ОхиИВздохи• 21 июля 2023

Ваші малі діти 4-6 років знають, що є війна?

Як пояснили? Моя донька 4 роки бачить воїнів на протезах, в інвалідних колясках і голосно починає питати " де його ноги?" Я ніяковію, як правильно їй пояснити?
Залізна тьотя• 21 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Не посміли говорити руською. А не захотіли і не змогли за 30 років вивчити українську, бо вона для них мова селюків відітєлі
Мені 35 років. Я не зустрічала людей, які не знають української мови, окрім пенсіонерів. От чесно. Але дуже багато знайомих і я в тому числі спілкуюсь у побуті російською. Це їх і моє право.

Дюагональ• 21 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
С чего вы это взяли? Я в идеале владею украинским, особенно письменным, по предпочитаю общаться на русском.
КвартираЧья• 21 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Виховували . Москаляку на гілляку. Цій фразі не 10 років, а десятки
И поэтому мы напали на кацапию?
Коли мовчу- приємна жінка• 21 июля 2023
Ответ дляКвартираЧья
Таким маленьким можно только сказки, как волк съел бабушку. А потом волка зарезали
А якщо купити книжку українською, то бабця там втікла а мисливець зв´язав вовка.
КвартираЧья• 21 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Хороший вариант
Зрадорозганячка• 21 июля 2023
У нас и до войны культуры по отношению к инвалидам, никогда не было. Очень жаль, что взрослые люди смотрят на таких людей, как дикие и шарахаются их.
Детям нужно объяснять это с детства. Хотя бы не орать про это на улице, как минимум
Тану на сонці• 21 июля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Добре , що написали, звідки ви. Мені скоро віддавати дитину в садок в Ірпені. Треба обрати адекватних вихователів
Та їдьте до нас, в Запоріжжя. Здивуєтесь. Нема тих садків.
Радійте, що працюють.

Дама с собачкой• 21 июля 2023
Рассказываю, в информационном пузыре не держу ребенка. Но и ненависти, злобе, жестокости не учу. Меня ужасают родители, которые учат совсем маленьких детей фразам про убийства
Ёшки_Матрёшки• 21 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Ну то прідпачітайте. А я прідпачітаю ненавидіти все рузьке. І ізик в тому числі
Дюагональ• 21 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ну вот к чему это коверканье? Вы не знаете украинский язык и как правильно эти слова пишутся?

Ненавидите, но другим свои взгляды не навязывайте.
Сусідка знизу• 21 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Люди не понимают этого, они бессильны в своей ненависти и единственное, что могут, учить этому детей. Но они не понимают, что рашке пофиг на это, а своим же детям они ломают психику, так как пока она не сформирована прививание ненависти к чему или кому либо развивает жестокость в целом.
Знаєте, я плювати хотіла як ставиться до цього рашка. Мені важливо, щоб мої діти запам´ятали, що рашня - нелюди, з якими не можна ані домовлятися, ані братися, щоб через надцять років ані їм, ані моїм внукам в голову не прийшло, що щось могло бути ’ неоднозначно’, щоб ніяка москаляньска пропаганда навіть близько не посіяла сумнів в їхніх головах. Саме тому вони повинні знати усе.