Дівчина заглядєніє• 22 июля 2023

Хто кинув пити каву, порадьте

Всім добрий день. По стану здоров‘я потрібно виключити каву з раціону. Мені 42 роки, каву п‘ю з 15 років. Раніше пила по 5 чашок за день. Останнім часом намагалася звести до 2 чашок зранку. Проблема в тому, що як тільки я встаю ранком з ліжка- мені потрібно випити кави, аби прокинутись. Порадьте, чим замінити, щоб був той самий ефект? Що допомагає Вам прокинутись зранку?
Best• 22 июля 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Напиток цикория со всякими добавками
ви його точно пили? я по стану здоров´я намагалась ним замінити каву.Це жах.
Забила і звела каву до однієї чашки в день.Вже 10 років пройшло, стан не погіршився.
ok1904• 22 июля 2023
Я ранком випиваю чашку воли, іноді дві.

Те, що Ви зменшуєте кількість чашок, не позбавить Вас залежності від кофеїну. Треба різко виключити все(чай, Кава, какао) кофеїновмісне на 2-3 тижні. Мені вистачило два тижні. Не вживаю каву мінімум 3 роки.
автор Дівчина заглядєніє • 22 июля 2023
Ответ дляВесотехник
Правильное решение, надо чем то отвлечься. Измените что то в жизни, начните бегать по утрам как вариант. Придумайте для себя новый утренний сьедобный ритуал.
Это иллюзия бодрости и привычка.
Так, Ви праві. Дякую за пораду!
Люблю_смаколики• 22 июля 2023
Я перейшла на каву без кофеїну, на смак вона майже ідентична, різниця в смаку не сильно помітна.
Вам треба замінити каву на щось інше. Мені зайшла звичайна мінеральна вода, газована. По суті, переключилася з одного на друге)
ok1904• 22 июля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так, Ви праві. Дякую за пораду!
Допустім в обід ми ходили на каву зтколегами в столову, вони замовляли каву,хороший а я стакан узвару . Звичка зникає/зявляється через 21 день. Кофеїн виводиться з організму за 6 годин. Далі бородьба з звичкою.
Я-ваш шанс• 22 июля 2023
Міцний чорний чай вранці допомагає мені прокинутись, а увечері - заснути.
Кишмишная Мая• 22 июля 2023
Ответ дляBest
Конечно, мне нормально. Ну вы ж понимаете, что вкусы у всех разные.
Ленне-Рейма• 23 июля 2023
Автор, я теж в процемі відмови відкпфи. Нн по здлров´ю, просто жахнулася своєї залежності. Порадьтесь з лікарями, чи можна вам приймати радіолу рожеву, для тонусу і бадьорості мені допомогло