Доставучая• 22 июля 2023

Міжбровка, що правильно з нею зробити?

Як літо, то щурюсь і це катастрофа, одразу +10 років. Взимку розгладжуються і не так видно. Колоти? Немає нічого, крім ботоксу?
Зроблено у 80-х• 22 июля 2023
Колоти ботокс. Але у вас некритично, можна й почекати )

Katia2009• 22 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Що ж тоді критично?(((
Заикальница• 22 июля 2023
Ответ дляKatia2009
Що ж тоді критично?(((
Як у бабусь, щож іще
Папина дочка• 22 июля 2023
Филер, чтобы заполнить и ботокс, чтобы мышцы обездвижить
trickywicky• 22 июля 2023
Автор, скільки вам років? 35?
Katia2009• 22 июля 2023
Ответ дляЗаикальница
Як у бабусь, щож іще
Ааа
Кумася• 22 июля 2023
ботокс, у меня такая же была, жалею что не начала колоть раньше
автор Доставучая • 22 июля 2023
Ответ дляtrickywicky
Автор, скільки вам років? 35?
Невгамовна Бу• 22 июля 2023
Окуляри носіть

Зроблено у 80-х• 22 июля 2023
Ответ дляПапина дочка
Можна й без філлерів обійтися тут. У мене була значно жахливіша міжбровка - впорався ботокс
Анонимарик• 22 июля 2023
Ответ дляKatia2009
Що ж тоді критично?(((
Я б Вам свою показала. У мене глибокі заломи, а у автора «детский лепет».
Katia2009• 22 июля 2023
Ответ дляАнонимарик
Нажаль не молодіємо(
Святатабожа• 22 июля 2023
Ботокс и сверху биоревитализацию 2-3 раза. Вам понравится.
Кракадэ• 22 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Правильно, почекати, поки ботокс вже не допоможе. Автор, коліть
Вмію заміряти найкраще• 22 июля 2023
куку, бійтеся і надалі ботоксу)) тут вже треба белотерой бланч робити.. ботокс звісно також, але таку статичну зморшку він вже не розправить!
і тут не лише міжбровка.
Кракадэ• 22 июля 2023
Ответ дляАнонимарик
Но чтобы не было заломов, нужно колоть сейчас
Зроблено у 80-х• 22 июля 2023
Ответ дляКракадэ
Ну, в мене гірша ситуація була, ботокс впорався. Звісно, косметолог оцінить краще
Вмію заміряти найкраще• 22 июля 2023
Ответ дляДоставучая
тоді тим паче не тягніть час! вже дуже мало кологену продукується. вона на жаль лише поглиблюватиметься. а так поки поверхнева, але вже є залом, що ботокс може не розправити. але все одно хоч не поглблюватиметься
KaVika29• 22 июля 2023
Я бы сделала Брашинг мягким филлером . Ботокс смысла нет , скоро осень . Весной сделаете ботокс .

автор Доставучая • 22 июля 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
і тут не лише міжбровка.
Та читаю, що у деяких дівчат той ботокс мігрує чи невдало вкололи, насуплений погляд став. Надовго його вистачить?
А що таке?• 22 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
+1 у автора нет залома, одного ботокса вполне достаточно ,я первый диспорт при худшей межбровке колола и все отлично
KROX@• 22 июля 2023
Ответ дляKatia2009
Що ж тоді критично?(((
В мене з 27 залом, який видно з 5 кроків. Оце критично. Колю ботокс і філер давно. Лоб ідеальний. Мені ОК)
Вмію заміряти найкраще• 22 июля 2023
Ответ дляДоставучая
без коментарів) читайте далі. потім будете дивуватися ’і чо я раніш не зробила?’
Зроблено у 80-х• 22 июля 2023
Ответ дляДоставучая
Ботокс нікуди не мігрує, менше читайте
Ацетилсалициловая кислота• 22 июля 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
і тут не лише міжбровка.
Ну так, у автора взимку зморшка сама розгладжується, а ботокс не впорається🤦‍♀️
МЧСница• 22 июля 2023
Ботокс. І зверніть увагу ще на перенісся
Мошей ницца• 22 июля 2023
авторе, то Ви мою не бачили коліть ботокс, нікого не слухайте, бо я коли прийшла, то лікар одразу сказала, що з міжбровкою вже ’поздно пить боржоми’, хоча вона й стала дещо менше

а от з лобом норм вийшло бо там не було таких глибоких зморщок, у ВАс норм, має розгладитися
Ду да ду да ду• 22 июля 2023
у меня такая же ситуация, я последних 3 года перед началом лета колола в межбровку ботокс. В этом году такой необходимости уже не вижу, видно мышца привыкла быть в правильном положении и я больше так не жмурюсь, нет такого залома. Если следующим летом снова ослабнет и появится залом, то снова уколю. Это 10 минут дела, побочек нет. Но у меня всегда есть необходимость в доколе через 2 недели, потому что складки были очень сильные. У частного косметолога не колите, идите в клинику где колет врач дерматолог и чтоб колол оригинальный ботокс, а не шмурлыгу. Я колола в Лазерхаусе.
Простоваля• 22 июля 2023
Ответ дляДоставучая
Падають брови.
Так, таке буває і часто. Знаю випадки
Може пощастить, може ні.
Я хочу спробувати, якщо не сподобається, то більге не колотиму. А 6 місяців з опущеними якось прийдеться пережити))
Можливо підкорегують якось