Шиворот Навыворот• 23 июля 2023
Педіатр переконує робити вакцинацію. Малюк погано пережив попередні
Переконують, що інші виробництва кращі, а я вже не хочу ризикувати. Що робити? Чи дійсно це так необхідно?
Це ваш вибір: калічити свою дитину чи не калічити. Тільки ви підписуєте інформовану згоду, а педіатр нічого не підписує.
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
А саме:
Порядок проведения прививок утверждён приказом МОЗ №595 от 16.09.2011.
п. 6. Щеплення дозволяється проводити тільки зареєстрованими в Україні вакцинами, анатоксинами.
В свете нашумевшей истории с применением незарегистрированной индийской вакцины против кори и краснухи (от которой умер Антон Тищенко) с этого пункта всегда стоит начинать. Информацию о вакцине, её производителе, о том, зарегистрирована ли она, инструкцию по применению («затверджену в установленому порядку») врач предоставить обязан. Непредоставление такой информации означает, что именно медики (а не вы!) срывают проведение вакцинации, поэтому отсутствие у вас прививки не будет свидетельствовать о том, что это вы отказывались или уклонялись от вакцинации.
п. 10. Медичний огляд перед щепленням або туберкулінодіагностикою є обов´язковим. При виявленні негативних змін у стані здоров´я особи призначаються додаткові медичні втручання…
К сожалению, данная норма не определяет, как именно должен проводиться и из чего состоять этот обязательный осмотр. Однако общая формулировка о «негативных изменениях в организме» позволяет требовать отсрочки при любой простуде.
п. 19. Медичні протипоказання до щеплень кожній особі встановлюються комісією з питань щеплень… відповідно до Переліку медичних протипоказань до проведення профілактичних щеплень, затвердженого цим наказом.
Этот пункт означает, что перед прививкой вас обязаны обследовать на предмет выявления всех противопоказаний к предлагаемым вам прививкам. А в списке противопоказаний есть и аллергии на компоненты вакцин. Поэтому любая попытка вакцинирования без постановки аллергопроб будет заведомо незаконной.
Поки що не робіть щеплення, а шукайте і вивчайте інформацію. Ви завжди всигнете вколоти нову дозу, а назад відкачати вакцину неможливо.
Ваш вибір повинен бути інформований і добровільний. Підписуючи інформовану згоду на щеплення, ви погоджуєтесь на всі наслідки, які бувають від щеплень. Ваш підпис означає, що ви все знаєте, все розумієте і на все згодні.
Девальвация• 23 июля 2023
Пошліть куди подалі того педіатра!!!!
Робила сину хороші щеплення в приватній клініці. Дитині було рік з чимось і почалися проблеми. Мова погіршилася, ще зʼявилися інші симптоми аутичного спектру. До цього все було як треба: і погляд в очі, і агукання, і перші слова.
Розумію, що якщо є аутичний розлад, то він десь в генах був, але щеплення його активують. Тому вважаю, що доки не сформоване мовлення нічого колоти ті інʼєкції. Раніше була прихильницею вакцинації.
Викачую яйцями• 23 июля 2023
Ответ дляГолубец
Я вам скажу так: вы в любом случае несете ответственность.
ПВО - мама, куда вы смотрели, зачем позволили.
Отсутствие вакцинации - мама, что вы себе думаете?
Ребенок, заболевший корью/краснухой/свинкой что с прививкой, что без - ваш и только ваш факап.
Выбирайте, за что вам легче нести ответственность. За то, что вкатали что-то в здорового или за то, что дети болеют.
У меня старший привит по графику до зубов, 2 ПВО.
Младший не имеет ни одной прививки.
Так что, я в курсе с обеих сторон. Но лично мне легче жить с тем, что я не сделала, чем с тем, что я наделала своими руками.
Вам никто ни за что никаких гарантий не даст. Просто таков план.
Младший не имеет ни одной прививки.
Это вы типа опустили руки и совсем отчаялись? Нехорошо конечно:((
dahashutka19• 23 июля 2023
Это ваш выбор. Я за прививки и делали покупные . Но, если бы ребёнок из плохо переносил, то конечно ничего не делала б ..
dahashutka19• 23 июля 2023
Ответ дляДевальвация
Пошліть куди подалі того педіатра!!!!
Активувати це могло не тільки щеплення, а і любий фактор.
Забула що?• 23 июля 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Чем он вас пугает?
Всем
Труситься по каждой царапине не хочется
Забула що?• 23 июля 2023
Ответ для-Ань-
Статистика по правцю від МОЗ України:
Ознайомтесь і не лякайтесь.
Я знаю как клепается статистика у нас в Украине
У меня у сестры двое детей переболели коклюшем. Она так и не добилась того, чтоб диагноз был записан официально. Официально, то был не коклюш :)
У меня на даче двое детей 8 лнт(близнецы) делали собаке буду и имели дело с ржавыми гвоздями. Я так поняла, что даже никто ими особо и не ранился, может царапины там были. У одного столбняк развился. Умер. Долго не могли понять, что такое. Официально он умер от ослабленного иммунитета.
Девальвация• 23 июля 2023
Ответ дляdahashutka19
Та будь ласка, любий.
Це моя точка зору, що щеплення. Доводити нічого не збираюся, для цього є «доказова» медицина
Шиворот Навыворот
• 23 июля 2023
Ответ дляdahashutka19
До речі, так всі кажуть, типу це не щеплення, але ж…
Голубец• 23 июля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Это вы, типа, печатный текст не различаете? Конечно, нехорошо.
Ні за холодну воду• 24 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Ребёнок моей знакомой не пережил первой прививки.
Ви впевнені що саме вакцина була причиною ?
Настасья Пицун• 24 июля 2023
Ответ дляЗабула що?
Всем
Труситься по каждой царапине не хочется
Вы считаете, что каждая царапина и каждый гвоздь вызывает столбняк?
Нет, совсем нет )
Настасья Пицун• 24 июля 2023
Ответ дляЗабула що?
А кто всё таки решил, что это был столбняк?
Ответ дляНастасья Пицун
Нет, совсем нет )
У меня на даче, когда младшему было 2 года, двое детей умерло от столбняка, просто бегали и скакали в селе по лужам босиком, на коленях были микро резины или ссадины.
Не знаю ди поставлен диагноз официально или нет.
Но долго не могли найти причину.
Детям было 6 и 9 лет.
Дети были не привиты, приехали к бабушке на каникулы.
Но долго не могли найти причину.
Детям было 6 и 9 лет.
Цвіпканя• 24 июля 2023
Ответ дляЗабула що?
1000% оба моих ребёнка переболели коклюшем и диагноз не был поставлен. Они оба вакцинированы.
Ответ дляKosulia15
Поэтому статистика моз Украины до одного места.
Помню как Ковид начался, то тетя с 4 стадией рака умера, ей в диагнозе написали - ковид.
Роблять статистику в свою користь. МОЗ зацікавлений щоб по статистиці хворіли тільки нещеплені. Але навіть по їхній статистиці получається, що хворіють і помирають тільки щеплені: повністю щеплені по календарю або щеплені з порушенням календаря щеплень.
Настасья Пицун• 25 июля 2023
Ответ дляKosulia15
Но долго не могли найти причину.
Детям было 6 и 9 лет.
Но долго не могли найти причину.
Детям было 6 и 9 лет.
Т.е. диагноз не был поставлен, но вы абсолютно уверены, что это был столбняк???
Ответ дляНастасья Пицун
Когда они мучались с диагнозом и не знали что это, то потом столбняк был под подозрением, после анализов он подтвердился.
Но причиной смерти был в итоге не столбняк, что б не портить статистику. Я не знаю добились ли родители, что б причину смерти указали - столбняк или нет, так как я их крайне редко всегда после случившегося, да и в душу лезть не будешь
БальзаковскийВозраст• 27 июля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Якщо пишуть про вакцину, значить так. Але якщо навіть у випадку автора коментаря не причини, то це все одно не відміняє того факту, що такі випадки існують
БальзаковскийВозраст• 27 июля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Що значить погано пережив ? Яка реакція була ? А уявіть як ваш малюк переживе якусь страшну болячку, якщо ви не зробите вакцину ?
Прям всіма болячками від яких вакцинують майже неможливо заразитися. І є ще страшніші хвороби від яких немає вакцини
БальзаковскийВозраст• 27 июля 2023
Ответ дляДевальвация
Та будь ласка, любий.
Не звертайте увагу. Деякі все що хочеш надумають, намудрують, але тільки б не признати, що від вакцини бувають серйозні ускладнення
БальзаковскийВозраст• 27 июля 2023
Ответ дляdahashutka19
Які ще бувають фактори? І чомусь в автора це почалось після щеплення
Девальвация• 27 июля 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Я не звертаю. В мене вже є своя точка зору, сформована завдяки гіркому досвіду.
Старшому сину робила усі щеплення, сама я без щеплень до років 12 була. Мамина знайома при совку була головним педіатром Києва і ні в її дітей, ні онуків щеплень не було. Мама мені теж не робила, в моїй мед картці був величезний напис фломастером «отказ от прививок, верующие».
Молодшому робила до року з чимось, ось і отримала проблеми. Ставили дорогу вакцину, в відомій приватній клініці.