Не против• 20 июля 2023

Маю лишніх 40 тис дол.Порадьте,куди впихнути

Щоб копійка капала ,пасив дохід або легка праця.Квартиру під оренду в облас.центрі і здавати за 7 тис в міс?
Техпаспорт на медузу• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
50 000 у о.
Круто повезло
Идууу--уууу блин• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Західний, Чернівецька область.
А, ну тоді зрозуміло. Дякую.
З горіха зерня• 20 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Землю купить или коммерческую недвигу. Не заморачивайтесь с квартирами, это один геморрой
Та да. Особенно коммерческая недвижимость сейчас пользуется спросом)
З горіха зерня• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Ми купили будинок, здаєм подобово. Але це біля лісу, сауна , басейн. Бронь до половини вересня. 7 000 доба.
Не верю. Сейчас как раз смотрю дома. То, что можно сдать за 7000 в сутки - 50 тыс не стоит.
Можу брикнути• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Ну це не за 40 тис явно
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ дляМожу брикнути
Ну це не за 40 тис явно
За 50.
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
В березні 22 року. Маєте право не вірити, звичайно.
З горіха зерня• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Дайте ссылку на себя на букинге или где вы сдаете
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Для чого?
З горіха зерня• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Для чого?
Интересно, что вы классное оторвали за 50 тыс. Может мы семьёй к вам приедем аосуточно снимать. Кстати, что там хорошего в районе кроме леса?
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Нічого крім лісу. Тиша і спокій і дорога відсутня, магазинів теж немає. Готувати їжу потрібно самому. Нам ’ місцевих’ достатньо, через ’ сарафанне радіо’.
З горіха зерня• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Понятно. Из серии визуализации).
В марте 2022 года даже в одессе дом с бассейном 50 тыс не стоил, которую утюжили и обещали сделать вторым Мариуполем...
Все на западную валили, а вам за бесценок дом с бассейном... ага)
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Понятно. Из серии визуализации).
Мені байдуже))
Fashion_besties• 20 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Не офисы конечно 😁
Ритейл в заселенных кварталах живуч
Туфли в чешуе• 20 июля 2023
Навіть не знаю, що порадити... Було лишніх 12 тисяч, купили дачку на морі😂😂😂. Вклали в неї ще 4-6. Ну, коротше, чекаємо коли повернеться 🙈😂😂😂
Мамзелькіна• 20 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Хоть одна здравомыслящая, а то предыдущие как с Альфа центавры.
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ось, Чернівецька область. Як варіант.
Та_шо_ж_таке• 20 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
як мене смішать ось такі перевіряльщики.
що ви намагаєтеся довести?
що таких див не стається? під час війни ніхто не продає нерухомість за дурні кошти?
Та_шо_ж_таке• 20 июля 2023
Це ваша фін подушка чи подушка є окремою сумою?
З горіха зерня• 20 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Не офисы конечно 😁
Ритейл в заселенных кварталах живуч
Половина в заселенных кварталах закрылась.
З горіха зерня• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Ось, Чернівецька область. Як варіант.
И кто эти гныдныкы за 7 тыс в сутки снимать будет?
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Я написала, ’ як варіант’. Про ціни на нерухомість. Наша на відшибі, дороги нормальної не має ( тільки джипом заїдеш після дощу, зимою), інфраструктура відсутня, від слова зовсім. Заміський будинок для відпочинку. Тому і ціна відповідна для продажу була.
Але ж ’ не верю’ мені в Одесі видніше))
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
В Одесі не кращі гныдныкы здають і ціни як на Лазурному узбережжі)
З горіха зерня• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Але ж ’ не верю’ мені в Одесі видніше))
Так кто это будет снимать за 7000 в сутки, да ещё так, чтоб до сентября все было занято?
Без достопримечательностей, инфраструктуры?
Вы когда сочиняете, сочиняйте правдоподобно.
Я сама сдаю жилье больше 10 лет. И понимаю что сколько стоит и по каким ценам арендуется
З горіха зерня• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
В одессе море и название ’одесса’.
В селе под черновцами без дороги что?
Ку-кусик• 20 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Напишите сколько тратите на клининг всего дома, бассейна и сауны каждый раз.
Или сами убираете?
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
В одессе море и название ’одесса’.
В селе под черновцами без дороги что?
В Одесі море, тільки назва ’море’ і на довго) вже промовчу про інші ’ переваги’ такого відпочинку. Про небезпеку і обстріли думаю говорити не треба. Таки комфортніше і спокійніше ’село под черновцами без дороги’
Пустощі-веселощі• 20 июля 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Обовʼязково повернеться
Туфли в чешуе• 20 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Обовʼязково повернеться
Так, маємо надію. ЗСУ вже близько 💙💛. Але факт вклали гроші, то як кажуть знав би, де впадеш, то соломки підстилив би)