Указка• 20 июля 2023

Чоловік завів коханку

Чоловік завів коханку, на 29 років молодше. Ми на відстані, вони разом працюють. Вона лише і робить що виставляє фото в білизні на свою сторінку. Гарною я не можу її назвати, чим вона його взяла, також не розумію. Що робити?
автор Указка • 20 июля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
З передової фото?
Думаю вона там ні разу і не була

неДодекаэдр• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
Думаю вона там ні разу і не була
А чоловік ваш?
Кукарикуууууу• 20 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Она рядом.
Бан на тему.
«Она рядом»..
Як це мерзенно. Вставати на бік розлучниці, яка аморально лізе в чуже ліжко і чоловіка @лядуна.
автор Указка • 20 июля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
А чоловік ваш?
Був і не раз
Я нє Матрьошка!• 20 июля 2023
Тема трольная если б вас тревожил муж вы б уже в Украине были а не строчили здесь темы .
неДодекаэдр• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
Був і не раз
Що значить - був? Він там служить? Чи на машині на роботу коханок возить?
автор Указка • 20 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Я в Україні, в іншому місті. Чоловік говорить що повертатись додому ще небезпечно
автор Указка • 20 июля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Служить постійно на передовій, вона в штабі
неДодекаэдр• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
Тобто коханці нормально, а вам небезпечно? А право голосу і своя думка є у вас?

Ку ка ку ка ку• 20 июля 2023
Ответ дляЦветочница
Наче три різні жінки на фото
И тату в разных местах
неДодекаэдр• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
Що ви вигадуєте? Якщо він на передовій, то як вони бачаться?
автор Указка • 20 июля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Вона з ним служить
WhiteWidow• 20 июля 2023
Фото 2 і 3 наче різні. Тату нема
неДодекаэдр• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
Вона з ним служить
Штаб на передовій? Яке це місто цікаво
неДодекаэдр• 20 июля 2023
Погано ви підготувалися. А фото дівчини в формі є? Якщо вона одні і та ж звичайно
автор Указка • 20 июля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Не розумію до чого я мала готуватись. До того що мені зраджують?
неДодекаэдр• 20 июля 2023
Автор, у неї одна велика перевага - молодість. І якщо ви будете весь час далеко, то чоловік від вас віддалиться зовсім, це зрозуміло
автор Указка • 20 июля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Ну у неї не кожи не рожи! Ось що мене обурює! Була б хоч гарна! А так огидно подвійно
неДодекаэдр• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
Чому, досить гарна дівчина. Молодша на ціле покоління. Можливо, в інтимі знає толк…
А діти є вас? Якого віку?

Флюорография гуся• 20 июля 2023
Автор суть вашої теми ? Чоловік помігяв 50 річну клушу на 20 річну, так це погано, але що тут дивного, вот якщо би він собі знайшов на 29 років старшу, тоді до нього були би питання, ніхто її тут не обгадить, і вас ніхто не підтримає і не пожаліє …
Крошка Енот• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
А хватит ли у Вас смелости прославить фотографиями своего мужа ?
Трахтибидох• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
Вона поруч! А ви десь блудите світами. Що незрозуміло? Ви з ними скільки років разом?
Невже не вивчили?

Якби я була на вашому місці:
1) якщо мені цікаво майбутнє з даною людиною і планувала старість разом, то одразу б запитала і розставила точки
2) якщо ні, ну таке собі, про всяк випадок, хай буде, як то кажуть… то навʼязувала почуття провини, що вам там складно одній, а сюди ніяк, а як він там бідненький?
Ну і звісно, шукала б запасні варіанти паралельно
ПлюшкамиБалуюсь• 20 июля 2023
Она его взяла тем, что рядом и моложе. Ну и новое что-то. Так у всех
Говорю відверто• 20 июля 2023
Молодість
Вам скільки?
автор Указка • 20 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
Молодість
Вам скільки?
Говорю відверто• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
Відео з його машини, на передньому сидінні в сторіс, квіти без відміток, вірші про приховане кохання.
А звідки ви дізнались про неї?
Бокс-орун• 20 июля 2023
На первом фото девушка похожа на Латифу из Клона
Красавица
Перешла вам дорогу видимо, раз сплетни про нее разводите
автор Указка • 20 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
А звідки ви дізнались про неї?
Колега чоловіка з роботи сказав
Говорю відверто• 20 июля 2023
Ответ дляУказка
Колега чоловіка з роботи сказав
І?
ТрамвайGirl• 20 июля 2023
Ответ дляЖелезобетон
Так, не особо. Мабудь же чоловіку за 50, то і така в радість. Вам хіба це важливо, яка зовнішність?
А взагалі, я вам не вірю. Тема придумана. Акцент, що ви далеко. Вже ясно в яке русло піде тема. Всім, хтотвиїхав , зраджують, так?)))
а, что, нет?