Вкуси мене• 22 июля 2023
Купальник на маленькі груди
Які форми верху купальника підходять на маленькі груди? Об´єм під грудьми 73, ОГ 81 - навіть не повна А :(
Але з величезним пуш-апом не хочеться. Він довго сохне і виглядає, так би мовити, не природньо.
Хто має таку проблему, поділіться, будь-ласка, ідеями і варіантами.
Дякую!
Безсовісна кума• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Тобто сама чашка плотна?
Да. Сама чашка плотная.
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляВилосипедниця
Лучше всего вам подойдет бикини-шторки с графическим цветным принтом, это визуально увеличит формы. Так же идеально вам подойдет леопардовый принт. Посмотрите фото в гугле для понимания.
Ой, ні! Шторки то жах. Вони з´їжджають. І, як на мене, мало тканини. У мене, на додачу до маленьких грудей, в порівнянні з ними широкі бедра(на мій погляд) . І низ я люблю брати більш класичний. Тож виходить зверху зовсім мало. Але про принт - правильно;)
мадам Везувий• 22 июля 2023
Тоже маленькая грудь, не особо заморачиваюсь, если честно)) Из любимых такой - тут драпировка немного добавляет объем. Еще с пушапом есть, и треугольнички на кулиске - ношу, все норм держится. Вобщем, надо примерить все варианты, на картинках не всегда понятно, как сядет.
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Такий колір сонячний:)))
Несу добро людям• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Гарно:)))
Еще и практично. Грудь в первые дни на море не обгорает.
Електрохарчування• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Друге фото
Это вообще не Ваш фасон с лямкой за шею
Електрохарчування• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Який, на Вашу думку, краще? Прокоментуйте, будь-ласка
Цепочку короче и тоньше.
Не обижайтесь, это просто мое мнение - не навязываю. И кулон не вешайте на застежку - это некрасиво, и вообще так не носят. Вижу девочки часто так делают - это неправильно совсем.
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Это вообще не Ваш фасон с лямкой за шею
Тобто з широкою лямкою? Чи взагалі трикутної форми?
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Цепочку короче и тоньше.
Кулончик не на застібці. То ланцюжок перекрутився ;)
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Автор , первый лучше сидит . Второй и третий вообще не(
Доречі, в першому тоненькі вставки. Жовтий з пуш-апом, чорний зовсім без нічого.
Дякую!
Перша леді колгоспу• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Мені 1й на Вас подобається. Інші - на мою думку, може й по формі і підходять, але от 3й якийсь явно вже неактуальний. Але кожному своє подобається. Головне ходити в тому, що подобається. Якби 3й був однотонний і без всяких нашивок, принтів, рюшечок та блискіток - то вибрала б його.
Електрохарчування• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
С широкой лямкой за шею - обычно такие для большой груди, которую и она не удерживает. В Вашем случае просто не гармонично смотрится, плюс у Вас ключица красивая, а Вы ее этими лямками закрыли, запрятали, грудь есть - не сказала бы, что ее нет, одевайтесь, чтобы фигуру не уродовало, украшало, подчеркивало достоинства.
Тругольники можно Вам, только под треугольниками широкой полоски этой не нужно, утяжелило как-то лифон.
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ви праві: жовтому купальнику вже майже 15 років. Вже, навіть, і не пам´ятаю чи був він хоча б тоді актуальний
Чорному років 8. Потрібно було терміново і на руках була мала дитина. Особливо не було можливості вибору. Брала що більш-менш підійшло.
А перший(бірюзовий) зараз взяла поміряти, але сумнівалась чи підходить.
Дякую за Вашу думку!
Вкуси мене
• 22 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Дякую! Ви мені прямо цілу консультацію провели
Електрохарчування• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Дякую за Вашу думку!
Берите бирюзовый - Вам идет и сиси большие смотрятся, все хорошо! ))
Кудлата хмаринка• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Последнее фото - лиф не вашего размера. Каркасы намного больше периметра вашей груди.