Викликаю на дебати• 22 июля 2023
Здесь есть, кто до войны получал +-20, сейчас до 10 на одной и той же работе?
В связи с чем урезали? И почему сидите там?
ГейТуда• 22 июля 2023
В мене стабільно, як до війни, так і зараз,мінімалка, ті самі 5300 грн.
Дама с собачкой• 22 июля 2023
Ответ дляГейТуда
ким працюєте?
Заздрість то погано• 22 июля 2023
Ответ дляСекретница
Я до войны получала 25-27.сейчас 22 тыс
И у меня так же
Сито для думок• 22 июля 2023
Да. До войны было 23-25
Сейчас полставки, причем довоенной...
Живем в маленьком городке. Руководство пытается выйти из кризиса. Так что верим в лучшее...
Сейчас полставки, причем довоенной...
Статус Ква• 22 июля 2023
У нас с мужем. Сначала простои. Убрали премию, которая 30% от зп. Потом простои и 4 дневка и без премий. Сейчас вышли назад на 5 дневку. Но пока не ощутили улучшений. Премий не вернули. Стратегическое предприятие. Работа есть. Урезали полагаю потому, что крутым дядям с правления нужнее. Сидим дальше просто потому что в городе другой работы на ЗП лучше нет. И это все знают, поэтому повышать не спешат. Многие уволились. Если раньше к нам было с улицы не попасть, то сейчас куча вакансий. И никто не идёт, потому что ещё и опасно.
ГейТуда• 22 июля 2023
Ответ дляДама с собачкой
ким працюєте?
Інженер з охорони праці, бюджетна установа.
Заздрість то погано• 22 июля 2023
Ответ дляГейТуда
І шо ніякої премії, у нас отримує десь 12-13
Заздрість то погано• 22 июля 2023
Ответ дляСекретница
Я до войны получала 25-27.сейчас 22 тыс
Хотя било и 16, и 18.
Викликаю на дебати
• 22 июля 2023
Ответ дляГейТуда
Какой график?
ГейТуда• 22 июля 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Нема премій ніяких, правда на початку літа отримала 500 грн! - допомога багатодітній сім´ї(маю троє дітей). А восени на професійне свято виплатили цілу 1000 грн. Це всі допомоги, що мала за 3 роки роботи на цьому підприємстві. До цього в приватній фірмі працювала, так трохи більша була зп, 7 тис грн, але власник давав ще роботу з іншого його підприємства, доплатив один раз 3 тисячі грн. Пішла через 10 місяців роботи там.
Бритоножка• 22 июля 2023
Ответ дляГейТуда
З 8.30 до 17.00, п´ятиденка.
Сидите по графіку? Я б з глузду зʼїхала
ГейТуда• 22 июля 2023
Ответ дляБритоножка
Сидите по графіку? Я б з глузду зʼїхала
Чого, їжджу з перевірками по місту в 19 філіалів, проводжу інструктажі.
Невловимий Джо• 22 июля 2023
да в банке именно наш отдел ,ровно пополам урезали,типа пол дня ходить,офф до 15-ти ,а толку ...или увольняйтесь на ваше место куча впо понаехало
они согласны за гроши ходить,хотя по логике если они на аренде,то чем им ее оплачивать ,если они на все согласны
ГейТуда• 22 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Вони отримують різну допомогу, не тільки виплати впо. У багатьох у чоловіків бізнес.
Смайлик• 22 июля 2023
Ответ дляГейТуда
За 5300, ну вибачте ще напишіть що їздите за власний рахунок. Не вірю, впевнена на мільйон, що ще + премія.
Обнимашкина• 22 июля 2023
Ответ дляГейТуда
регулярно только ВПО, все остальные виды помощи, о которых вы пишете, - это разово, причем там куча условий для их получения.
Країна мрій• 22 июля 2023
Ответ дляСтатус Ква
Вы в Радоне работаете?
Вилосипедниця• 22 июля 2023
Я така. Була зп побільше 20) стала 12. Сфера лежить. В лютому звільнилась
Амелі на мілені• 22 июля 2023
Ответ дляСмайлик
Також не вірю. В нас всі держслужбовці люблять нити і сидять роками на цих посадах і з місця не зсунуться. А по факту премія і до премії і 12 тис+ зп
Смайлик• 23 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Я працювала в бюджетній установі. 2300 з.п., але преміями і херньою всякою до 7000 доганялось.
Ну не буде свідома людина гастати по всьому місту за 5300.00, коли в колцентрі віддаленому з будь-якого села можна 15000 заробить. Бредіще. При тому, що зараз можна на ті 5300 купити, ніхрена.
ГейТуда• 23 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Не держслужба,а бюджет, це типу бібліотеки, будинки культури, музичні школи. Працівники як з постійно працюють на продуктових чи інших гуманітарних складах, фасують все те, що привозять з за кордону, плетуть сітки і тд. В нелюдських умовах, а поряд стоїть охорона з автоматами. І нам ставлять 8, то й отримуємо свої 5300. Не вірте, звісно.
ГейТуда• 23 июля 2023
Ответ дляСмайлик
Прийдіть в любу бюджетну установу, побачите, буде чи не буде. Зараз я у відпустці, на роботі залишила табвліграми за останній рік, могла б зробити фото
Амелі на мілені• 23 июля 2023
Ответ дляГейТуда
Чого не звільнитесь?
ГейТуда• 23 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Чого не звільнитесь?
І не працювати? В моєму місті вакансій хіба що робітничих професій,я б і не проти них, але маю гіпертонію і артроз.