Точу ляси• Изменено 22 июля 2023

Мости округа Медісон. А що після ...

Чого жінок звинувачують, що обирають партнера меркантильно а не по любові
А через 20 років шлюбу звинувачують, що жінка думає сердцем а не мозком
Да_Я_ТакаЯ_• 22 июля 2023
Чего меркантильно? Там в фильме просто был брак, в котором не было страсти. Появилась страсть на стороне, но она выбрала стабильность и семью. Решила не рисковать и не причинять боль детям. Сложный выбор. ХЗ как правильно.

автор Точу ляси • 23 июля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Бути щасливою, чи дарувати щастя дітям.
Калинові вуста• 23 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
Бути щасливою, чи дарувати щастя дітям.
Вообще не факт, сколько случаев, что женщина уходит из семьи из-за страсти, а потом жалеет. Страсть проходит, а недостатки есть у всех
Шиворот Навыворот• 23 июля 2023
Мені здається, вона більше через дітей залишилась в шлюбі.
Хочу в БАНю• 23 июля 2023
Жінкам притаманні жертовність, бажання бути вірною. Думаю, вона залишилась з багатьох причин: чоловік хороший, шкода йому зробити боляче, хотіла, щоб діти росли в повноцінній сім’ї.
Анонім Секретар• 23 июля 2023
Але, яка ж любов...! Я десять років тому думала, що вона вчинила правильно, обрала родину. Зараз, я думаю, що треба було обирати себе.
Я тут Живу• 25 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Дуже глибокий фільм, так, вона зробила вибір в першу чергу, вибрав свого чоловіка, який її кохав і навряд чи зміг перенести цей удар.
А може і переніс би, діти вже підлітки, думаю впорались би. Шкода, що не обрала себе і шкода, що в них було так мало часу разом.