Цідило правди• Изменено 22 июля 2023
Хто купуаав чоловічі плавки nеxt
Підкажіть пліз, вони більше мірять чи йдуть розмір в розмір? У чоловіка 96см талія- це L.
Розмір L- це 91- 96.5см, чи не замалі будуть?
Без комплексів• 22 июля 2023
Автор, є загальна темка по Некст, може там Вам краще спитати. І подільться посиланням, пліз, теж шукаю плавки
Цідило правди
• 22 июля 2023
Ответ дляБез комплексів
Є темка, але там не часто відповідають, тому там не запитувала
Сегодня сержусь• 22 июля 2023
Покупаю модель мастер трусы наборами. Есть замер М размера, талия 40.5 см пот. Л чуть больше, надеюсь помогла. Качество отличное
Сегодня сержусь• 22 июля 2023
Нормальные по качеству плавки, шорты каппа понравились намного больше и сохнут отлично в отличие от некст. А белье у некст оч хорошее