Дівчина заглядєніє• 22 июля 2023
Хто кинув пити каву, порадьте
Всім добрий день. По стану здоров‘я потрібно виключити каву з раціону. Мені 42 роки, каву п‘ю з 15 років. Раніше пила по 5 чашок за день. Останнім часом намагалася звести до 2 чашок зранку. Проблема в тому, що як тільки я встаю ранком з ліжка- мені потрібно випити кави, аби прокинутись. Порадьте, чим замінити, щоб був той самий ефект? Що допомагає Вам прокинутись зранку?
Тролю як можу• 22 июля 2023
Купила кавомашину і роблю собі потрібну консистенцію ) Навряд чи кину (
ЛісАпетная• 22 июля 2023
Мне к сожалению ничего другого не дает такого эффекта( только чашка кофе после стакана воды с утра. А потом уже завтрак и еще кофе
Кракадэ• 22 июля 2023
Спочатку потрібно прибрати залежність від кави. Постраждаєте декілька тижнів, а потім організм перелаштується.
Я випиваю склянку води, а потім зелений чай.
Кіма кепка• 22 июля 2023
Я також кавовий наркоман. Через тиск, зменшила до 1 в день, від неї відмовитися не можу.
Все і одразу• 22 июля 2023
Ранкова руханка) активність
І так, кава наркотик, з якого складно зіскочити))
Ласую колобками• 22 июля 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Напиток цикория со всякими добавками
Он понижает давление. Нельзя
Ласую колобками• 22 июля 2023
Не бросаю. Пью себе ристретто. Кофе это польза, в нормальных дозах и правильно приготовленный
Кицюююня• 22 июля 2023
Чоловік п’є якесь какао зі суміші грибів, воно так надає енергії, що кава нервово стоїть в сторонці. Але якщо вам заборонили навіть каву, та навряд вам таке можна. Ви обирайте серед просто чаю, какао, цикорій, матча.
Розвідка Маші• 22 июля 2023
А навіщо кидати, у вас такі серйозні проблеми зі здоров´ям ? У мене проблеми з тиском, кардіолог дозволила 1-2 чашки в день. Я і пила тільки одну завжди.
Спробуйте без кофеїну.
ТрамвайGirl• 22 июля 2023
До 41 пила матьору каву зранку, вийшла заміж, чоловік не п´є кави щодня і якось я легко від цього відмовилась. Я в молодості пила каву 2 столові ложки з чубком на маленьку чашку. В один день заболіло серце, кинула пити на 8 місяців. Раз не виспалась і знову почала. Для мене, я так розумію, це не проблема кинути пити каву. Хоча я пила концентровану і декілька разів на день. Можливо ви собі надумали, що тяжко кинути пити каву. Замініть каву на латте або капучіно, зменшуйте дозу і щ часом відмовитесь, якщо вам так важко
Кишмишная Мая• 22 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Он понижает давление. Нельзя
Автор не написала, почему ей запретили кофе.
Коник-стрибунець• 22 июля 2023
Автор, це внушеніє, що вам кава допомагає прокинутись
Замініть на смачний чорний чай
Коник-стрибунець• 22 июля 2023
Ответ дляЛісАпетная
кофе на голодный желудок вредно
Янка-угомонись• 22 июля 2023
О, у меня так муж, пил чашек 5 на работе, бесплатно и вкусно) пока сердце не почувствовал. Теперь не пьет вообще. Уже год точно. Просто в один день отменил.
Я под настроение, могу выпить чашку за день, могу не пить вообще несколько дней.
Утром и чай бодрит, но я люблю с сахаром)
Дівчина заглядєніє
• 22 июля 2023
Ответ дляКишмишная Мая
У мене набрався цілий «букет»: проблеми з ЖКТ (а я п‘ю каву дуже гарячу, міцну і на голодний шлунок), ще в мене глаукома, і ще проблема з кістками, робила денсцитометрію, всі лікарі звернули увагу на необхідність виключити каву((.
Міряно-переміряно• 22 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Замініть на смачний чорний чай
Та, ні - це необхідність для людей зі зниженим тиском !
Але в мене ще й тахікардія від нього … і шлунок болить …
Що робити, і як собі допомогти без кави, не знаю (
Черпак_для_фантазий• 22 июля 2023
Тю, перестаньте пить кофе и все. Кстати, если разговор о бодрости, то в чае кофеина больше
Міряно-переміряно• 22 июля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Кава і чай вимивають кальцій з кісток
Весотехник• 22 июля 2023
У меня когда обостряется гастрит, я бросаю сразу. Могу не пить, и месяц, и два. Потом опять начинаю.
Просто надо бросить, перебороть себя.
Я так бросала капать нос после 20 летнего ’наркоманского стажа’. Взять себя в руки и потерпеть.
Просто надо бросить, перебороть себя.
Дівчина заглядєніє
• 22 июля 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Кава і чай вимивають кальцій з кісток
Так, ортопед на цей й наголошує. Я для себе прийняла рішення кинути, буду ранок починати зі склянки води, руханки та контрастного душу. Читала, що звичка формується 21 день. Буду пробувати, здоров‘я важливіше.
Фуліганка• 22 июля 2023
Кофе не даёт бодрость, только синдром отложенный усталости, из-за которого нужно всё больше кофе. Мне пришлось бросить из-за здоровья. Начала с того, что разбила кофемашину, я ходила к ней на автомате. Заменяю сейчас какао. Покупаю его в кафешках, как раньше кофе.
Весотехник• 22 июля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Правильное решение, надо чем то отвлечься. Измените что то в жизни, начните бегать по утрам как вариант. Придумайте для себя новый утренний сьедобный ритуал.
Это иллюзия бодрости и привычка.
База_птеродактилей• 22 июля 2023
Я после того как прихватило сердце после кофе ( тоже на работе на халяву пили сколько влезет ) стала разбираться в этом вопросе . Прошла кардиолога , узи , ЭКГ. И вывела для себя правило . Кофе - только арабика ! Она мягкая и не дает таких приступов тахикардии как даже минимальная примесь робусты . Поэтому 1 чашек в день арабики я себе позволяю с молоком . И все хорошо . Всегда если в кафе покупаю я спрашиваю на каких зернах .