Мальдивирую• 21 июля 2023
Дитяче і підліткове взуття українського виробництва
Вітаю ! Чи шиють в Україні взуття для дітей та підлітків якісне, шкіряне, зручне і легке? Якщо знаєте і можете поділитися, буду вдячна.
P. S. Про іноземні марки я знаю, маю 3 х дітей які виросли в них і зараз продовжуємо купувати класичне і спортивне. Запитання саме про українських виробників.
Морковку дай• 21 июля 2023
Braska в Інтертопі. купила малому шкільні шкіряні кеди на липучках, добре носилися - буду купувати і надалі цієї ж марки. для себе теж цього року вперше цю ТМ купила, босоніжки. кльові!
Мальдивирую
• 21 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
Чомусь навіть не думала, що Україна виробник.
Мальдивирую
• 21 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
ось такі, але вони зі знижками за гривень 500 купувалися
Класні і ціна приємна. Зверну увагу, дякую.