Перші 4 класи навчалися по НУШ. Перейшли в 5 клас, з підручників повідомили, що видадуть математику і все. Всі інші підручники будуть в електронному вигляді. Хочу дитині придбати, щоб були, як звичайні підручники. В електронному не завжди буде інтернет. Можливо хтось підскаже де можна їх придбати, на яких сайтах, щоб не так дорого сильно. Можливо хтось продає б/у свої. Хотілося б більшість взяти в одному місці, щоб доставку в різних місцях не переплачувать. Нам дали фото підручників з авторами. Загрузила 5 фото, 3 фото не дозволяє: Зарубіжна література дівчинка в капелюшку з косичками на палітурці), Етика(сердечко червоне на палітурці), Здоров´я, безпека та добробут (троє дітей на палітурці). Дякую
Ответ для_Galochka_
Не поспішайте.
Так, є тільки математика надрукована в школах, ну і англійська якщо нормальні книжки, то завжди докуповується.
Можливо, ще щось надрукують і видадуть.
Якщо ні, тоді вже замовите десь.
І нехай вчителі дадуть не просто автора, а скинуть файл з електронною версією підручника, бо їх існує не один варіант. Десь більше сторінок, десь менше, десь щось скорочено... Постійно була плутанина зі сторінками і номерами вправ.
І в кожній версії написано - рекомендовано МОН і все таке
Можливо, ще щось надрукують і видадуть.
Якщо ні, тоді вже замовите десь.
Дякую
Вимагайте друковані підручники. Письмово звертайтесь до директора школи, дзвоніть на гарячу лінію МОН, департамент освіти, урядова гаряча лінія - 1545.
Батьки мовчать - то для ваших дітей навіть не збираються друкувати підручники. І в 5 класі були без підручників, і в 6 класі без підручників будете.
naxodki_youtube• 21 июля 2023
Ответ для-Ань-
Як вимагати? То по всій країні їх нема, а не в конкретній школі. Ми закінчили 5й клас , і на 6й також скорш за все книг не буде також..
Ответ дляНастасенька
Могу подарить
Будемо вдячні за Зарубіжну літературу. Інші книги не ті автори, на жаль
bespe4na_mavpa• 21 июля 2023
Ответ дляnaxodki_youtube
Так всі і повинні вимагати. Вони ввели нуш і не можуть 2гі рік роздрукувати підручники. Бред якісь