Анонім Завгосп• 22 июля 2023
як зволожити шкіру, схильну до забивання пор, в 40 років?
якщо живу в зажопьї і до косметолога на мезотерапію не попасти((
легко забиваються пори і тоді запалення, тому всяке народне може не підійти.
купила, було, дорогу мезомаску від філорга. і густо наносила - вона мені чомусь підсушує, хоч і оригінал...
зараз роблю домашні мікротоки (gess sfera) по гелю алое холіка. поняла, що треба його таки змивати, бо коли поверх нього після процедури (коли він висох) наносила крем, то комедони +пару прищіків.
А на чистку ж тут тоже не добраться..
Може є якісь маски ще суперзволожуючі.
Креми звісно використовую на зволоження (в тому числі і аптечні для пересушеною лікуванням від акне шкіри - біодерма, авене гідра - але вони також слабі), пью достатньо, колаген приймаю... але не хватає зволоження.
треба півроку щонайменше (доки я не в Україні) придумати щось.
Підкажіть тому свої лайфхаки будь ласка.
А на чистку ж тут тоже не добраться..
Може є якісь маски ще суперзволожуючі.
Анонім Завгосп
• 22 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Очищення яке у вас?
хороше. якісне. просто то особливість шкіри.
показані чистки хоч раз в 3 місяці, але вже рік на них не була і ше не скоро попаду, на жаль(
Анонім Завгосп
• 22 июля 2023
Ответ дляДжулияробертс
Веледу не пробували чи Кодалі?
що саме? які маски? креми сиворотки ніби вже свї знайшла що стримують прищення... але потрібні саме маски
Гарачий Чокалад• 22 июля 2023
Автор начните с хорошей чистки, после хорошо применять кремы с гиалуроновой кислотой, коллагеном, пептидами и хорошо бы патчи, те что на глаза их можно на лицо. Присмотритесь к патчам с муцином улитки. На осень кислотную косметику, хим пиллинги и питательные гелеобразные крема
Гарачий Чокалад• 22 июля 2023
Да и вы можете не пользоваться кремом если правильно подобран тоник. Тоник - это восстановление гидролипидного слоя и PH после очищения и это маст хэв
СКИБИДЫШь• 22 июля 2023
Мне хорошо подошло shiseido oil cleaning отлично очищает поры и не пересушивает, а крема которые нравятся как питательные,увлажняющие и не забивают поры biologique recherche эластин или плацента,сыворотки , маски vivant, но тоже нужно тестировать, кому то супер другим не подходит
ДА да да• 23 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
А можетн конкретные торг марки подсказать начиная с очищения
Анонім Завгосп
• 23 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
пробачте, але тема про конкретні маски! все що ви описали - я знаю, звісно.
Анонім Завгосп
• 23 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Анонім Завгосп
• 23 июля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
а які саме маски вівант? де купуєте?
Анонім Завгосп
• 23 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
Институт эстедерм. У них хорошая маска увлажняющая есть. В тюбике черном
оця ? скільки тримаєтек і як часто робите? одразу ефект, чи лише накопичувально?
бо ціна не копієчна, тож , хочеться дізнатися побільше.
дякую
Анонім Завгосп
• 23 июля 2023
Ответ дляДА да да
там пані та схоже просто прийшла похваститися прочитаним, зовсім не читаючи тему.
Анонім Завгосп
• 23 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
Купите скраб для жирной кожи и крем Лореаль 55+
це прикол? тема про зволоження, насичення..
і я дуже обережно із скрабами.
Оно само купилось• 23 июля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
і я дуже обережно із скрабами.
это не прикол, яу меня смешаная, нос капец как загрязняется, без скраба никак. Просто надо уметь выбрать правильный. А потом хороший крем и питательную маску. У Филорги маска с глиной фигня, я пробовала.
Анонім Завгосп
• 23 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
до чого тут оце в цю тему нести??? питання не про ваш тип шкіри. у Вас геть інша вона ж.
і хіба про маску з глиною мова була? глина сушить. а в мене навпаки задача протилежна!
Гарачий Чокалад• 23 июля 2023
Ответ дляДА да да
Тоник люблю от торговой марки Alissa, он гелеобразный, экономный, отличное сочетание цены и рабочих качеств. Вот после него и крем не нужен.
Гарачий Чокалад• 23 июля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну и агрессивная вы. Хамить всем и вся, зачем? Так вы ни совета дельного не получите, и не самоутвердитесь. Если кто то отвлёкся от вашей ’супер важной’ темки на житейские дела и не молниеносно ответил вам, это не значит, что нужно сразу вставлять свое оценочной суждение и показывать свое ’фе’. Полегче на поворотах и, возможно, тогда люди захотят вам помочь.
Анонім Завгосп
• 23 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
схоже, просто ми надто різні.
надобраніч!
Анонім Завгосп
• 23 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
оцей ? як дізналися про цю фірму? чому саме він?
СирОжино пирОжино• 23 июля 2023
Автор, я також в пошуках такого засобу. Ничого конкретного не знайшла. Але підписана на косметолога, вона мені дуже імпонує, і ось вона давала поради як правильно обрати такий засіб. Можливо вам корисно буде.
Анонім Завгосп
• 23 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
просто загалальними словами - то одне, а по факту ніколи лише по складу не вгадати. тму життя навчило все жтаки слухатися коли конкретне що радять, бо нема зайвих грошей усе пробувать
Най хоч раз• 23 июля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
При чем здесь маски, увлажнение начинается с правильного очищения, судя по забиваний пор, оно у вас не такое. Очищение гидрофильным маслом и пенкой, несколько раз в неделю энзимная пудра. Тогда чистая кожа поглощает увлажняющие средства. Почитайте про корейскую систему ухода: после вышеописанного очищения тоник/тонер, потом активы- сыворотка/эссенция/эмульсия, потом тканевая маска, потом закрыть кремом
Анонім Завгосп
• 23 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
може не треба таке писати? я чудово знаю про різні системи догляду і т.д. ну нащо писати не по темі? створіть свою тему і там вчіть усіх наліво і направ як доглядати за шкірою. а не давати в чужих темах непрохані поради!!
Най хоч раз• 23 июля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
А ну-ну, ищите волшебную увлажняющую маску)