ЗавЛабСнаб• 22 июля 2023
Фото від колеги
Склалася дивна ситуація, моєму чоловіку колега-жінка на телефон присилає фото в неробочий час зі свого відпочинку, прогулянок і т.д. Для мене подібне неприпустимо, я б ніколи не робила подібного просто так… Чоловік сам показав ці фото, я звісно виказала свою думку з приводу цього. Ця колега вже має досвід у минулому “спілкування” з жонатими чоловіками… Чоловік не вбачає у цьому ніякого флірту, але не відповів мені на питання як би він поставився до подібного з моєї сторони. Про себе: доглянута, знаю собі ціну, не залишаюся без уваги протилежної статі. Потрібна колективна думка порадниць!!!!
Радостина• 22 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ви читаєте мої думки. У мене нормальна сімʼя, увага з боку чоловіка, коштовні подарунку, ніяких претензій. Ну оця «дружба» просто дивна… у чоловіка також є знайомі жінки, спілкуються без проблем, без особистого
Ну, мы всегда чувствуем , когда что то идёт не так) поэтому да, идите на кофе с другом))
Сама не знаю• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
У вас діти тільки з памперсами асоціюються?
А у вас ще і з фото?)
Божа кульбабка• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
У якому контексті шле? Я, наприклад, скидаю колезі чоловіку фотки своєї дитини, бо зараз в декреті.
зачем?))
Десь так, але...• 22 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Она уже сказала чоловику.
Вы не читали выше?
И была послана далеко в синие дали 😁
Вы не читали выше?
И была послана далеко в синие дали 😁
Значит она мужу не дорога. Это начало конца.
Fashion_besties• 22 июля 2023
Ответ дляРадостина
Вы не очень умная) никто ню не шлёт для определенных целей) завязывают душевные дружеские отношения, влазят в душу, присаживают на эмоции, на искренность, душевность) фотками, делясь чувствами и переживаниями, юмором, сочувствием)
Чтобы развести 99% мужиков мне надо очень мало времени)
Это вы и ваши мужчины не очень умные ))
У меня нет цели разводить мужчин.
У моих друзей - мужчин нет цели изменять своим женам
У меня нет цели разводить мужчин.
Вероятненько• 22 июля 2023
Меня так муж достает коллегами )) они мне тик-токи шлют, голосовые отправляют, муж бесится, а мы ж еще и по командировкам вместе ездим )) но ничего не было и нет, просто хорошо общаемся. Так что может и у вас так?
ЗавЛабСнаб
• 23 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Она уже сказала чоловику.
Вы не читали выше?
И была послана далеко в синие дали 😁
Вы не читали выше?
И была послана далеко в синие дали 😁
Не фантазуйте, ніхто мене не посилав, і отой смайлик і ваші коменти 🙊. Точно, що рАкАвая🤣
Радостина• 23 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Это вы и ваши мужчины не очень умные ))
У меня нет цели разводить мужчин.
) а измена - это не цель, это может быть и « химия») вы за трахованы от « химии»?
Вы столь безнадёжны, что в вас мужчины не видят никого , кроме друга?
Вы либо дурочка либо да)
И поверьте, я умею крутить гайки и .. 🥚 😁и я знаю, что в меня влюбляются и поэтому ВСЕГДА держу расстояние из-за опасности непредсказуемых отношений)
Вы либо дурочка либо да)
Все буде• 23 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Зачем?
Все буде• 23 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Що дивного? Він мені дзвонить по роботі і питає як справи,що роблю от я йому і показую що роблю. Ваша параноя через низьку самооцінку.
А на вопрос ’как дела’ Вы результаты мочи сбрасываете?
Наивная Хо• 23 июля 2023
Ответ дляРадостина
Вы либо дурочка либо да)
Такие подстилки всегда хлопают 👀 и ашотакова,я дружилажижжж