буреЛОМКА• 22 июля 2023
Хто що знає про Казахстан?
Попепеду великий проект з казахськими колегами, а я крім того, що вони російськомовні нічого по суті не знаю. І про країну також, ну велика, досить розвинена, рівнинна. Все. Хто що може розповісти?
Сегодня я не я• 22 июля 2023
У меня одноклассник там
Очень поддерживают Украину
Рашу и путина ненавидят многие
Последнее время борются чтоб отменяли концерты всяких рашистов типа лепса и пр.
Очень поддерживают Украину
Рашу и путина ненавидят многие
буреЛОМКА
• 22 июля 2023
Ответ дляTaFo
нормальные
Російськомовні, тому, власне, нам їх і в´яжуть, ну чи нас їм. А по казахськи вони розмовляють?
Сало не люблю• 22 июля 2023
Мой коллега наоборот говорит что очень мало в благоустройство города вкладывают
Сегодня я не я• 22 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Да, говорят . Некоторые даже нашу мову стали учить .
Простите , а зачем Вам в работе их казахский ? Вы знаете казахский ?
Масяня Я• 22 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
У меня одноклассник там
Очень поддерживают Украину
Рашу и путина ненавидят многие
Очень поддерживают Украину
Рашу и путина ненавидят многие
а он еще концерты дает? видела недавно его фото. выглядит, конечно, лучше, чем Кобзон. но не на много
Я нє Матрьошка!• 22 июля 2023
муж ездил в командировку,
Астана очень современный город , большой
Свекруховна• 22 июля 2023
Казахи очень приятные и хорошие люди. Про страну мало знаю) просто с казахами в сети играла много, общалась))
Сегодня я не я• 22 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Ну вот хотел в Казахстане петь )
Но не дали
Була в 2019 у відрядженнях двічі по півтора місяці. Я була в Караганді. Там дуже відрізняється південь, центр і північ країни. Ваші партнери звідки? В загальному це кланове патріархальне суспільство, все вирішують зв´язки. Ну і посиденьки, ресторани, полювання, рибалка. В 2019 до нас була підвищена увага КДБ. Зараз як буде не знаю.
Бішбармак і кумис смачний)
клумба1987• 22 июля 2023
Вся родня мужа живет в Казахстане
Хорошие люди, в основном все за Украину
Большие города очень современные
Цены на продукты высокие
Хорошие люди, в основном все за Украину
Большие города очень современные
Цены на продукты высокие
буреЛОМКА
• 22 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Ні, тільки українською і англійською. Раз на 10 років можу перейти на російську, але неохотно. Час зараз такий, що краще з роботою і казахським проектом, ніж без роботи і думати чим дитину годувати. Я не в захваті від цих перспектив, маб на увазі майбутню співпрацю
Голубец• 22 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Як хочуть,так і розмовляють,головне,що їх не заставляють
Пекельнi Борошна• 22 июля 2023
Сестра була там недавно по роботі, негативно відгукувалася, поїздка була стресовою дуже все проросійське
буреЛОМКА
• 22 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Бішбармак і кумис смачний)
Та ні, ми тільки онлайн. Сподіваюсь, що їзхати не доведеться, цікаво, звісно, але не зараз. Звернула увагу, що імена часто радянські
Голена блондинка• 22 июля 2023
Жила в Астані 5 років (2010-2015). Зима жахлива)
Казахи бувають різні, ті що південні, більш цивілізовані. Працювати було не просто, спочатку наобіцяють «воз и маленькую тележку», а коли до діла, то кінці знайти було важко хто за що відповідає.
Ответ длябуреЛОМКА
Ну дивіться, чим північніше, тим більш казахи зросійщені, в центрі, караганда, тіміртау, дуже багато різних національностей, українці, чеченці, корейці, німці вже всі мабуть втекли на історичну батьківщину. Це нащадки тих кого туди депортувала радянська влада, хто сидів в таборах. І тих хто їх охороняв. На півдні вони більш автентичні, це така класична середня Азія. Ну і якщо говорити про клановість то південь рулить там в в політиці в в бізнесі
руки_Крюги• 22 июля 2023
Ответ дляГолена блондинка
а що саме зимою там?
Сегодня я не я• 22 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Ну тогда учите казахский , если Вы такая принципиальная , и работу хотите и хотите чтоб казахи с Вами на Украинском говорили . Свой язык они прекрасно знают
буреЛОМКА
• 22 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Смішна ви, нащо мені казашський якщо я можу спілкуватись англійською. Я ж пояснила - керівництво вважає, що комунікація буде краща між російськомовними колегами. Теж мені знайли російськомовних
Руда ліса• 22 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Казахи русский отлично знают. Не пойму в чем проблема с ними общаться на русском? Или вы предлагаете им с вами по-английски говорить? Назло бабушке пойду пешком))
буреЛОМКА
• 22 июля 2023
Ответ дляРуда ліса
Та доведеться, мабуть. Але я не в захваті, та ще не ясно що за люди
Сегодня я не я• 22 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Так руководство в курсе что казахи прекрасно знают русский , украинцы уж поймут их . Они не обязаны ради Вас переходить на английский . Не устраивает ? Ищите другую работу . Все просто 🤷🏼♀️
Руда ліса• 22 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Ну раз не в захвати, то освободите место другому желающему поработать и заработать.
Пишущаяся• 22 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
А вы знаете казахский? Или тема для срача?
Вкаблучках• 22 июля 2023
Там живут вип казашки)
А если серьезно, я бы очень хотела туда поехать, может даже переехать
Сегодня я не я• 22 июля 2023
Ответ дляРуда ліса
У авторицы корона зашкаливает . Я на месте руководства просто со старта отказала бы ей в работе. Пусть ищет англоязычную среду