Сизоока бестія• 21 июля 2023

Як має поводитися бабуся

З внуками, якщо є більш контакті, активні онуки. А є такі, що соромляться або погано йдуть на контакт та потребують додаткової уваги?
Доставучая• 21 июля 2023
В якому розумінні як?

Куда ж без меня• 21 июля 2023
Сколько у нее внуков, отряд целый, что ли?
Ну що ви, мамо!• 21 июля 2023
Как с внуками, а как ещё?
Анонимус Я• 21 июля 2023
А їй внуків приводять, аби посиділа чи що?
МояХатаЗкраю• 21 июля 2023
Для додаткової уваги в внуків є батьки.А бабуся-привіт і пока.
Аленький носочек• 21 июля 2023
Бабуся нічого не винна. Вона спілкується так як може / вміє/ хоче.
Якщо батьки сором´язливої дитини хочуть привчити дитину до бабусі, то вони мають допомогти дитині , а не ображатися на бабусю, що поділяє увагу між кількома дітьми
Сама вумна тутички• 21 июля 2023
Бiдна бабуся. Это ж под каждого внука подстраиваться нужно.

Тантрический кекс• 21 июля 2023
Знову про свекруху тема…
Задираю носа• 21 июля 2023
Кодекс бабушки:
Накормить и уложить спать
Если плачут - накормить и уложить
Если не плачут - накормить и уложить
Если не едят - накормить и уложить
Если не укладываются - накормить снова)))
Аленький носочек• 21 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Це не так вже й складно,але онуки мають йти на контакт і батьки мають їм в цьому допомогти, ,а не тікати у куток,поки бабуся бавиться з іншими онуками.
Як_наготую...• 21 июля 2023
Вона ж доросла людина вже вміє спілкуватись, інше діло що не хоче.
В мене теж з однією дитиною йдуть на контакт, а з іншою не хотіли зовсім. Просто поставила умови, що повинні однаково ставитись, бо коли одній дитині подарунок, розваги, а інша яка тут стоїть просто ігнорять, то не буде у них ніякого спілкування.
Салт• 21 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Це нормально. Люди взагалі підстроюються під тих, з ким хочуть спілкуватися.

Бідна бабуся тільки в тому випадку, якщо їй тих внуків нав´язують. Якщо бабуся хоче спілкуватися, з чого їй бути бідною?
Бочка порохУ• 21 июля 2023
Ответ дляАленький носочек
Бочка порохУ• 21 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
Кодекс бабушки:
Накормить и уложить спать
Если плачут - накормить и уложить
Если не плачут - накормить и уложить
Если не едят - накормить и уложить
+1 моя мама и моя свекровь и мои обе бабушки так считали и считают

Во всех ситуациях - накорми и уложи спать.
Кондуктор троллейбуса• 21 июля 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Я не умею и не люблю общаться с детьми, тем более играться. Можно просто подарить/в идеале оплатить выбранный подарок и на этом все?
Задираю носа• 21 июля 2023
Ответ дляБочка порохУ

Вот)) Следуют кодексу в точности))
tarveldy• 21 июля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
можна, якщо на цьому реально всьо
Бочка порохУ• 21 июля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
И я не умею и не хочу.
Всегда так и делаю.
Сама вумна тутички• 21 июля 2023
Ответ дляСалт

Я просто представила, что таких разных по поведению и контактности внуков привели к бабушке одновременно. Я бы не справилась)

миссДавеча• 21 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
В мене діти-погодки, і все моє життя з ними - це такий квест. Для мене це нормально, звично і зрозуміло. У районі я бачила багато разів активну бабусю, яка гуляла з 4 онуками. Дуже професійно їх організовувала, я прям прониклася. При чому вона явно дуже раділа цьому часу з онуками.

Мене до 12 років виховувала бабуся, тому мої батьки впадали у ступор вже з однією дитиною. Через це онуків їм майже не залишали. Тільки на денний сон, коли ми з чоловіком могли пробігти у справах. З дитиною вони просто не могли впоратися. Да, і чесно кажучи, їм це було не треба. Ось як в пості 15.
Ищу Аленя• 21 июля 2023
Дізнатися про бажання онуків і намагатися їх виконувати.
Може хтось віртуальний шолом хоче чи ноутбук, або поїздку в Дісней ленд.
І вуаля.