Тану на сонці• 22 июля 2023
Розлад харчової поведінки
Останім часом постійно відчуваю голод, навіть якщо поїла. Це до психолога треба звернутися?
Тану на сонці
• 22 июля 2023
Ответ дляВишня на торті
А я наоборот очень редко чувствую голод....(
Мене це прямо бісить вже. Скільки ж можна їсти(
Котомафия• 22 июля 2023
Може це привід здати базові аналізи? На інсулін, глюкозу, загальний аналіз крові і тд?
Тану на сонці
• 22 июля 2023
Ответ дляКотомафия
Здавала аналізи, але ніяк не дійду до лікаря.
Тану на сонці
• 22 июля 2023
Здається дефіцит заліза, ферритин і щитовидна. Але я не думала що це має зв´язок з голодом. При вагітності були проблеми з цукром, зараз здається все добре
Тану на сонці
• 22 июля 2023
Дама с собачкой• 22 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
Можливо хтось розуміється в аналізах і підскаже🙏 до лікаря піду найближчим часом
а сами что не видите? все идеально
Тану на сонці
• 22 июля 2023
Ответ дляДама с собачкой
а сами что не видите? все идеально
Мені здається вітамін Д - недостатність
Тану на сонці
• 22 июля 2023
Ответ дляДама с собачкой
а сами что не видите? все идеально
І ферритин на межі дефіциту
Дама с собачкой• 22 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
І ферритин на межі дефіциту
нет, лучше куда в своем вопросе написали и сходите
Нервогенератор• 22 июля 2023
Вам до гастроентеролога б звернуться. Це може бути дзвіночком гастриту. Це особливе відчуття голоду, коли відро в тобі, але голодний
Тану на сонці
• 22 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Дякую, майже так і є
Нервогенератор• 22 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
Дякую, майже так і є
Будь ласка
Ви почніть з гастро, і якщо гастроскопія покаже ок, то будете шукати далі причину. Але чомусь припускаю, що в цьому кабінеті і залишитесь)))
Тану на сонці
• 23 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Будь ласка
Але мене шлунок не болить, печії немає. В цьому плані нічого не турбує
Нервогенератор• 23 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
Воно спочатку не болить нічого. Просто є відчуття постійного голоду. Ти їси, а наче нічого не їв. Немає відчуття насиченості.
Це ділюся своїм досвідом.
Ви шукаєте причину. Це може бути одна з причин вашого стану. Звичпйно, краще щоб нічого не турбувало і були здорові💐
Це ділюся своїм досвідом.
Тану на сонці
• 23 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Це ділюся своїм досвідом.
Щиро вдячна вам за пораду. Буду займатися цим питанням