Дівчина заглядєніє• 22 июля 2023
Хто кинув пити каву, порадьте
Всім добрий день. По стану здоров‘я потрібно виключити каву з раціону. Мені 42 роки, каву п‘ю з 15 років. Раніше пила по 5 чашок за день. Останнім часом намагалася звести до 2 чашок зранку. Проблема в тому, що як тільки я встаю ранком з ліжка- мені потрібно випити кави, аби прокинутись. Порадьте, чим замінити, щоб був той самий ефект? Що допомагає Вам прокинутись зранку?
Дівчина заглядєніє
• 22 июля 2023
Ответ дляВесотехник
Правильное решение, надо чем то отвлечься. Измените что то в жизни, начните бегать по утрам как вариант. Придумайте для себя новый утренний сьедобный ритуал.
Это иллюзия бодрости и привычка.
Так, Ви праві. Дякую за пораду!
Люблю_смаколики• 22 июля 2023
Я перейшла на каву без кофеїну, на смак вона майже ідентична, різниця в смаку не сильно помітна.
Вам треба замінити каву на щось інше. Мені зайшла звичайна мінеральна вода, газована. По суті, переключилася з одного на друге)
Я-ваш шанс• 22 июля 2023
Міцний чорний чай вранці допомагає мені прокинутись, а увечері - заснути.
Кишмишная Мая• 22 июля 2023
Ответ дляBest
ви його точно пили? я по стану здоров´я намагалась ним замінити каву.Це жах.
Забила і звела каву до однієї чашки в день.Вже 10 років пройшло, стан не погіршився.
Конечно, мне нормально. Ну вы ж понимаете, что вкусы у всех разные.
Ленне-Рейма• 23 июля 2023
Автор, я теж в процемі відмови відкпфи. Нн по здлров´ю, просто жахнулася своєї залежності. Порадьтесь з лікарями, чи можна вам приймати радіолу рожеву, для тонусу і бадьорості мені допомогло