Не против• 20 июля 2023
Маю лишніх 40 тис дол.Порадьте,куди впихнути
Щоб копійка капала ,пасив дохід або легка праця.Квартиру під оренду в облас.центрі і здавати за 7 тис в міс?
Душа компанії• 20 июля 2023
Живуть же люди. Лишні 40 тис. Мені і 10 тис дол не лишніх і 100 тис. Все мало)))
БезПаспортаНеПродаю• 20 июля 2023
Покупка жилья и потом сдача в аренду, для меня всегда самый лучший способ вложения, все- таки недвижимость.Сейчас не знаю, учитывая ситуацию(
Идууу--уууу блин• 20 июля 2023
Ответ дляДуша компанії
Такі, яким все мало, ніколи не бувають щасливі.
БезПаспортаНеПродаю• 20 июля 2023
Ответ дляRocka Rolla
Лишні це як?
Скорее лежат без дела, все есть, а деньги бесхозные
Fashion_besties• 20 июля 2023
Землю купить или коммерческую недвигу. Не заморачивайтесь с квартирами, это один геморрой
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ми купили будинок, здаєм подобово. Але це біля лісу, сауна , басейн. Бронь до половини вересня. 7 000 доба.
Идууу--уууу блин• 20 июля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
В Чебоксарах?
Пошукати варіанти - польша, Болгарія, можливо ще, де я не знаю.
Идууу--уууу блин• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Дуже дешево.
MacOS-ница• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
За скільки купили?
Добротная• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
за 40000 дол??
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ дляMacOS-ница
За скільки купили?
За 50 000 у.о. Новий, терміново продавали.
ПлакалаВАвто• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
За 40 тыс. купили, без доп. вложений?
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
За 40 тыс. купили, без доп. вложений?
Меблі деякі і техніка. Власники в США виїжджали.
Домашка• 20 июля 2023
Якщо ви готові йти на ризик, то можна вкласти у біткоїн, квартиру на етапі котловану у інвестиційно привабливому місці/місті у надійного забудовника.
Малинка• 20 июля 2023
Нікуди, сидіти на грошах. Може, доведеться виіжджати. Думаю, нерухомість на закордонному курорті за ці гроші не купиш, мало.
Без QR коду• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
У вас кожен день до вересня зайнятий?
Техпаспорт на медузу• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
А дом за сколько купили?
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
У вас кожен день до вересня зайнятий?
Всі вихідні і так серед тижня часто. Раз в тиждень в нас санітарний день і прибирання, чищення басейну, стрижка трави.