Сусановна• 22 июля 2023

Яремче де можна поїсти?

Дякую
Рубаю олівлє• 22 июля 2023
Ми їли в мисливці

Стебель березы• 22 июля 2023
Яремче не треба їсти
В Яремче можна їсти
Корсет_на_шурупах• 22 июля 2023
У мене друге питання: де можна пожити дня три-чотири не за всі гроші світу)
Я вся ваша• 22 июля 2023
У Якова, да и в принципе не помню чтоб в Яремче где-то невкусно было
автор Сусановна • 22 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Шукайте по приватним садибам, бо готелі такі ціни за номери деруть...
a.ostroverh• 22 июля 2023
Пиццерия Феста
Вареничная напротив вокзала
Червона садыба, Файка Зигмунда, Ведмежа гора
InMyBones• 22 июля 2023
Ведмежа гора

Корсет_на_шурупах• 22 июля 2023
Ответ дляСусановна
Оце ж я і шукаю, бо готелі кусаються. Може порадите садибу? Нам не обов´язково в самому центрі, ми хочемо походити по стежці Довбуша, може на якусь гору піднятися і пару екскурсій взяти, їдемо на машині
Дарья -185e• 22 июля 2023
Плюсую за червону садибу
Скокмоно - стокнуно• 22 июля 2023
Червона садиба дуже дорого( рекомендую У Якова, там може бути черга на тераси, але у залі місце можна знайти. Смачно, величезні порції. Варенична не сподобалась, очікувала більшого після тієї купи відгуків у гуглі. Ще норм Турист навпроти Укрпошти, деякі страви ну дуууже смачні - бограч, грибна юшка, сковорідки, банош, куряча грудка з грибами і т.д.
автор Сусановна • 22 июля 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Щиро вдячна.
автор Сусановна • 22 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Дивіться на букінгу
Їх багатенько, але зараз все битком забито.
Є ще сайт Карпати інфо, там є телефони господарів.
Я особливо порадити не можу, бо тут , же живемо, дуже забито
Valechka-mk• 22 июля 2023
Ресторан Ведмежа гора испортилась, видимо стали экономить. 4 года подряд приезжаю и в этом году заметила разницу.
Феста нравится
Радикальная• 22 июля 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Зачем вы перевели название ресторана?)
’Красна садиба’ это не красная, а красивая, пышная, помпезная
Скокмоно - стокнуно• 22 июля 2023
Ответ дляРадикальная
Зачем вы перевели название ресторана?)
Як це відноситься до теми?