XS---• 23 июля 2023

Чи щасливі ви в стосунках/заміжньою? Чи було краще до?

Результат:
вже голосів: 87
44 (50.57%) Щаслива
25 (28.74%) 50/50
9 (10.34%) Нещаслива
9 (10.34%) Було краще самій
Проня_Прокоповна• 23 июля 2023
Щаслива. 20 років у шлюбі, разом 22

АнтиТроль• 23 июля 2023
И до было хорошо и самой и замужем,всегда была счастлива.
ВЫВсеВрете• 23 июля 2023
Я вже не пам’ятаю як воно самій, але якщо мене все повністю влаштовує, то значить точно самій було гірше)))
lisa2101• 23 июля 2023
Да. Вместе за много лет достигли много. Если б осталась одна, наверное, до сих пор с родителями бы жила на их условиях. Зарплату почти всю им отдавала, и на те перестроечные времена туго было.
Добра, коли сита!• 23 июля 2023
Щаслива, будемо святкувати 17 річчя разом. Але справедливості заради треба сказати, що з усього мого оточення такі ми і ще одна пара. Інші розлучилися, або на межі, живуть погано. Мабуть шлюб - це дійсно лотерея.
Пупс• 23 июля 2023
Другий шлюб дуже щасливий і забезпечений усім
Напланетянка• 23 июля 2023
Нещаслива.
Перший шлюб десь 10 років і зараз проживаю з чоловіком 2,5 роки
Щастя немає ... Може причина в мені? Бо я постійно сама, мною майже не цікавляться. Красиво добиваються,а потім... Друзі, ігри, мами,брати і тд
Аби не я
Заместитель Анонима• 23 июля 2023
Я - так. Але я третій раз заміжня і нарешті тепер добре. З першим чоловіком теж була щаслива, але через N років, він закохався у іншу і покинув мене. З нормальним чоловіком завжди краще, ніж самій
Красный Смех• 23 июля 2023
Опрос для тех, у кого был один мужчина, максимум два :))) Что делать остальным? :))

Невидимка Майя• 23 июля 2023
25 років в шлюбі
Прекрасне життя проживаю
Невидимка Майя• 23 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Створювати свою тему ))
Красный Смех• 23 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Створювати свою тему ))
Тогда вопрос не будет актуален)
Ошибка автора в постановке вопроса
Кашпо• 23 июля 2023
Не розумію для чого я виходила заміж, як в тумані. Тепер не знаю як розлучитись, в принципі приводів якихось серйозних немає, але в мене така думка, що витрачаю молодість на щось, того не варте. Не кидайте тапками, написала щиро.
Кудлата хмаринка• 23 июля 2023
Добре перші пару років поки не живемо разом, але самій жити однозначно краще. І починаємо стосунки, я попереджаю жити разом не будемо, ніяких заміж і побуту. Вони радіють, кажуть звісно, я хочу того самого, а через кілька місяців ниють хочу жити з тобою, прокидатися, засинати, разом снідати. Ось і кінець. По доброму заздрю дівчатам, які роками зустрічаються і насолоджуються свободою і ніхто їх до себе жити не тягне.
Фрекен бок• 23 июля 2023
Не памʼятаю як бути самій, сьогодні якраз в нас 18-а річниця, але думаю, що не пропала б і без чоловіка)
Рогнеда Карповна• 23 июля 2023
Ответ дляКашпо
А чому заміж вийшли? Бо так треба було?
Мяо мой мяо• 23 июля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Слово в слово.
Заздрю жінкам, якими захоплюються, обожнюють, кохають, але на відстані)) Побачення, подарунки, сюрпризи, подорожі так, побут ні!
Кашпо• 23 июля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
А чому заміж вийшли? Бо так треба було?
Жили довго в громадянському шлюбі. Зробив пропозицію, я довго відтягувала (півтора року з моменту пропозиції). Почав трохи тиснути і мама його теж, я подумала ну ладно, це ж ні до чого більшого аніж є зараз не зобовʼязує. А тепер розумію що не так все, просто піти без шлюбу мабуть було б легше. Ну і статус це «розлучена» в моєму віці трохи смішно. Мені 25
Рогнеда Карповна• 23 июля 2023
Ответ дляКашпо
Зрозуміло. В мене так знайомі жили, порозходились і наче в шлюбі не були.
Зараз на вік не дивляться, якщо не уомфортно, розбігаються, і відношення людей змінилось.

Радостина• 23 июля 2023
Написала что счастлива, хотя иногда думаю о разводе) ну ведь ещё многое зависит и от самого человека. Я вот очень независимая, муж смирился что сама все решаю и еду, и иду куда хочу, плюс мне сложно жить без страсти и новых впечатлений, потому наверное в браке полностью быть счастливой не смогу.