Вапщета• 21 июля 2023
Кошеня тягає їжу з тарілки.
Вже не знаю як з ним бути. Дуже мале, ще немає 3 місяців. Але дуже нахабне. Поїсти не можливо взагалі, тільки сідаємо їсти, стрибає, лізе на стіл, надається стягнути щось, ледь не в рота залазить.
Кричати- не допомагає, відганяти - теж, ігнорує. Пробувала пульверизатором водою пшикати - спрацювало перші кілька разів, а тепер йому навпаки весело і він ще й б´ється пульверизатором..
Вже почала закривати в ванні, як тільки лізе до миски, кричить під дверима, але нічого не вчиться.
НеВРотик• 21 июля 2023
Чим годуєте, як часто? Скоріш за все воно реально не наїдається. Мої двоє посадила на сухий корм, до людської їжі взагалі інтересу не виявляють.
Пс. Не ображайте його, воно сирота)
Сегодня я не я• 21 июля 2023
кошенята в цьому віці дуже багато їдять, бо активно ростуть, залишайте їжу в мисці, щоб постійно була
Латвийские_Номера• 21 июля 2023
Всіх котів і собак можна тренувати не лізти в тарілку господарю.
Хто у вас в хаті головний ви чи кошеня?
Записуйте - спочатку насипали корм кошеняті в іншій кімнаті а самі пішли їсти на кухні за закритими дверима. Все
Хто у вас в хаті головний ви чи кошеня?
Я_канеша_извиняюсь• 21 июля 2023
Коли сідаєте їсти, годуйте й кошеня.
Нехай сухий корм буде в доступі - наше кошеня взяли з вулиці, не могло наїстися довгий час, нервував, коли не було їжі.
Вапщета
• 21 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Годуйте його
Годую, не допомагає. Стараюсь насипати в той же час, коли сідаю їсти, то він своє кидає, біжить красти моє
Вапщета
• 21 июля 2023
Ответ дляНеВРотик
Пс. Не ображайте його, воно сирота)
Корм сухий хороший, іноді + вологий. З ласощів деколи дитячий не солодкий творожок.
Даю навіть більше, ніж по нормам на упаковці.
НеВРотик• 21 июля 2023
Ответ дляВапщета
Корм є в постійному доступі? Тобто в нього повна миска, а він до вас в тарілку лізе, правильно?
Вапщета
• 21 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Хто у вас в хаті головний ви чи кошеня?
У мене студія однокімнатна, хіба на балконі їсти)
Дівка в намисті• 21 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Годуйте його
Ой, да ладно)) у меня такая же как у автора - наглючая кошачья морда 3-месяцев от роду. В детской закрываю , когда мы едим. Она ест много и с удовольствием. Но залезть в тарелку - это прям дело чести для нее. Это не от голода, это наглости характера))))
Вапщета
• 21 июля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Коли сідаєте їсти, годуйте й кошеня.
Я пробувала йому насипапати досхочу - він об´їдазться так, що потім понос через кілька годин та ікає.
Ветеринар сказала не пперекормлювати, невеликими порціями , але частіше.
Мульйонерша• 21 июля 2023
Ответ дляВапщета
Он хочет нормальной еды, а не корм
Вапщета
• 21 июля 2023
Ответ дляНеВРотик
Ні, йому так не можна, почитайте мій минулий комент.
Дівка в намисті• 21 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Хто у вас в хаті головний ви чи кошеня?
Вот мы так и делаем. Автор ,это лучший способ - в миску ему еду и в другую комнату.
Дівка в намисті• 21 июля 2023
Ответ дляВапщета
Не, это ему на балконе есть)) если балкон застеклен, конечно.
СкрипяСердцем• 21 июля 2023
Ответ дляВапщета
сначала тренируете, что нельзя на стол. Я стучала по столу, и котенок убегала.
Если бы у меня лезла в тарелку, отгоняла бы. В конце концов она поймет, что там не дадут.
Вы для котенка семья, он хочет есть вместе с вами = это нормально.
Когда кушаете - не делитесь и ничего не давайте, он со временем перестанет подходить.
НеВРотик• 21 июля 2023
Ответ дляВапщета
Мої, коли були кошенятами, не наїдалися нормою. Ветеринар радила до стерилізації не обмежувати корм, але до поносу обїдатися це звісно не годиться. Поки дійсно з варіантів - лише закриватися від нього(
Вапщета
• 21 июля 2023
Ответ дляДівка в намисті
Звичайно, і сітки антикішку поставила.
ЗабежАЛОЧКА• 21 июля 2023
Мой кот уже синьор, но даже если сытый всегда хочет с нашей еды пробу снять. Он сидит заглядывает в глаза и деликатно лапкой трогает🤣 Я когда готовлю блюдо с мясом только скажу ему: Тиша, иди сюда 20% твоих- он как пуля прибегает)
ФФФФристайла• 21 июля 2023
Если малой с улицы, понятное и типичное поведение.
На время вашей еды можно выдать игрушку-кормушку (специальный мячик с дырочками для корма) или купить кошачью головоломку (корм засовываеися вовнутрь, чтобы достать, надо подумать).
Со стола не давать категорически.
ФФФФристайла• 21 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
Он хочет нормальной еды, а не корм
Думаете, автор кушает мяско сырое и сырые субпродукты?) Потому как именно такая еда может считаться нормальной для облигатного хищника. Еда со стола - проблемы с жкт в скором будущем.
ФФФФристайла• 21 июля 2023
Ответ дляВапщета
Там кухня никак не отделена? Если отделена, можно на вход поставить временную высокую загородку.
Мульйонерша• 21 июля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Всегда еда со стола, проблем с жкт не было ни у одного кота из 5, продолжительность жизни +/-13, 15, 16 и 19 лет. Один кот был на сухом корме, в 9-10 лет мочекаменная, реанимация, капельницы и смерть.
Теперь коты только на обычной еде. Личный опыт.
Манкоголік• 21 июля 2023
Може бути розлад харчовий. Тримайтесь то на все життя, і пошукайте зоопсихолога, може щось порадить. Ще знаю корм по трохи але за розкладом. І нічого свого не давати.