Як ухурделю• 23 июля 2023

Кому-то помогали молитвы на работу чтобы найти работу?

НаливайКа• 23 июля 2023
Да

Yana1915• 23 июля 2023
Конечно помогает читайте молитва Экономисса
Шаманю второпях• 23 июля 2023
Святому Спиридону моліться
ЛюбимаЯНЬ• 23 июля 2023
Да, теперь в церковной лавке свечами торгую
Міс Всесвіт• 23 июля 2023
Я Святому Иосифу молилась.
Без Баяна• 23 июля 2023
Так
ГейСюда• 23 июля 2023
Да, конечно
Молитовник называется Налоговый кодекс Украины 🙏

Сало не люблю• 23 июля 2023
Мені ніколи молитви не допомагають, особливо що стосується пошуку пари.
Мрію про пончик• 23 июля 2023
Да
Я Головна• 23 июля 2023
Кому то поможет.кому-то нет
Паратруперсупер• 23 июля 2023
То освіта та досвід вже не потрібні?
Пацака-задирака• 23 июля 2023
Ответ дляНаливайКа
Да
Яка молитва?
КрестьянинДиор• 23 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Може ви не звертаєте увагу на результат, пару шкарпетці ж знаходили?
Перекус беру завжди• 23 июля 2023
Так, дуже
Але я не про роботу просила, а в цілому,щоб було ок
Мошей ницца• 23 июля 2023
Я не молитвы, я написала на листке, на какой работе я ’уже работаю’ и довольна зарплатой и коллективом. И проговаривала много раз в день. И искала, конечно же, по всем каналам.
Да, буквально через пару недель я нашла то, что хотела и долго там проработала.
Просто в эти слова нужно верить так же сильно, как и в молитву.
Тушьмушьнюшь• 23 июля 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Так, дуже
Ви якусь конкретну молитву читали ?
НаливайКа• 23 июля 2023
Ответ дляПацака-задирака
Яка молитва?
Господи помоги найти путь на котором я принесу максимальную пользу и буду рада ему каждый день. Аминь
Бідося• 23 июля 2023
Это очень смешно .
Перекус беру завжди• 23 июля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ви якусь конкретну молитву читали ?
Нє, я щиро просила своїми словами. А молитви звичайні, Отче наш ,Богородиця
Мене було накрило знатно,така потреба зявилась в проханні і ось попросила тоді, написала резюме і відправила в крмпанію, кули я хотіла. Мене прийняли на роботу майже відразу, пройшла всі етапи співбесіди за тиждень

Бідося• 23 июля 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Ви серьёзно? Советчица, как параллельная реальность
Все возможно• 23 июля 2023
Да, читайте Акафист Спиридону Тримифунтскому
Перекус беру завжди• 23 июля 2023
Ответ дляБідося
Буває
Бочка порохУ• 23 июля 2023
Ким і я якому місті шекаєте?
Веселуха Муха• 23 июля 2023
А вам так ліньки спробувати, що боїтемь дарма потрачених зусиль?
Ищу Аленя• 23 июля 2023
Вместо молитвы лучше расскажите всем знакомым что вам нужна работа. Разошлите им свое резюме и попросите его отправить знакомым которые ищут сотрудников. Они помогут быстрее чем бог.
Сорока-ворона• 23 июля 2023
Можна замість мотивуючого листа до резюме прикласти. Думаю, айчари точно такого ще не бачили)
Якщо молитва допомагає вам додати віри у себе, впевненості на співбесіді, то чого б і ні. А саме по собі це не буде працювати)
Але можна ще погрожувати ляльками вуду, наприклад.
Yana1915• 23 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Один старець говорив , молитися потрібно душею і Господь допоможе , якость сидить жінка похмура , все погано, то погано , підходить до неї ангел й запитує в неї що сталося , а вона от молюся , а щастя не має , а ангел то як ти молися якщо все погано ? Потрібно молитися душею і радіти те що, маєш , Господь тобі посилав гарного чоловіка , а ти все носом крутила , все шукала негатив , а ти почни радіти , і насолоджуватися життям , молилися , і гарний чоловік обов’язково з’явиться !!!
Кудрі кручу сама• 23 июля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
То освіта та досвід вже не потрібні?
А якщо є і освіта і досвід, а нормально роботу знайти важко? Чи так не буває?
Кудрі кручу сама• 23 июля 2023
Ответ дляСорока-ворона
Тема просто не ваша.
Солнце светит_но не Всем.• 23 июля 2023
Автор, что бы найти ту работу, которую Вы хотите, Вам не надо делать зло людям и Вам надо ходить в церковь, просить у Бога работу и БОГ Вам даст, ту работу которую Вы хотите. Это послание лично Вам.