ЗавЛабСнаб• 22 июля 2023

Фото від колеги

Склалася дивна ситуація, моєму чоловіку колега-жінка на телефон присилає фото в неробочий час зі свого відпочинку, прогулянок і т.д. Для мене подібне неприпустимо, я б ніколи не робила подібного просто так… Чоловік сам показав ці фото, я звісно виказала свою думку з приводу цього. Ця колега вже має досвід у минулому “спілкування” з жонатими чоловіками… Чоловік не вбачає у цьому ніякого флірту, але не відповів мені на питання як би він поставився до подібного з моєї сторони. Про себе: доглянута, знаю собі ціну, не залишаюся без уваги протилежної статі. Потрібна колективна думка порадниць!!!!
Из Кукуева я• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
У якому контексті шле? Я, наприклад, скидаю колезі чоловіку фотки своєї дитини, бо зараз в декреті.
Зачем?

автор ЗавЛабСнаб • 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Що дивного? Він мені дзвонить по роботі і питає як справи,що роблю от я йому і показую що роблю. Ваша параноя через низьку самооцінку.
Для мене це занадто. З самооцінкою все норм. Не розумію для чого відсилати фото з келихом вина, чи як вона святкує у подруги весілля. У мене також є чоловіки друзі, то наше спілкування це максимум приколи із Тік току, а не особисті світлини
Сама не знаю• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
То ви дуже впевнені, що ваша дитина цікава комусь))))
Наивная Хо• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Нахрена они ему 🤣
Анна-6444• 22 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
А как вы можете запретить?
У вас есть право вето в семье, а он послушный мальчик и делает все что из него выжали?)
У нас наоборот.Мужчина главный.Но при знакомстве я сразу сказала,что ревнива и мне лучше не давать поводов.Вот и не даёт.
автор ЗавЛабСнаб • 22 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Никаких гарантий ни у кого нет и быть не может. Вы чужую писю не посадите под замок, как бы вам не хотелось 😁
Тут либо доверие либо паранойи со скандалами (бонусом разрушенный брак). Выбирайте что вам ближе
Про скандали це не про мене, сказала свою думку і все…
Ольчик1998• 22 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
От какого? Он ведь ничего крамольного не сделал.
Имеллось ввиду если гуляет, то я такое терпеть не намерена
Наивная Хо• 22 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
Навіщо ваша дитину будь кому? Ви вкурсі, що вам з вічливості не кажуть, що ваша дитина нікому не цікава?
Нет конечно ,анажерадила ,это же 9 чудо света
Fashion_besties• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Ви в курсі,що бувають дружні стосунки на роботі з колегами?
Откуда им знать? Они если и общаются с другими мужчинами то только флиртуя и клипая нарощенными ресничками.

Электричка• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
У вас гормончики? Мужику это очень нравится, я уверена. Фото чужого ребенка. А жене его так вообще
Из Кукуева я• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Он из вежливости молчит просто,а сам думает ,что у вас кукуха в декрете поехала. Чужие дети никого не умиляют. Лучше свекрови шлите
Сама не знаю• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Звісно. В нас дружній колектив. Разом відпочиваємо по п´ятницях дуже часто.
Але знаю на 100%, що ваша дитина всім так би мовити 300 років не потрібна , особливо фотки її. То вас щадять і не кажуть про це.
Штора с кисточкой• 22 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Вам тут дуже гарну пораду дали. Поговоріть з чоловіком, скажіть, що Вам це не приємно. Хай так і напише їй
Наивная Хо• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Вы вкурсе что даже подруги ваши это выдерживают с трудом. Ой не могу
Оябунчик• 22 июля 2023
Ответ дляСвята
Для меня это нормально.
А нащо вашим колегам фотки вашого відпочинку?
Электричка• 22 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
Что вы такое говорите. Сидят потом всем мужским составом умиляются
Джинци на Флісі• 22 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
Ок,нехай так. Але якщо у чоловіка автора дружні стосунки з колегою,то вона йому і шле фото. Що такого?
Сама не знаю• 22 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Та звісно, одна ви обізнана. Не хватало мені фоток дітей колег, нафіга мені чужі діти впали? Тим паче зроду не бачила, що це потрібно чоловікам. Із поваги і вічливості мовчить, що воно йому не треба.
Її питають , що робиш, а вона фото дитятки шле. Нафіга?
автор ЗавЛабСнаб • 22 июля 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Він сьогодні мою думку почув, сказав, що більше нічого мені не розкаже і не покаже раз так реагую. Не вбачає у цьому щось особливого, мене це бісить

Джинци на Флісі• 22 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
А якщо вона перестане висилати фото, а замість цього просто разом з вашим чоловіком за бокалом вина будуть обговорювати її відпочинок,це ок?
Сама не знаю• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Це вона не може зрозуміти, що її дитина потрібна тільки їй. Колега явно думає інакше.
...аяприкольная• 22 июля 2023
Ну если она считает возможным ему прислать, значит предыдущие попытки подката к нему не присеклись
Электричка• 22 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Что скажу. Если муж не остановит эту даму. Зеркальте ситуацию. Пускай вам шлют фото ваши друзья-мужчины или вы с кем-то из них договоритесь, что будете высылать фотки. Чтоб не пугался. И пускай муж задумается
Fashion_besties• 22 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
А мамочки разве не то же самое делают? Мои подруги и друзья шлют мне фото детей в первую очередь, у некоторых на аватарках в соцсетях дети.
Общаются о том, в чем есть общие интересы и что дорого. О детях.
Вне работы это нормально и для коллег. Коллеги, кстати, еще и друзьями могут быть и даже крестными
Alena-алёна• 22 июля 2023
Это как-то не по-рабочему. Пусть на работе и показывает. Это как-то неправильно отвлекать вашего мужа, когда он с семьёй. Она же не друг вашей семьи. Зачем такое общение.
Сама не знаю• 22 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Скажіть, що вам це не приємно. І для вашого спокію буде краще, якщо він не буде реагувати на фото і лайкати їх, або коментувати. Та перестане слати, якщо не побачить відповідей.
автор ЗавЛабСнаб • 22 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
Гарна порада, а то занадто я правильна
Джинци на Флісі• 22 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Я взагалі в шоці від цих відповідей. Наступна тема буде, як заборонити чоловіку дивитися фотки колеги в Фейсбуці
Джинци на Флісі• 22 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Адекватна відповідь.
Сама не знаю• 22 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Там інша історія. В неї спрашують , що робиш, но вона вважає, що треба слати дитину, бо це комусь цікаво.