А_я_ЛОЖУ!• 23 июля 2023

Насколько раньше отправления поезда Вы приезжаете на вокзал?

Плекаю думи• 23 июля 2023
В мене була історія на вокзалі в Берліні, сиділи в кафе поруч - вийшли за 30 хв до відпрпвлення, заходим в приміщення вокзалу, там велике табло - наша колія пише номер 3. Ідем шукати, а вокзал мега великий на 3 чи 4 поверхи колій, шатли до декількох аеропортів, відправлення в усі країни Європи. Ледь знайшли ту колію, дивлюсь на екран поряд, а наша колія змінилась і вже показує 11-ту, прямо біля виходу. Давай бігти, реально бігти назад, прибігаєм, зупиняюсь, видихаю і приходить потяг - на 8 хв раніше. Думаю, може не наш, ні - наш, вірне місто на дверях світиться. Зайшли, сіли, а він на 8 хв раніше прийшов, і на 8 хв раніше відправився. От вам і німецька дотошність. А якби розраховували на точний час, то запізнились би. Такого треша як в Берліні на вокзалі зі мною ще ніде не було

Плекаю думи• 23 июля 2023
Ответ дляПосудомойка
Я однажды приехала за 2 часа. Поели в Маке, ближе к поезду вышли на платформу. Стою болтаю с новой знакомой у первой платформы. И краем уха слышу в громкоговоритель, что отправляется мой !! поезд со 2 платформы . Как мы с дочкой бежали. Как в кино- кидали чемодан проводнику в вагон,потом ребёнка, потом меня тащили, а потом мы шли к своему вагону через весь поезд. Так что , заранее приехать, это ещё не все)))
А ось така історія зі мною в Ужгороді була ))) стоїм, чекаєм потяг - нема. А він відправляється з другої платформи. Поки сіли на свої місця, то потяг вже їхав на повній швидкості
Аноним_Русалка• 23 июля 2023
Минут за 30-40, я еще кофе пью до отправления
Strulia• 23 июля 2023
Ответ дляМедсестричка
30-40 хвилин
І ми так