Не стесняюсь• 20 июля 2023
Лазерна епіляція після довгої паузи
Дівчата, підкажіть хто в курсі. Два роки тому пройшла 8 сеансів лазерної епіляції руки, ноги і бікіні. Результати дуже мені подобаються, залишилося 20% волосся. Але по факту курс не закінчила з 10 процедур і зараз є нагода після довгої паузи зробити один сеанс, лише один . Але боюся, що може бути після цього активація росту нового волосся, так було при перших 5 сеансів. Чи треба проходити той ще один сеанс чи просто вспокоїтися з цією лазеркою? Хто знає?
культУра• 20 июля 2023
Ну вообще то рекомендуют 1-2 раза в год делать поддерживающие процедуры . Так что ваша одна не даст активный рост