Вкуси мене• 22 июля 2023
Купальник на маленькі груди
Які форми верху купальника підходять на маленькі груди? Об´єм під грудьми 73, ОГ 81 - навіть не повна А :(
Але з величезним пуш-апом не хочеться. Він довго сохне і виглядає, так би мовити, не природньо.
Хто має таку проблему, поділіться, будь-ласка, ідеями і варіантами.
Дякую!
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Не считаю это проблемой )) чашка тоже меньше А. Живу на море , купальников много , но вот из последних , в которых есть фото .
Гарно:)
Жинси на дитину• 22 июля 2023
Ответ дляЯжбоматуся
На каком сайте нашли эту модель? Напишите, если можно, название, пожалуйста
Ось тут дивилася, але рожевого вже немає( тільки салатовий лишився...
Чому всі кажуть не підійде, бретелька підійматиме, і не робитиме вигляд плоскості як в просто бандо радили
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Ишите с оборкой
Це якось по-дитячому...
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляКидаю курити
я бандо з чашками, взагалі бандо багато моделей, у доньки старшої майже немає грудей, бандо норм виглядає, або топом в неї є
Як це бандо з чашками?
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляПешеходик
На Вас бы отлично села чашка Анжелика.
Можна фото для прикладу, будь-ласка?
Перша леді колгоспу• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Буду вдячна;)
Ось 1 з них: закритий, там є підкладки для грудей (не прям товстий паралон, але підкладки, що візуально зберігають нормальну форму грудей виглядає+трішки збільшує). Не кидайте тапками, з 1 погляду може і не здається, що купальник для малих грудей, але він для них, бо через те, що він на 1 плече 2-ка чи 3-ка просто ризикують з нього випасти під час плавання
Посилання на Алі ще активне, але я не впевнена, що це той самий матеріал, бо на фото з відгуків трохи по-іншому виглядає, але можна пошукати щось схоже..(прикріпляю ще розмите фото на собі)
Кудлата хмаринка• 22 июля 2023
Посмотрите эту страничку - у них там все не пышногрудые. Моя подруга там покупает. Симпатично. Мне не подходит - у меня 80Н😂
Несу добро людям• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
А воно має бути з вставками? Є ще бандо з такою формованою чашкою. Чи просто щоб вставлявся паралончик?
Бандо с формированной чашкой смотрится лучше всего. Там и объем есть, и не намокает как паролон, и сверху ничего не видно, если бандо больше чем нужно.
Галя із Дарниці• 22 июля 2023
Маленькая грудь - вообще не проблема, абы здоровая была. Купальник - топ бандо, без вставок. Удобно и смотрится классно. Ясно, что вы сама по себе худенькая, как и я, оно все гармонично. В OYSHO покупала и в Италии
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Закритий не хочу
Перша леді колгоспу• 22 июля 2023
Мій варіант №2, теж посилання активне ще. Там тоненький поролон просто, щоб груди не просвічували, але завдяки тому, що зав`язка навхрест - візуально додає об`єму.
Простецкая• 22 июля 2023
На Али брала с воланом на груде поверх чашек. У меня двойка, но фигура вцелом плотная, и сверху не хватает объема.
Кудлата хмаринка• 22 июля 2023
А вообще, автор, на маленькую грудь можно найти большое разнообразие вариантов. А на большую только один и только с каркасами. Вам надо смотреть вот такой верх.
Вилосипедниця• 22 июля 2023
Лучше всего вам подойдет бикини-шторки с графическим цветным принтом, это визуально увеличит формы. Так же идеально вам подойдет леопардовый принт. Посмотрите фото в гугле для понимания.
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Можна фото для прикладу, будь-ласка?
Безсовісна кума• 22 июля 2023
Автор вот мои три купальника.
Бандо делает грудь плоской. Сколько я их мерила, все делают плоской.
Топ ничего, но загорать не удобно.
А розовый с двойным пуш апом, мой любимый, он делает мне грудь.
на фото мне 35.
ОГ 78.
Топ ничего, но загорать не удобно.
на фото мне 35.
ОГ 78.
Перша леді колгоспу• 22 июля 2023
І 3й варіант не знайшла посилання на алі, але як тут вже згадували - що саме найкращий варіант - це бандо, але яке саме по собі тримає форму. Цю модель знайшла на сайті Сінсей просто для прикладу. В мене щось схоже.
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дякую! Ось цей мені подобається:)
Перша леді колгоспу• 22 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Автор вот мои три купальника.
Топ ничего, но загорать не удобно.
на фото мне 35.
ОГ 78.
Топ ничего, но загорать не удобно.
на фото мне 35.
ОГ 78.
От такий, як у Вас білий буде найбільш виграшно дивитись на малих грудях. Маю такий схожий, тільки чорний.
Усатая полосатая• 22 июля 2023
В принципе, любой купальник подойдёт.
Хотя бандо, которое советуют, лично мне кажется, визуально грудь только уменьшает.
Я треугольники предпочитаю. И никакую подкладку не использую. Что выросло то выросло
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Автор вот мои три купальника.
Топ ничего, но загорать не удобно.
на фото мне 35.
ОГ 78.
Топ ничего, но загорать не удобно.
на фото мне 35.
ОГ 78.
Вам гарно в усіх :)
У мене теж був колись з великим пуш-апом, який ’робив груди’ :))) Але ж він довго сохне :(((
Безсовісна кума• 22 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Он делает грудь ещё меньше как панцирь одела. Нет ложбинки вверху.
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Автор вот мои три купальника.
Топ ничего, но загорать не удобно.
на фото мне 35.
ОГ 78.
Топ ничего, но загорать не удобно.
на фото мне 35.
ОГ 78.
А в білому у Вас вставки чи він формований?
Безсовісна кума• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Там вставок нет.
А в топе можно вставить и вытащить.
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Там вставок нет.
А в топе можно вставить и вытащить.
Тобто сама чашка плотна?
Безсовісна кума• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Тобто сама чашка плотна?
Да. Как обычный купальник с патролоном
Есть в которых сбоку (или внизу) можно вставить чашки, то в белом такого нет.