• 20 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
А взагалі за цей час бачились?
А довго він з нею ,це скільки?
Ні не бачились, якщо вірити тому шо мені сказали то ще до початку війни в них щось було.
Говорю відверто• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
А у вас є доступ до камери в його машині чи як?
Указка
• 20 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
Ні звісно, не думаю що там і камера є
Говорю відверто• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
Ні звісно, не думаю що там і камера є
Так ,а про що тоді ви писали,що бачили?
Указка
• 20 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
Так ,а про що тоді ви писали,що бачили?
Вони виставляла в сторіс з його машини
Говорю відверто• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
Вони виставляла в сторіс з його машини
А ясно ,я не так зрозуміла
Сегодня сержусь• 20 июля 2023
Фотки выглядят так, как будто Карл Маркс и Фридрих Энгельс - не муж и жена, а четыре разных человека.
Вы уверены вообще, что в сторис предполагаемой негодницы изображен салон именно машины вашего мужа, а не салон машины той же модели?
Указка
• 20 июля 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Повність впевнена його руки на відео
МЕСТО_Встречи• 21 июля 2023
Ответ дляУказка
Повність впевнена його руки на відео
Авторе, тримайтеся!
Вона ніяка не красуня!
Жінка що звязується з одруженим, вже брудна та у 21 рік інакше виглядають одиниці. Цеж у Америці дитинство ще.
Я пройшла це, з цією війною все стало шкереберть.
Що могу порадити?
1. Якщо фінансово він вас та дітей забеспечує , його шалена зарплатня не йде попри дітей, хай так і буде.
Не виказуйте поки що своєї огиди, поки ви не можете поїхати додому, та і він у будь якому разі, як військовий, не буде дома жити.
2. Граєте, що наше життя- театр!
Мені допомогою спілкування з психологом з Порадниці та переписка з ’ колгою’ теж звідси.Що саме помогло- моя самооцінка не рухнула , я багато зрозуміла, та й жила далі.
Хоча цей біль настільки сильний, що буває не можеш дихати.
3. Я нікуди не їхала, він знайшов собі розвагу у шпиталі, де лікувався, уявляєте? У нашому ж місті.
Вона молодше трохи, і теж бе зінтелекту на обличчі, мед сестра. Я дізналася з переписок їхніх, в перший день після повернення додому він не ховався.
4. Це не забувається. Коли війна скінчиться, вы самі зрозумієте, що з вашим чоловіком ви не підете у розвідку.
А він, звісно, повернеться до вас і дітей, але впевнена, тоді вже вам цього буде не потрібно.
5 Найголовніше, пам´ятайте: не може чоловік бути доброю людиною і зраджувати , особливо за таких обставин що нас оточують. Це просто істота чоловічої статі.
Вона ніяка не красуня!
Що могу порадити?
2. Граєте, що наше життя- театр!