Туся муся• 20 июля 2023
Порадьте, що купити в Sephora?
Подарували сертифікат.
Може треба на щось звернути увагу. Якщо є те що Вам сподобалося - поділиться. І декоративна косметика і догляд. 40+.
Дякую))
Царевна_несушка• 20 июля 2023
Ответ дляLucusta
А ля Брокард?
А ля Брокард-это Дуглас, даже цвета в оформлении магазина и карт такие же.
Туся муся
• 20 июля 2023
Ответ дляeuhunter
В Сефоре отличные консы, просто подойдите и поговорите. Подберут под ваш запрос, даже неопределенный.
Я то піду, та може є таке, що я і не знаю, що воно мені потрібно))). Тому і питаю тут.
Туся муся
• 20 июля 2023
Ответ дляНа пів ставки
не знаю чи знадобиться вам, але мої хотелкі від Сефори
ООО, дякую що нагадали, я вже й забула що хочу рум´яна в шаріках